تریلر ابرقهرمانانه سامری سیلوستر استالونه به نظر می رسد استخوان خرد کننده و بدحجابی است

امروزه ، هر بازیگری می خواهد یک ابرقهرمان روی صفحه باشد. اما تعداد بسیار زیادی از نقشهای کمیک بوسیله DC ، Marvel و مناطق دور افتاده وجود دارد که هالیوود را سرگرم می کند. اگرچه سیلوستر استالونه در حرفه درخشان خود چندین بار با ژانر ابرقهرمان معاشقه کرده است ، اما هنوز نتوانسته نقش مهمی را در یک تریلر کمیک و لباس کامل بازی کند. تا به حال. این بازیگر فیلم جدیدی در اواخر سال 2022 به سینماها می آورد. این فیلم سامری نامیده می شود و اولین فیلم رسمی خود را در CinemaCon در لاس وگاس به نمایش گذاشت. و به نظر می رسد کاملا بد است.

شرمنده ام که حتی این فیلم را در رادار خود ندارم ، اما من نشسته ام و اکنون به سامری توجه زیادی می کنم. سیلوستر استالونه در ابتدای تریلر به عنوان استنلی کومینسکی معرفی می شود ، جوانی که در اطراف جامعه آینده آلوده به جنایت حرکت می کند و زباله ها و تجهیزات مورد علاقه خود را جمع آوری می کند. او پیر است. او یک کاپشن پاره پهن کرده است. او به طور مبهم مرا به یاد همه افراد فوق العاده بروس ویلیس از M. Night Night Shyamalan می اندازد.

سرانجام ، سرنوشت وقتی به قدم می گذارد ، بازنشستگی استنلی را قطع می کند. برای نجات یک مرد جوان ، سام (جاوون والتون) ، از قلدرهای محله ای که گله او را می زنند. این کار خوبی است ، اما جلد استنلی را به هم می ریزد ، زیرا سام فوراً نجات دهنده خود را سامری می شناسد ، یک ابرقهرمان که گزارش شده بود 30 سال پیش مرده است.

یک داستان ابرقهرمانی اصلی؟ این دقیقاً همان چیزی است که صنعت به آن بیشتر نیاز دارد. همانطور که همه ما از تفسیرهای جدید The Batman و شروران قدیمی که برای بازی Spider-Man: No Way Home باز می گردیم هیجان زده هستیم ، ما به طور کامل می توانیم از نویسنده ای مانند Bragi F. Schut که در تهیه ژانر ابرقهرمانی ایده تازه ای تهیه می کند ، پشت سر بگذاریم. و بر اساس این اولین فیلم ، ظاهر سامری چگونه است.

ما در تریلر سامری سیلوستر استالونه در دوران اوج شخصیت او – شامل عکس کت و شلوار ، یک مونتاژ دریافت می کنیم. او وقتی ابرقهرمان مبارزه با جنایت بود ، می پوشید. اما قسمت عمده تریلر فقط به استالونه امروزی محدود می شود ، در 75 سالگی خود به نظر می رسد و هنوز می تواند شلاق های الاغ را به چپ و راست برطرف کند. کمی از سبک جان ویک در مورد کشتار وجود دارد زیرا می بینیم که استالونه شیوه های سامری خود را برای محافظت و نجات سام از سر می گیرد. اما این اکشن ، درحالی که وحشیانه است ، به لطف برخی از دوربین های جذاب کارگردان جولیوس اوری (فیلم زامبی نازی Overlord و پسر یک تفنگ 2014) دارای لطف و ظرافت است.

همانطور که گفته شد ، استالونه قبلاً در ژانر کمیک بوک بازی کرده است. او در حال حاضر صدای خود را به پادشاه کوسه در گروه خودکشی جیمز گانن قرض می دهد. و او در راویز استاکار اوگورد در Gunnâ € ™ s Guardians of the Galaxy Vol. 2. البته ، او همچنین قاضی درس بود ، قبل از اینکه هوا خنک باشد. اما اگر استالونه همچنان به کاوش در این سرزمین ادامه دهد ، من شخصاً خوشحالم که در خلاقیت های اصلی مانند Samaritan ، که به نظر می رسد هیچ کس بعدی نیست ، با لمس هنکاک ویل اسمیت آماده است. این یک تعریف است. MGM/UA Samaritan را برای تاریخ اکران 26 آگوست 2022 متوقف کرده است.

علاقه مندان فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *