تام هاردی دیوانه مکس به پیش درآمد Furiosa پاسخ می دهد

مکس دیوانه: جاده خشم جورج میلر همچنان یکی از به یاد ماندنی ترین فیلم های اکشن دهه گذشته است. فیلم 2015 شخصیت آخرالزمانی را بازی کرد که در اصل توسط مل گیبسون بازی شد و تام هاردی این نقش را بر عهده گرفت. گرچه برجسته واقعی فیلم برنده اسکار Furiosa شارلیز ترون بود. میلر در حال آماده شدن برای ساخت پیش درآمد در مورد شخصیت است و به نظر می رسد هاردی تمام تلاش خود را برای جلب توجه امپراتور انجام می دهد.

گفته می شود تام هاردی در Furiosa دخالت ندارد. فیلم جورج میلر در عوض به زمان قبل از جاده خشم باز می گردد و آنیا تیلور جوی در نقش Furiosa جوانتر در کنار کریس همسورث از ثور و یحیی عبدالمطین دوم Watchmen در نقش های نامعلوم بازی می کند. قبل از شروع Furiosa در استرالیا ، هاردی نظرات خود را در مورد فیلم بعدی Mad Max بیان کرد:

در نهایت این فیلم Furiosa بود ، که فوق العاده بود. جاده خشم. فوریوسا در عنوان بود. اگر اکنون به آن نگاه کنید ، این یک تغییر دست به نوعی بود ، از Mad Max به Furiosa. این چیزی است که آنها اکنون در حال فیلمبرداری هستند. فوریوسا این یک تغییر بسیار خوب در محافظ بود. [خالق جورج میلر] هنوز دیوانه مکس را دارد ، اما او تغذیه خود را بین دو شخصیت تقسیم کرده است و این واقعاً بسیار عالی است.

همانطور که هاردی به Esquire گفت ، همه چیز را برنامه ریزی کنید همراه برای Mad Max: Fury Road بود تا دوران جدیدی را برای حق امتیاز فرانسوی علمی تخیلی جورج میلر رقم بزند. بازیگر فیلم Venom احساسات مثبت خود را در مورد نقش کوتاه مدت خود در فیلمهای مکس دیوانه به عنوان انتقالی برای Furiosa برای رهبری به اشتراک گذاشت. قبل از Fury Road ، سه فیلم مکس دیوانه دیگر وجود داشت و شاید زمان آن برای سه گانه Furiosa فرا رسیده باشد.

شارلیز ترون یکی از فریبکاران Furiosa است ، زیرا در آن جورج میلر حضور نداشت. به نفع استفاده از فناوری پیر شدن برای فیلمش است. ترون در مورد این تصمیم تابستان گذشته صحبت کرد و گفت که دانستن اینکه این شخصیت به بازیگر جدیدی منتقل می شود برای او “کمی دلخراش” بود. آنیا تیلور جوی ، ستاره گمبیت ملکه ، که 21 سال از ترون کوچکتر است ، در اواخر سال 2020 انتخاب شد و قرار است در کنار جورج میلر کار کند.

انتظار می رود Furiosa به محض شروع به تولید انبوه برسد. در استرالیا فرود می آید ظاهراً این “بزرگترین فیلمی است که تا به حال در این کشور ساخته شده است” ، بنابراین تصور می کنم جورج میلر در حال برنامه ریزی برای پیشرفتهای بزرگ برای امپراتور است. گفته می شود قبل از اینکه میلر یک صحنه از Fury Road را فیلمبرداری کند ، یک فیلمنامه Furiosa در دست ساخت بود ، بنابراین این یک داستان برنامه ریزی شده است که فیلمساز مدتی در ذهن خود داشته است.

جورج میلر نیز در سال 2019 به اشتراک گذاشت او دو ایده دنباله دیگر فراتر از Furiosa دارد که شامل Mad Max می شود ، بنابراین چه کسی می داند ، شاید تام هاردی بتواند روزی نیز به این شخصیت بازگردد. Furiosa قرار است در 23 ژوئن 2023 اکران شود. اما قبل از آن ، فیلم بعدی هاردی Venom: Let There Be Carnage در 15 اکتبر روی پرده سینماها می رود.

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *