تام هالند هنگامی که تریلر مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه باز نشد ، هواپیما بود ، واکنش خوشحال کننده به روشن شدن تلفن را به اشتراک گذاشت

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

در حالی که تریلرهای ابرقهرمانی همیشه خبر مهمی هستند ، اولین فیلم از Spider-Man: No Way Home در سطح دیگری است. تیزر تام هلند اینترنت را شکست و رکورد بینندگان را شکسته است زیرا طرفداران هر فریم را تجزیه می کنند. اما هنگامی که تریلر مرد عنکبوتی 3 پخش شد ، بازیگر گیلاس در هواپیما بود و پس از روشن شدن مجدد تلفنش ، پاسخ خوشحال کننده ای را به اشتراک گذاشت. تن زمان در هوا و این دقیقاً همان اتفاقی است که در نهایت تریلر مورد انتظار فیلم Spider-Man: No Way Home سرانجام آنلاین شد. اما هلند سرانجام تلفن خود را روشن کرد و استقبال از کلیپ را دید. او پاسخ داد و گفت:

سلام به همه ، من در فرودگاه هستم. من در 10 ساعت گذشته پرواز کرده ام. بنابراین ، من در واقع تریلر [مرد عنکبوتی: راهی به خانه ندارم] را پست نکردم. برادرم هری انجام داد. بنابراین ، من نتوانستم واکنش ها و میزان هیجان همه را ببینم. بنابراین ، من فقط فرود آمدم و تلفنم را روشن کردم و تلفن من روانی شده است. عشق و حمایت شما بچه ها از فیلم بسیار هیجان انگیز است. صادقانه بگویم ، این فقط نوک کوه یخ است. شما هیچ ایده ای ندارید که چه چیز دیگری در راه است. بسیار هیجان زده هستم که بیشتر با شما به اشتراک بگذارم و بسیار خوب است که به عنوان مرد عنکبوتی برگردم و تریلرهایی را برای نمایش فیلم ها به شما نشان می دهم.

خوب ، این ™ مطمئناً جذاب است به نظر می رسد شگفتی های بیشتری در Spider-Man: No Way Home وجود خواهد داشت. در واقع ، هنوز تعداد زیادی س questionsال بی پاسخ در مورد محتوای سه گانه جان واتس وجود دارد. خوشبختانه ، تنها چند ماه با انتشار آن فاصله داریم.

نظرات تام هالند از استوری اینستاگرام وی منتشر می شود ، و در مورد Spider-Man: No Way Home هنگامی که او دوباره روی زمین بود پست می کند. به به نظر می رسد که تلفن او با ورود اولین تیزر منفجر شد و طرفداران مانند من چندین بار آن را تماشا کردند تا چیزی را از دست ندهند. و در حالی که به برخی از سوالات در نتیجه این فیلم پاسخ داده شد ، هنوز تئوری ها و شایعات زیادی در مورد محتویات فیلم وجود دارد.

MCU جریان اصلی خود را در دیزنی پلاس پیدا کرده است. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

ستاره Spider-Man: No Way Home از تیزر فقط به عنوان “نکته کوه یخ” یاد کرد ، بنابراین داستان ظاهرا می تواند به جایی برود واضح است که فاز چهارم MCU بر مفهوم جهان چندگانه تکیه خواهد کرد. پس از همه ، هر دو آلفرد مولینا و ویلم دافو تأیید شدند که نقش های خود را از فرانچایز اصلی Spider-Man در تیزر سریع بازی می کنند.

البته بزرگترین شایعه درباره Spider-Man: No Way Home است بازیگران پیشین پیتر پارکر ، توبی مگوایر و اندرو گارفیلد ، ممکن است در نقش های اصلی ظاهر شوند. در حالی که گارفیلد و تام هالند این احتمال را رد کرده اند ، ممکن است آنها فقط اسرار فیلم را حفظ کنند. به هر حال ، سه اسپایدی مختلف مطمئناً آنها را از جمله نظرات کوه یخ منطقی می دانند.

مرد عنکبوتی: هیچ راهی برای خانه در حال حاضر قرار است در 17 دسامبر وارد سینماها شود. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *