تام کروز به ما نشان داد Top Gun: Maverick’s افتتاحیه 15 دقیقه ، در اینجا آنچه اتفاق می افتد

داستان زیر به جزئیات 15 دقیقه ابتدایی دنباله بعدی Top Gun می پردازد: Maverick ، ​​بنابراین اگر نمی خواهید از نحوه نمایش فیلم مطلع شوید ، اکنون مطالعه را متوقف کنید.

Paramount Pictures به راحتی برنده مسابقه خیالی بین استودیوها در CinemaCon درباره اینکه چه کسی می تواند بهترین فیلم از فیلم های آینده را نشان دهد. سونی Ghostbusters: Afterlife جیسون ریتمن را برای شروع مراسم آورد و دیزنی/مارول شانگ چی و افسانه ده حلقه را به طور کامل نشان داد. اما پارامونت وقتی همه 15 دقیقه اول دنباله بعدی Top Gun: Maverick را به تماشاگران نشان داد ، همه آنها را در گرد و غبار (یا سوخت جت) رها کرد. و اجازه دهید به شما بگویم ، اگر بقیه فیلم بتواند با این افتتاحیه مطابقت داشته باشد ، ما منتظر چیز فوق العاده خاصی هستیم.

فیلم با یک کارت عنوان شروع می شود که برنامه نخبگان نیروی دریایی را توضیح می دهد که در آن یک درصد برتر همه پروازها ثبت نام می کنند البته نام مستعار مورد استفاده برای این برنامه Top Gun است. تیتراژ آغازین فیلم با مونتاژ مورد انتظار خلبانان و اعضای خدمه در حال آماده سازی هواپیماها برای بلند شدن از ناوهای بزرگ نیروی دریایی در دریا همراه است. این مونتاژ با آهنگ کلاسیک Top Gun همراه می شود

و در همان لحظه ای که هواپیماها به آسمان برخورد می کنند ، فیلم در واقع به کنیی لاگینز ، کلاسیک ، منطقه خطرناک ، let € اجازه می دهد بدانید که در حالی که کارگردان اصلی Top Gun دیگر با ما نیست ، فیلمساز جایگزین Joseph Kosinski دقیقاً می داند تماشاگران Top Gun: Maverick چه می خواهند ، و این کار را انجام می دهد. فیلم به صحرای موهاو منتقل می شود ، جایی که پیت “ماوریک” میچل (تام کروز) روی یک هواپیمای قدیمی در گاراژ غبارآلود اما غرق در آفتاب کار می کند. ما دیوارهای فضای کار ماوریک را اسکن می کنیم و عکس های زیادی از کمک خلبان اصلی او ، نیک ، «گوس» برادشاو (آنتونی ادواردز) ، که در فیلم اصلی درگذشت ، مشاهده می کنیم. سرانجام ، ماوریک روکش موتورسیکلت خود را برمی دارد ، تقویمی را روی دیوار خود می زند که در تاریخ فعلی ach € 9 $ نوشته شده است و به موازات جت که در حال حرکت است به صحرا می رود. هنگامی که ماوریک به مقصد می رسد ، توسط یکی از همکارانش (بشیر صلاح الدین) مطلع می شود که آزمایش ماخ 9 که برای آن تاریخ برنامه ریزی کرده بودند لغو می شود. دولت با 9 ماخ تحت تأثیر قرار نگرفته است. آنها 10 ماخ می خواهند ، و قصد دارند روی صنایع دستی سرمایه گذاری کنند که بتواند به آن برسد. به ماوریک گفته می شود که دریاسالار در حال رفتن به محل آزمایش برای نظارت بر تعطیلی است. ماوریک می گوید: “او هنوز اینجا نیست ،” این برق در چشمش می درخشد. اگر آنها 10 ماخ می خواهند ، 10 ماخ به آنها بدهیم.

بنابراین ، ماوریک و تیمش برای یک پرواز آزمایشی آماده می شوند و آنها درست به عنوان دریاسالار از زمین خارج می شوند. (اد هریس) می رسد. او استدلال می کند که او زود است و می خواهد بداند ماوریک لعنتی چه می کند. واضح است که این مرد قبلاً هرگز با ماوریک ملاقات نکرده است. ما بین کابین خلبان جت براق ماوریک و برج کنترل حرکت می کنیم و سرعت آنها را ردیابی می کنیم. ماخ 7. هواپیما به هم چسبیده است. ماخ 8. هواپیما داغ می شود. (فیلم در عین حال ، دیدنی است ، با کوسینسکی که تکنیک های عملی باورنکردنی را برای سکانس های پرواز به تصویر می کشد. فیلمبرداری فوق العاده زیبا است.)

می دانید چه اتفاقی می افتد. ماوریک به 10 ماخ می رسد. “او سریع ترین مرد جهان است” ، همکار ماوریک می گوید. دریاسالار که به طرز واضحی عصبانی است ، دست کم خلبان متجاوز را به دلیل داشتن مجموعه ای بزرگ از توپ ها مورد توجه قرار می دهد. سپس ، ماوریک تصمیم می گیرد آن را فشار دهد. او می خواهد کمی بالاتر از 10 ماخ برود. این کار را موفق می کند تا زمانی که هواپیمایش در جو از هم پاشیده شود. منظور این نبود که اینقدر سریع بروم تنها کاری که او می تواند انجام دهد وثیقه است.

این فیلم در داخل یک رستوران در وسط بیابان به پایان می رسد. ماوریک وارد می شود ، پوشیده از خاک ، آلودگی و گرد و غبار. همه او را تماشا می کنند در حالی که به سمت یک میز می رود ، یک لیوان آب بر می دارد و آن را می چسباند. او به اطراف نگاه می کند و از مردم می پرسد ، “من کجایم؟” شیفته فیلم های کمیک بوک. ReelBlend cohost. پدر مقیم. درون گرا برون گرا. می خواهد اسنایدر کات را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *