بیوه سیاه: اسکارلت جوهانسون در مورد دشواری میخ کشی کردن داستان ناتاشا توضیح می دهد

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق لینک خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

Marvel Cinematic Universe در صنعت سرگرمی به نیرویی عظیم تبدیل شده است ، اما زمانی پروژه هایی مانند انتقام جویان یک خطر بزرگ بود . اسکارلت جوهانسون با Iron Man 2 اوایل آنجا بود و سرانجام یک فیلم انفرادی با Black Widow گرفت. اما او اخیراً دشواری در بیان آن داستان خاص را برای ناتاشا توضیح داده است.

بیوه سیاه کیت شورتلند بین وقایع Captain America: Civil War and Avengers: Infinity War قرار دارد. داستان یک غواصی عمیق در گذشته تاریک شخصیت ایجاد می کند ، در حالی که امیدوارم بعد از مرگ او نیز بسته شود. اسکارلت جاناسون در مورد اینکه چرا ناخن زدن این قسمت در جدول زمانی مشکل است ، صحبت کرد و گفت:

این به ما فرصتی داد که وقتی او به نوعی از بازی خود دور است ، واقعاً به او نشان دهیم ، می دانید؟ به همین دلیل ، همه چیز ممکن بود. شما در حال تلاش برای ترسیم همه اینها هستید … که در واقع بسیار استرس زا است زیرا هیچ رهنمودی وجود ندارد. از آنجا که در حالی که شخصیت Scarlett Johansson همیشه باحال و جمع و جور بود شخصیت شخصیت Scarlett Johansson را دیده ایم ، اما به نظر می رسد انتقام جوی را در وضعیتی ناقص تر خواهیم دید. ظاهراً این باید اجازه دهد تا افراد عادی پس از این همه سال به شخصیت POV نزدیکتر شوند.

نظرات اسکارلت جوهانسون از مجله Total Film (از طریق توییتر) می آید ، و باعث تبلیغ مدتها انتظار می شود انتشار بیوه سیاه. وی در حالی که به عمق درک اینکه چگونه حرکت انفرادی تجربه منحصر به فردی برای MCU خواهد بود ، فاش کرد که طبیعت بی سکوت ناتاشا کار را بسیار سخت تر کرده است.

طرفداران مارول می توانند Scarlett Johansson را دوباره تماشا کنند زمان در MCU در + دیزنی. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این پیوند استفاده کنید.

ساختن آنقدر استرس زا ، مطمئناً به نظر می رسد که بیوه سیاه یک تجربه هیجان انگیز فیلم سازی خواهد بود. طرفداران سالهاست که خواهان فیلم انفرادی هستند ، بنابراین مدت زیادی است که می گذرد. و بعد از اینکه قهرمان اسکارلت جوهانسون در Avengers: Endgame خود را فدا کرد ، این فیلم پرفروش فرصتی را برای بسته شدن بسیار ضروری فراهم می کند.

در حالی که از اسرار بیوه سیاه محافظت می شود ، اطلاعات و فیلم های محدود کمک به پیش بینی پروژه. کارگردان کیت شورتلند وظیفه داشت که به شخصیت مناسبتی پایان مناسبی بدهد ، ضمن اینکه ما را با اولین خانواده منتخب ناتو نیز آشنا کند. با مانتو Black Widow ، با حرکتهای انفرادی و لحظات متقاطع آینده. فقط زمان مشخص خواهد شد ، اما علاقه مندان به سینما آماده هستند تا سرانجام با فیلم دیگری از مارول پذیرایی شوند.

Black Widow به سینماها و دیزنی + 9 جولای وارد می شود. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *