تام کروز به طور کلی به برخی از طرفداران اجازه داد تا از هلیکوپتر خود در زمان استراحت فیلمبرداری: غیرممکن 7 و 8 استقراض کنند

تام کروز به دلیل بدلکاری های خود در فیلم ها شناخته می شود ، اما گاهی اوقات به نظر می رسد که بازیگر می تواند بدلکاری انجام دهد. چیزی کاملاً غیر منتظره و شگفت انگیز. و بنابراین ، با این دانش ، آگاه باشید که تام کروز ممکن است به طور تصادفی یک هلیکوپتر را در حیاط خلوت شما فرود آورد. او همین کار را با خانواده ای در وارویکشایر انگلستان کرد و سپس با خانواده عکس گرفت و بچه ها را سوار بر هلی کوپتر کرد.

به گزارش بی بی سی ، به آلیسون وب فقط گفته شد که ” به دلیل بسته بودن فرودگاه محلی کاونتری ، وی مجبور به فرود هلیکوپتر در ملک خود شد. او برای خلبان هلی کوپتر خوب بود ، فقط فکر می کرد تماشای هلیکوپتر در حیاط سرگرم کننده خواهد بود ، کاملاً غافل از اینکه هلیکوپتر موردنظر شامل ستاره فیلم تام کروز است ، که در حال حاضر در حال فیلمبرداری دو فیلم بعدی: ماموریت غیرممکن در بیرمنگام است. مجتمع خرید مرکزی.

گفته می شود تام کروز پس از فرود هلیکوپتر از آن پیاده شد و از مهمان نوازی خانواده تشکر کرد. سپس با همه عکس گرفت و در حالی که کروز در جلسه ای در این نزدیکی بود ، خلبان همه بچه ها را سوار هلیکوپتر کرد. از یک سو اینکه تام کروز را بدون هشدار به داخل حیاط بیاندازید ، دیوانه کننده ترین اتفاقی است که می افتد. در همان زمان ، دیگر چگونه انتظار دارید تام کروز در خانه شما ظاهر شود؟

به نظر می رسد که تولید در Mission: Impossible 7 ادامه پیدا کند. در حالی که ربکا فرگوسن ، بازیگر نقش اول فیلم ، به نظر می رسد ، به نظر می رسد که خود فیلم هنوز کارهایی برای انجام دارد. بین تاخیرهای همه گیر ، چند تعطیلی همه گیر ، و احتمالاً سرعت بسیار کندتر تولید برای جلوگیری از تعطیلی ، یک سال و نیم از شروع فیلمبرداری فیلم و بیشتر بخش یک سال از آن زمان می گذرد. در واقع شروع شد.

و معلوم نیست که چقدر کار بیشتر برای انجام دادن وجود دارد. از همه گزارشات ، این فقط Mission: Impossible 7 است که در حال فیلمبرداری است و تولید قسمت هشتم گاهی اوقات پس از اتمام فیلم فعلی آغاز می شود. این احتمال وجود دارد که برخی از فیلمبرداری های Mission: Impossible 8 ، که قرار است یک سال پس از شروع فیلم بعدی آغاز شود ، اما تولیدات سینمایی این روزها حتی بیشتر از حد معمول یک جعبه سیاه است ، بنابراین ما واقعاً نمی دانیم.

با این حال ، به نظر می رسد تام کروز توانست به یک خانواده تجربه خاصی بدهد که به این زودی ها فراموش نخواهند کرد. و اگر حیاط شما به اندازه ای بزرگ است که می تواند به عنوان یک بالگرد موقت عمل کند ، شاید روزی برای شما نیز اتفاق بیفتد. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *