بیوه سیاه: چرا دیوید هاربر در حال فشردن عکسهای تنظیم شده برای Stranger Things ‘The Duffer Brothers بود

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

به نظر می رسد امنیت این روزها در فیلم های پرفروش با یک آژانس اطلاعاتی مخالف است. نشت ها فقط در مورد بدترین چیزی است که احتمالاً اتفاق می افتد و بنابراین اقدامات لازم برای اطمینان حاصل می شود که هیچ کس به طور تصادفی قبل از اکران یک فیلم حرف اشتباه را زده است. در گذشته شاهد بودیم که بازیگران مختلف مارول به طور تصادفی لیز می خورند و بیش از آنچه که تصور می کردند می بخشند. بیشتر تام هالند. با این حال ، به نظر می رسد که دیوید هاربر هنگامی که از فیلم Black Widow فیلمبرداری می کرد واقعاً قوانین را زیر پا گذاشت زیرا بازیگر اذعان کرد که عکس های تنظیم شده ای را برای سازندگان Stranger Things ، برادران دافر ، ارسال کرده است.

حضور در جیمی کیمل لایو! دیوید هاربر در مورد شباهت های بازی در فیلم Black Widow و Stranger Things صحبت کرد ، این واقعیت که در هر دو او شخصیتی را بازی می کند که مقداری از وقت خود را در زندان روسیه گذرانده است. به نظر می رسد که هاربر ترسیده است که ممکن است در نهایت به نظر می رسد این فیلم و سریال بسیار شبیه به هم باشند ، بنابراین او تصاویری از زندان Black Widow را برای سازندگان Stranger Things ارسال کرد تا آنها بتوانند طراحی صحنه خود را کمی متفاوت پیش ببرند. هاربر توضیح می دهد …

من این موهای بلند و این ریش را داشتم و بزرگ بودم و فکر کردم ، “من نمی توانم همان پسر موی بلند و ریش در همان زندان باشم” . من بدون اطلاع از کسی از این مجموعه عکس می گرفتم و آنها را برای برادران دافر می فرستادم تا اطمینان حاصل کنم که آنها از هیچ یک از رنگ های مجموعه [بیوه سیاه] استفاده نکرده اند. و اطمینان از اینکه ظاهر متفاوت و لباس متفاوت است. من مدام این عکسها را می فرستادم.

کاملاً قابل درک است که چرا دیوید هاربر می خواهد مطمئن شود که برادران دافر نگاه اولیه ای به بیوه سیاه داشته اند. اگر در نهایت او با بازی در نقش دو شخصیت بسیار شبیه به هم ظاهر می شد و اگر زندانی که در آن بود نیز یکسان به نظر می رسید ، به نظر می رسید که یک پروژه به عمد از دیگری کپی می کند و به نظر خلاقانه نمی رسد.

Black Widow همان روز تئاترها در Disney + در دسترس خواهد بود. می توانید از این لینک برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی استفاده کنید.

در عین حال ، باید از خود پرسید که آیا مارول استودیو با شنیدن اینکه دیوید هاربر عکس های تنظیم شده ای را می گیرد و آنها را به اطراف می فرستد ، همه هیجان زده است؟ این طور نیست که کسی انتظار داشته باشد که هاربر یا برادران دافر عمداً تصاویر را فاش کنند ، اما واقعیت ساده وجود آنها احتمال وقوع چنین مواردی را افزایش می دهد. تصادفات اتفاق می افتد و بخشی از امنیت و پنهانکاری بیشتر صرفاً تلاش و پیشگیری از این حوادث است به همان اندازه که تلاش عمدی برای درز جزئیات است.

با این حال ، در این مورد ، تصاویر مشخصی از یک زندان روسی در Reddit ، بنابراین به نظر می رسد تصاویر بین دیوید هاربر و برادران دافر باقی مانده است. حالا کسی باید از برادران دافر س askال کند که آیا این تصاویر واقعاً بر طراحی صحنه آنها تأثیر گذاشته است یا نه. اگر در آینده اگر دوباره خود را در MCU ببیند ، من تعجب نمی کنم اگر افرادی از مارول کمی به او در صحنه توجه کنند.

مجله پارک تفریحی ساکن CinemaBlend و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *