تام هالند و زندایا چند هفته بعد از آرایش در ماشین با هم در عروسی مشاهده کردند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک کرده یا خریدهایی انجام می دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

مشهور بودن چیز سختی است. زیرا ممکن است درهای حرفه ای و مالی جدیدی را باز کند ، اما زندگی شخصی فرد را نیز به فضای عمومی وارد می کند. بازیگران مرد عنکبوتی تام هالند و زندایا این را به خوبی می دانند ، زیرا شایعات بی شماری در مورد رابطه عاشقانه آنها وجود دارد. و این زن و شوهر تازه در عروسی با هم مشاهده شدند ، فقط چند هفته پس از اینکه اینترنت از عکس های آرایش ماشین خود در اینترنت خبر داد. -Man: Far From Home ، هیئت داوران هنوز در مورد زندیا و تام هالند برنده جایزه امی حضور ندارند. عکس های اخیر پاپاراتزی از این دو بوسیدن قطعاً سرشان را چرخانده است و به نظر می رسد که آنها به گذراندن وقت با هم ادامه داده اند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، با شرکت در عروسی ،

به نظر می رسد که همه اوقات خوبی را گذرانده اند. در این تصویر تام هالند و زندایا را می بینیم که در عروسی شرکت می کنند. اما به جای یک عکس فوق العاده عاشقانه یا یک عکس از رقص آهسته این جفت ، این یک عکس گروهی است که با گردنبندهای درخشان کامل است. پول هوشمند می گوید این مبلغ پس از عرق کردن روی زمین رقص می آید.

تصویر فوق از استوری اینستاگرام استبان کاماریلو به دست ما می رسد. او قبلاً تصویری از زندایا را در رسانه های اجتماعی منتشر کرده بود ، بنابراین مشخص است که آنها با یکدیگر دوست هستند. مورد: نکته: اخیراً در همان عروسی شرکت کرده اید و عکس فوق را در جریان کار قرار داده اید. و از آنجا که طرفداران زیادی در حال ارسال تام هالند به عنوان بازیگر مرد عنکبوتی خود هستند ، مطمئناً شایعات در مورد زوج قدرتمند افزایش می یابد.

دنیای سینمایی مارول خانه پخش خود را در دیزنی+ پیدا کرده است به برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

البته شرکت در عروسی با هم تنها دلیلی نیست که تام هالند و زندایا در طول این هفته خبرساز شده اند. تریلر مورد انتظار Spider-Man: No Way Home سرانجام با حضور دو نفر پویا وارد شد. با افشای هویت پیتر پارکر برای عموم ، واضح است که رابطه آنها به آبهای سنگی می رسد. این احتمال را نیز اضافه کنید که MJ او را به کلی فراموش کند ، و نمی توان گفت که داستان ممکن است به کجا برسد.

آیا سر کسی دیگر می چرخد؟ پس از ماه ها کمپین طرفداران ، تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home به سرعت ویروسی شد. و در حالی که به برخی از سوالات پاسخ می داد و نمایشی از داک اوک آلفرد مولینا داشت ، نظریه های بیشتری در اینترنت در حال چرخش است. به نظر می رسد ام جی وقتی برای قتل آماده می شود ، پشت پیتر پارکر را دارد ، اگرچه معلوم نیست که طلسم دکتر استرنج در حافظه سه گانه مرموز او تأثیر بگذارد.

در حالی که شایعات بی شماری درباره مرد عنکبوتی: راهی به خانه وجود ندارد ، تام هلند و زندایا مطالب فیلم را پنهان نگه داشته اند. اما با ورود فیلم در ماه دسامبر ، احتمالاً این دو بازیگر باید یک کمپین بازاریابی طولانی را آغاز کنند. ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا در مصاحبه های بعدی ارتباط آنها تأیید می شود یا همچنان مردم را روی پای خود نگه می دارد.

در حال حاضر انتظار نمی رود Spider-Man: No Way Home وارد شود نمایش در 17 دسامبر در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *