به گفته تایونا پریس ، چرا Nia DaCosta انتخاب بهتری برای آب نبات بود تا جوردن پیل

جوردن پیل پس از انتشار فیلم برنده جایزه اسکار Get Out and 2019 Us s Us ، طرفداران وحشت را در لبه صندلی های خود دارد. فیلم بعدی Candyman (طنزپرداز) که فیلمساز کمدی است ، آخر هفته اکران می شود ، اما این بار ، Peele آن را کارگردانی نکرد. او این افتخار را به نویسنده و کارگردان فعلی مارول ، نیا داکستا ، واگذار کرد. پیش از اکران فیلم ، یکی از ستارگان فیلم ، تیونا پریس ، تجربه خود را با کارگردان آینده دار در میان گذاشت. اولین فیلم او ، Little Woods ، و دو فیلمساز فیلمنامه Candyman را با هم نوشتند قبل از اینکه پیل کنار برود و کار خود را درباره Us به پایان برساند. فیلمساز The Get Out همچنین گفت که احساس می کند داکاستا انتخاب بهتری برای فیلمبرداری از او بوده است. طی کنفرانس مطبوعاتی Candyman ، تایونا پریس در مورد دلایل خود که چرا داکستا انتخاب بهتری برای هدایت فیلم ترسناک بود صحبت کرد: یک زن سیاه پوست به عنوان کارگردان. و بنابراین با داشتن این فرصت ، چیزهایی در مورد شخصیت من وجود دارد که او فقط در مورد این رابطه درک کرده است ، در مورد تاریخ و ضربه ای که ما به آن اشاره می کنیم ، که مجبور نیستم وجود ، وجودم را توضیح دهم ، و چرا یک تصمیم یا انتخاب خاص منطقی نیست.

در ابتدا کار زنان سیاهپوست کافی نیست که کارگردانی کنند ، اما به دلیل شخصیت خاصی که تایونا پریس در آن بازی می کند ، برای Candyman بسیار مفید بود. فیلم در فیلم Candyman ، پریس یک مدیر گالری هنری به نام برایانا کارترایت را به تصویر می کشد که با آنتونی مک کوی یحیی عبدالمطین رابطه دارد. وقتی این زوج به محیط افسانه Candyman نقل مکان می کنند ، رابطه آنها مورد آزمایش قرار می گیرد. پریس در ادامه تجربیات خود را با این کلمات به اشتراک گذاشت:

احساس کردم این به ما این فرصت را می دهد تا سریعتر غواصی کنیم ، زیرا درک متقابل و سابقه مشترک تجربیات خاص وجود داشت. همه تجربیات ما یکسان نیستند ، این همان چیزی است که آن را شگفت انگیز و عالی و لایه لایه و بافتی می کند ، اما برای شروع ما پایه ای وجود داشت و من زیبایی بصری او را دوست دارم و او می داند چگونه با بازیگران صحبت کند. و من احساس می کنم او بسیار مدافع بازیگر است.

این بدان معنا نیست که جوردن پیل در ارتباط با این موضوعات با تیمونا پریس کار خوبی انجام نداده است ، اما نه به خوبی نیا داکوستا ، که می تواند بلافاصله با پریس هم به عنوان بازیگر و هم به واسطه شخصیتش برایانا ارتباط برقرار کند. این همچنین یک یادآوری بزرگ در مورد اهمیت نمایندگی در پروژه هایی مانند این است ، به ویژه در شرایطی که یک زن سیاه پوست هدایت فیلمی مانند Candyman را بر عهده دارد. در مجموعه فیلم های The Marvels در کنار کاپیتان مارول بری لارسون پس از معرفی قاتل او در WandaVision در اوایل امسال ، و نیا داکستا کارگردانی او را بر عهده داشت. این زن و شوهر از Candyman به وضوح عاشق کار با یکدیگر هستند و رابطه آنها هنگام ساختن یک فیلم حتی در مقیاس بزرگتر برای آنها مفید خواهد بود.

تیونا پریس در Candyman بازی می کند ، که این جمعه به سینماها می آید ، 27 آگوست. تا آنجا که جوردن پیل می رود ، کارگردان قرار است برای فیلم ترسناکی به نام “نه” در تابستان آینده به وحشت بازگردد.

ادای احترام در ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *