بیلی ایلیش دوباره موهای خود را تغییر داد ، در اینجا دلیل شیرین آن آمده است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

برای بسیاری از ما ، مو نوعی بیان است. چه از طریق یک مدل موی جدید و چه از نظر رنگ ، انرژی جدیدی در مورد مشخص کردن بخشهای خاصی از زندگی ما از طریق ظاهر ما وجود دارد. این امر به ویژه در مورد بیلی ایلیش ، خواننده برنده جایزه ، که به دنبال مدل موهای خود بوده است ، بین موهای آبی ، مشکی و یخی به یاد ماندنی خود با ریشه های سبز و اخیراً قفل های بلوند قرار گرفته است تا دوران شادتر از همیشه او را رقم بزند. در آستانه فیلم آتی Disney+ این خواننده و اکران فیلم No Time To Die (سرانجام) ، این دختر 19 ساله بار دیگر در حال آزمایش ظاهر خود است.

این بار کمتر یک تغییر شگفت انگیز برای بیلی ایلیش ، زیرا او هنوز بلوند است. با این وجود ، این یک سبک قاتل است و یک دلیل شیرین وجود دارد که هنرمند برای انجام این کار الهام گرفته است. قبل از اینکه به این موضوع برسیم ، آخرین ظاهر بیلی ایلیشی را بررسی کنید:

وای! بیلی ایلیش موهای بلند خود را به دلیل یک پشم خرد شده کوتاه کرد و در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت. ما هرگز ندیده ایم که خواننده این مدل موی کوتاه داشته باشد و کاملاً برقی به نظر می رسد. این خواننده همچنین الهام خود را برای این سبک نشان داد:

این دختر 19 ساله برای آخرین تغییر موهای خود به مادرش مگی برد نگاه کرد. او تصاویری از مادرش را در دوران جوانی به اشتراک گذاشت و موهای کوتاه و بلوند را شبیه به ظاهر جدیدش در کنار اعلام موهای شادابش کرد. همه نوجوانان برای آگاهی از مد خود به والدین خود نگاه نمی کنند ، اما مادر ایلیش مدل موی بسیار جالبی دارد که باید از آن استفاده کند. بعلاوه ، ایلیش به هر دو والدینش بسیار نزدیک است (همانطور که در مستند The World’s A Little Blurry توضیح داده شده است) و آنها در طول فعالیت موسیقی خود بسیار مثر و حامی بوده اند.

بیلی آلیش اخیراً دومین آلبوم استودیویی خود را منتشر کرد ، شادتر از همیشه ، که سه هفته متوالی آلبوم شماره 1 بوده است. بلوند طبیعی ترین ظاهری است که ایلیش تا کنون داشته است ، و همانطور که او توضیح داد ، دیگر احساس افسردگی در تصمیم او برای بازگشت به بلوند در ماه مارس الهام نگرفت. هنگامی که احساس می کرد بیشتر “ناپایدار” است ، احساس می کرد که باید دائماً رنگ موهای خود را تغییر دهد. فیلم آینده دیزنی+ ، شادتر از همیشه: نامه ای عاشقانه به لس آنجلس. جدیدترین تریلر را در اینجا مشاهده کنید:

نامه ای عاشقانه به لس آنجلس بیلی ایلیش را اجرا می کند که هر آهنگی را در آخرین رکورد خود در هالیوود بول اجرا می کند ، در حالی که او همچنین تبدیل به یک شخصیت متحرک در دیزنی واقعی می شود روش. شخص متحرک ایلیش به نقاطی در اطراف لس آنجلس ، که زادگاهش است ، سفر می کند. اگر علاقه مند به دیدن کنسرت آتی در 3 سپتامبر هستید ، می توانید برای دیزنی+ ثبت نام کنید ، موسیقی ایلیش همچنین در فیلم آینده جیمز باند بدون زمان برای مردن نمایش داده می شود و در 8 اکتبر روی پرده سینماها می رود. .

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *