به گفته جیمز گان ، چرا گروه خودکشی از استارو به عنوان “یکی از” شرور خود استفاده می کند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

جوخه خودکشی در حال شکل گیری است که تاکنون یکی از بی نظیرترین ورودی های DC Extended Universe است و می توان به این دلیل بود برخی از انتخابهای خلاقانه غیر منتظره که توسط نویسنده / کارگردان جیمز گان انجام شده است. این فیلمساز در حالی که قدم در گوشه ای از افسانه ها می گذارد که کمی زشت است ، از شخصیت های التقاطی برای داستان خونین و کمیک خود دور هم جمع شده است. یکی از راه های انجام این کار این است که DC Comics “Starro” را به عنوان “یکی از شخصیت های شرور فیلم” در نظر بگیرد. دیدن شخصیت بسیار تعجب آور بود و گان اکنون توضیح داده است که چرا انتخاب آن را انتخاب کرده است.

جیمز گان یکی از طرفداران قدیمی کتاب های مصور است ، از ماجراهای دنیای DC و Marvel برای دهه ها بنابراین او به خوبی از شخصیت های عجیب و غریب در هر دو تداوم آگاه است و استارو نمونه بارز آن است. و بر اساس نظرات اخیر گان ، به نظر می رسد که او دلایل کاملاً شخصی برای مایل به معرفی فرازمینی ها در «جوخه خودکشی» داشته است:

Starro خنده دار است زیرا او مضحک است. او یک ستاره دریایی آبی غول پیکر و آبی است ، اما وحشتناک نیز لعنتی است. وقتی بچه بودم فکر می کردم این ترسناک ترین چیز در همه زمان ها است – و فکر می کنم نمونه این فیلم چیست: مسخره است و همچنین ترسناک و جدی است. بنابراین او واقعاً به عنوان شخصیت منفی فیلم – به عنوان یکی از شرور ، به خوبی کار می کند.

بحث و گفتگو با احساساتی که جیمز گان اخیراً با Den of Geek به اشتراک گذاشته است صادقانه دشوار است. از نظر ظاهری ، ایده یک موجود عظیم مانند ستاره دریایی به نظر مسخره می رسد اما با توجه به تفکر بیشتر ، چنین موجودی بسیار وحشتناک است. هر طرفدار کایکو هاردکور احتمالاً با گان موافق خواهد بود ، خصوصاً با توجه به آنچه در MonsterVerse طی چند سال گذشته دیده شده است.

ممکن است استارو هنوز برای برخی عقاید به نظر برسد ، اما او به طور قطع ثابت شده است که یک دشمن شایسته در صفحات کمیک DC است. از زمان معرفی شخصیت در The Brave and the Bold در سال 1960 ، با قهرمانان بی شماری در دنیای DC روبرو شد ، زیرا در موارد مختلف به عنوان یک مانع بزرگ حتی برای Justice League عمل کرده است. استارو به یک عنصر اصلی در میان معاملات DC تبدیل شده است ، حتی راه خود را به نمایش های انیمیشن مانند Batman Beyond و Young Justice باز کرده است. هر دو نمایش را می توان از طریق HBO Max پخش کرد ، که می توانید برای استفاده از این لینک وارد سیستم شوید.

باید دید که چگونه استارو وارد جوخه خودکشی جیمز گان می شود ، اما تصور می شود این شخصیت فقط برای نمایش استفاده نمی شود. گان احتمالاً برنامه های بزرگی برای شخصیت شرور خواهد داشت و احتمالاً آنها برای Task Force X خوب نخواهند بود.

گروه Suicide Squad در تاریخ 6 آگوست 2021 به سینماها و HBO Max وارد می شود.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *