تاندوی نیوتن Solo’s توضیح می دهد که چرا شخصیت او در جنگ ستارگان کشته شد

در سال 2018 ، حق امتیاز جنگ ستارگان ساعت را به عقب برگرداند تا منشاء هان سولو را در داستان Solo: A Star Wars Story نشان دهد ، و در بین مردم نسخه آلدن Ehrenreich از این شخصیت ، Thandiwe Newton’s Val بود ، همسر بکت وودی هارلسون. متأسفانه ، زمان حضور والا در فیلم نسبتاً کوتاه بود ، زیرا شخصیت در هنگام اولین سرقت هانا با خدمه بکت در حال مرگ بود. سه سال پس از آن ، نیوتن علت مرگ وال را روشن کرده و همچنین مخالفت خود را با تصمیم خلاقانه اعلام کرده است.

برای کسانی که نیاز به تجدید نظر دارند ، پس از اینکه وال توسط سرقت های امنیتی در طول سرقت و او متوجه شد که نمی تواند با بکت و سایرین به طور ایمن قرار ملاقات داشته باشد ، او خود را فدا کرد تا پلی را که وسیله نقلیه Conveyex که آنها سرقت می کردند در حال سقوط بود منفجر کند. با این حال ، Thandiwe Newton به Inverse اطلاع داد که در ابتدا قرار بود Val از فیلم Solo: A Star Wars Story زنده بیرون بیاید. به قول او:

من از جنگ ستارگان ناامید شدم که شخصیت من کشته شد. و در واقع ، در فیلمنامه ، او کشته نشد. در زمان فیلمبرداری اتفاق افتاد. و این بسیار بیشتر مربوط به زمان لازم برای انجام صحنه ها بود. فقط مرگ من بسیار آسان تر از افتادن در خلاء فضا است تا بتوانم زمانی دوباره برگردم.

بدیهی است که تغییر در سرنوشت والا به محدودیت های زمانی در طول فیلمبرداری فیلم Solo: A Star Wars Story. ظاهراً در سناریویی که وال زنده نگه داشته می شد ، او در بقیه داستان سولو قاطی نمی کرد ، اما درب بازگشت او باز بود ، خواه در Solo 2 یا در یکی دیگر از پروژه های جنگ ستارگان. اما این چیزی نیست که اتفاق افتاد و تاندیو نیوتون از کشته شدن وال حتی در حین عکاسی اصلی سولو ناراضی بود. این بازیگر ادامه داد:

این همان چیزی بود که در ابتدا وجود داشت: انفجار و افتادن او و شما نمی دانید کجا رفته است. بنابراین می توانستم در مقطعی برگردم. اما وقتی به فیلمبرداری رسیدیم ، تا آنجا که به من مربوط بود و از آن مطلع بودم ، هنگام فیلمبرداری از آن صحنه ، ساختن آن یک قطعه بسیار بزرگ بود ، بنابراین آنها فقط من را منفجر کردند و کارم تمام شد. اما در آن زمان به یاد آوردم که فکر می کنم ، “این یک اشتباه بزرگ و بزرگ است” نه به خاطر من ، نه به این دلیل که می خواستم برگردم. شما اولین زن سیاه پوست را که نقش واقعی در یک فیلم جنگ ستارگان داشته است از بین نمی برید. دوست دارید ، شوخی می کنید؟

تاندیو نیوتن درست می گوید که او اولین زن سیاه پوست بود که در فیلم جنگ ستارگان نقش برجسته ای داشت و نائومی اکی در نقش جانا در جنگ ستارگان پا به پای او رفت. ظهور Skywalker در سال بعد. با توجه به این که مرگ والا بی فایده بود ، زیرا هان سولو برای نجات چوباکا و بکت باید محموله دزدیده شده را رها می کرد ، حداقل در صورت ناشناخته بودن ، می توانست ماجراهای جدیدی را آغاز کند. اگرچه متأسفانه برای هان ، او هرگز با بکت متحد نمی شد ، زیرا شوهرش قبل از اینکه بتواند مرد جوان را مورد سلاح قرار دهد ، توسط هان مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

در هر صورت ، همیشه این امکان وجود دارد که ما بتوانیم یک روایت پیش درآمد با وال را ببینید که روزی گفته می شود ، اما تا آنجا که تلاش های خلاقانه فرانچایز جنگ ستارگان پیش می رود ، فیلم بعدی در لیست اسکادران سرکش پتی جنکینز است ، در حالی که کتاب بوبا+دیزنی+ فت زمستان امسال همه چیز را در جلوی تلویزیون ادامه خواهد داد. با راهنمای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی جنگ ستارگان ما بدانید چه چیزهای دیگری به کهکشان دور می آید. طرفداران تاندیو نیوتن می توانند بازی او را در کنار هیو جکمن در Reminiscence ، که در سینماها و در HBO Max بازی می کند ، مشاهده کنند. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *