به گفته بازیگر صدای جوکر ، چرا جنسن آکلز برای بازی در نقش بتمن در هالووین طولانی یک انتخاب عالی بود؟

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

جنسن آکلز ، بازیگر ماوراءالطبیعه ، قبلاً به عنوان صدای جیسون تاد ، معروف به رد هود ، در پخش مستقیم 2010 به نمای رسانه های کمیک دی سی کمک کرد. فیلم متحرک Batman: Under the Red Hood. بیش از یک دهه بعد ، آکلز صداپیشگی Caped Crusader را برای اقتباس دو قسمتی Batman: The Long Halloween (انیمیشن بتمن: طولانی هالووین) بر عهده داشت و در میان هم بازیگران او تروی بیکر (Troy Baker) ، که فیلم The Joker را بازسازی می کند ، حضور دارد. بیکر همچنین در طول این سالها بارها صدای بتمن را صدا کرده است ، اما وقتی صحبت از Batman: The Long Halloween ، قسمت اول و قسمت دوم می شود ، چیزی جز تمجید از عملکرد آکلز به عنوان شخصیت اصلی ندارد.

من اخیراً این لذت را داشتم که با تروی بیکر در مورد زمان کار بر روی دو فیلم بتمن: هالووین طولانی صحبت کردم ، و در حالی که به استعدادهای دیگر مربوط به این پروژه کمیک دی سی پرداختم ، در مورد نوبت جنسن آکلز موارد زیر را بیان کرد. همانطور که بتمن و برت ون غیرنظامی او ، بروس وین: من واقعاً ، عملکرد او را در این مورد تحسین می کنم. این فقط یک کنسرت برای او نیست. او وارد شد و این را با زرادخانه کامل تجربه ، استعداد و اشتیاق خود ملاقات کرد ، و این یک چالش بزرگ واقعی است. قدم گذاشتن در بازی ترسناک ، در نقش اصلی چیزی مانند بتمن یک چالش بزرگ است ، اما بتمن بودن راحت تر از بروس است. و بسیاری از مردم این را نمی فهمند ، و آنها فقط می روند ، فقط باید مطمئن شوم که صدای کم و تهدید آمیزی برای انجام بتمن دارم. نه ، اینطور نیست. شما همچنین باید بروس باشید و قابل قبول و باورپذیر باشید ، و نه فقط کسی که صدا را صدا می کند. [جنسن] بروس به من کمک کرد تا بتمن خود را به گونه ای منحصر به فرد باور کنم.

تروی بیکر مطمئناً یکی از افراد واجد شرایط است که می تواند عملکرد بتمن شخص دیگری را ستایش کند. در پروژه های متعددی ، از Batman: The Telltale Series گرفته تا Batman در مقابل Teenage Mutant Ninja Turtles ، هشیار سایه دار Gotham City است. همانطور که وی خاطرنشان کرد ، هنگام بازی در بتمن به نظر نمی رسد که سخت به نظر برسد. شما همچنین باید به جنبه بروس وین شخصیت به اندازه کافی ظرافت دهید تا به نظر برسد که این دو نفر از هم جدا هستند. این چیزی است که کوین کانروی برای بتمن: سری انیمیشن فوق العاده خوب انجام داد و بیکر معتقد است که جنسن آکلز نیز این کار را انجام داده است.

برای تروی بیکر ، Batman: The Long Halloween فرصتی دیگر برای ارائه بود. برداشت او از The Joker برای یک داستان پخته تر ، قبلاً در Batman: Arkham Origins و Batman: Assault on Arkham ، در میان پروژه های دیگر. مانند داستان اصلی هالووین طولانی نوشته جف لوئب و تصویرسازی تیم سیل ، جوکر یکی از بدخواهان کلاسیک بود که بتمن در ماموریت خود برای دستگیری تعطیلات از آن عبور کرد ، اگرچه جوکر به قاتل سریالی نیز علاقه داشت ، تا آنجا که سعی کنید همه را در میدان Gotham Time در میدان سال نو در شب سال نو در قسمت اول بکشید به این امید که تعطیلات بخشی از جمعیت باشد. هیچ خبری در مورد نحوه قرار گرفتن جوکر در قسمت دوم برای کسانی که داستان اصلی را نخوانده اند یا هنوز فرصتی برای تماشای فیلم نداشته اند ، وجود ندارد.

بتمن: هالووین طولانی ، قسمت اول را می توان در دانلود Blu-ray ، DVD و دیجیتال ، در حالی که قسمت دوم در حال حاضر به صورت دیجیتالی در دسترس است و نسخه های Blu-ray و DVD در 10 آگوست وارد می شوند. در مورد Troy Baker و Jensen Ackles ، او اخیراً صدای خود را به دو قسمت فصل 5 ریک و مورتی ، در حالی که دومی نقش پسر سرباز را در فصل 3 از سریال پسران آمازون بازی می کند.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و دکتر Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *