تاریخچه سوپرمن با ورزش خون ادریس البا شامل جزئیات زیادی است که جیمز گان برای گروه انتحاری به اشتراک گذاشت

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

یکی از هیجان انگیزترین جنبه های گروه خودکشی جیمز گان این است که گروه جدیدی از شخصیت ها را به DC Extended معرفی می کند. کائنات. برای مثال ، Ratcatcher 2 Daniela Melchior و Man Polka-David Dastmalchian تنها تعدادی از اضافات قوی فیلم هستند. دلیل موفقیت گان در شخصیت هایش تا حدی به این دلیل است که او جزئیات زیادی را در تاریخچه شخصی شخصیت ها تزریق می کند. بنابراین جزئیات زیادی وجود دارد که در واقع در صفحه وجود نداشت ، و به نظر می رسد این امر به ویژه در مورد Bloodsport ادریس البا صادق بوده است ، زیرا مربوط به سابقه شرور سوپرمن است.

Bloodsport و Superman دارای سابقه جالبی در کمیک ها هستند ، بنابراین طرفداران هاردکور هشدار می دهند وقتی این کار به دنیای گسترده DC منتقل شد ، هیجان زده شدند. با این حال ، جزئیات دقیق آن تاریخ در حوزه سینما چندان روشن نبود. اریک آیزنبرگ از CinemaBlend به تازگی این فرصت را پیدا کرده است که با ادریس البا و دانیلا ملچیور با The Suicide Squad صحبت کند ، در طی آن او پرسید که آیا جنبه هایی از پشتوانه شخصیت آنها وجود دارد که در صفحه نمایش کاملاً آشکار نیست؟ به در هنگام پاسخگویی ، البا یادگیری پیوند شخصیت خود با مرد فولادی را به یاد آورد:

در کل تاریخ وجود دارد که چرا Bloodsport در زندان است که می دانید به تلاش مربوط می شود. برای کشتن سوپرمن و با کشف این موضوع ، چیزهای زیادی در مورد Robert DuBois/Bloodsport پیدا کردم که در شخصیت من جالب بود.

تریلرهای The Suicide Squad ثابت کردند که Bloodsport سوپرمن را در ICU قرار داده است به کمک گلوله کریپتونیت در کمیک ها ، روبرت دوبوآ توسط لکس لوثور دستکاری شد و به جای گلوله ، از سوزن کریپتونیت استفاده کرد. با توجه به تاریخچه کمیک ها ، باید تعجب کرد که جیمز گان چه نوع جزئیاتی را می تواند در تاریخ DuBoisâ در DCEU گنجانده باشد. آیا Lex جسی آیزنبرگ به لحاظ نظری نقشی در آنجا ایفا کرده است؟

صادقانه ، فرض بر این است که شاید در اینجا کمی فرض کنیم ، زیرا جیمز گان حتی تأیید نکرده است که سوپرمن هنری کاویل که در حال دریافت آن گلوله بود. با این حال ، با توجه به اینکه فیلم در DCEU مستقر اتفاق می افتد ، همیشه این شانس وجود دارد که سوپرمن کاویل و لکس جسی آیزنبرگ در تاریخ روبرت دوبویس ادریس البا نقش داشته باشند.

یک چیزی که می توان با اطمینان گفت این است که Bloodsport Idris Elba یکی از نکات برجسته The Suicide Squad است. تیرانداز گریزله به یکی از اعضای کلیدی تیم تبدیل می شود و در نهایت ثابت می کند که در این کار یک شخصیت بسیار قانع کننده است. البا قطعاً شایسته ستایش برای عملکرد A+ خود و جیمز گان برای یافتن راه هایی برای به روزرسانی م theثر شخصیت است.

می توانید با مراجعه به تئاتر محلی خود برای تماشای گروه خودکشی یا پخش مستقیم آن ، اقدام Bloodsport را بررسی کنید. HBO Max ، که می توانید برای استفاده از این پیوند ثبت نام کنید.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا نوجوان پیتزا می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *