به گفته مدیر عامل دیزنی ، چرا Shang-Chi مستقیماً به Disney+ بعد از Black Widow نمی رود

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

در پاسخ به همه گیری ویران کننده صنعت تئاتر ، دیزنی ردیف دسترسی برتر را برای دیزنی پلاس راه اندازی کرد. با 29.99 دلار اضافی ، مشترکین سرویس پخش خانه موس می توانند به فیلم هایی مانند Cruella ، Black Widow و Jungle Cruise دسترسی داشته باشند ، در حالی که در سینماها بازی می کنند. با این حال ، فیلم بعدی Marvel Cinematic Universe ، Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ، مستقیماً به دیزنی پلاس نمی رود و این به این دلیل است که مدت زمان کوتاهی را در سینماها.

طی تماس سرمایه گذار دیزنی ، باب چاپک ، مدیرعامل شرکت ، اشاره کرد که چگونه شانگ چی و افسانه ده حلقه تنها 45 روز در سینماهای انحصاری باقی خواهند ماند ، اولین فیلم مارول در این بازه زمانی کوچکتر پخش شد. پس از آن ، در Disney+در دسترس قرار می گیرد. همانطور که چاپک بیان کرد:

ما فکر می کنیم این یک آزمایش جالب برای ما خواهد بود زیرا فقط یک پنجره 45 روزه برای ما در نظر گرفته شده است ، بنابراین این احتمال وجود دارد که بتوانیم عنوان مارول را پس از رفتن به سرویس ببریم. نمایش در 45 روز یک نقطه داده دیگر برای اطلاع از اقدامات ما در مورد عناوین ما خواهد بود.

در حالی که 90 روز زمان استانداردی برای مدت زمان پخش یک فیلم فقط در سینماها بود ، به نظر می رسد مانند 45 روز به یک هنجار جدید تبدیل می شود. پارامونت بعد از آن مدت زمان A Quiet Place: Part II را به Paramount+ ارسال کرد و همین کار را با PAW Patrol: The Movie و Top Gun: Maverick انجام خواهد داد. و در Warner Bros ، اوایل این هفته اعلام شد که این استودیو با AMC Theaters توافق کرد که تضمین می کند همه فیلم های WB در سال 2022 یک پنجره اختصاصی 45 روزه دریافت کنند ، و پس از این مدت می توان آنها را روی HBO Max قرار داد. در حال حاضر دیزنی با پنجره 45 روزه با Shang-Chi و Legend of the Ten Rings بازی می کند ، بنابراین کسانی از شما که ترجیح می دهید اولین فیلم MCU شخصیت معروف را در Disney+ تماشا کنید (در صورت مشترک شدن از این لینک استفاده کنید هنوز ثبت نام نکرده اید) باید کمی بیشتر از یک ماه منتظر بمانید. Ten Rings به طور انحصاری در سینماها در شرایطی بسیار سالم تر ساخته شد که صحبت از COVID-19 به میان آمد و اشاره به این واقعیت داشت که نوع دلتا به یک مشکل بزرگتر تبدیل شده است. افسوس ، حتی اگر چاپک و بقیه برنج دیزنی می خواستند شانگ چی را در دسترسی برتر دیزنی+قرار دهند ، تغییر برنامه های توزیع اکنون دیر است. بنابراین فقط باید منتظر ماند و دید که فیلم بعدی مارول از 3 سپتامبر چگونه در سینماها اجرا می شود.

سیمو لیو در نقش شانگ چی و افسانه ده حلقه بازی می کند. درگیری با پدرش ، وونوو ، تونی لئونگ ، معروف به ماندارین واقعی. بازیگران این فیلم همچنین شامل اوکوافینا ، میشل یوه ، منگر ژانگ ، فالا چن و فلوریان مونتانو هستند. در حالی که ما روزهای باقی مانده را برای اکران بزرگ آن شمارش می کنیم ، بدانید که MCU با راهنمای فیلم های مارول آینده ما چه چیزهای دیگری را ارائه می دهد.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor چه کسی افسانه. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *