به نقل از One Star ، چرا آب نبات جردن پیل این پتانسیل را دارد که بینندگان را «شفا» دهد

ژانر وحشت در چند سال گذشته در رنسانسی هیجان انگیز بوده است ، تا حدی به دلیل کار تحسین برانگیز فیلمساز جردن پیل. فیلم های او بیرون بروید و ما راهی برای تلفیق مسائل اجتماعی و ترس ها پیدا کرده اند و طرفداران ترس از اینکه او فیلم جدید Candyman را تهیه کرده است بسیار خوشحال شدند. ونسا استل ویلیامز بازیگر به تازگی توضیح داده است که چرا این قسمت جدید می تواند به بهبود تماشاگران کمک کند.

بازیگر زن ونسا استل ویلیامز به صورت نمادین نقش آن ماری مک کوی را در فیلم اصلی Candyman در سال 1992 بازی کرد. او قرار است در دنباله جدید به کارگردانی نیا داکستا و تهیه کنندگی غیر از جوردن پیل ظاهر شود. من این امتیاز را داشتم که قبل از انتشار Candyman با ویلیامز چت کنم ، همانطور که در فیلم بالا مشاهده می کنید. او در مورد ارتباط موضوعات فرنچایز صحبت کرد و گفت:

جردن پیل در مورد اینکه چگونه کندیمن این رقص ابدی بین هیولا و قربانی است صحبت می کند. و به ویژه در Candyman ، که در تاریخ نژادی این کشور اتفاق می افتد. و بنابراین حقیقت دارد و واقعاً به شیوه ای هنری ، در این ژانر که ما می توانیم درباره وحشت صحبت کنیم صحبت می کند. این به ما چارچوبی می دهد تا درباره موضوع اصلی وحشتناک آن صحبت کنیم- خشونت نژادی علیه سیاه پوستان. و بنابراین همه آن عناصری را دارد که بافت کشور ما هستند.

در حالی که شخصیت اصلی یک قاتل قلابی است که در فیلم اصلی Candyman قربانیان را می کوبد ، اسطوره شناسی این شرور تراژیک است. شخصیت امضای تونی تاد قربانی خشونت های نژادی بود ، به دلیل بارور کردن یک زن سفید پوست ، مثله شد ، شکنجه شد و سرانجام کشته شد. در حالی که فیلم جدید جردن پیل داستان بسیار متفاوتی را روایت می کند ، اما تاریخ تاریک و خشونت تاریخی علیه سیاه پوستان در نهایت هسته اصلی حق رای دادن است.

علاوه بر نقش یک شرور که فیلم جدید Candyman که قربانی لینچ شده است ، همچنین به جنبش زدایی در Cabrini-Green تاریخی شیکاگو می پردازد. و این دنباله جدید برای فرنچایز تاریخ ساز می شود زیرا در آن شخصیت های سیاه بازی می کنند و همچنین استعداد سیاه پشت دوربین نیز وجود دارد. این تمایزی است که ونسا استل ویلیامز در طول مکالمه ما انجام داد و راهی برای این قسمت ترسناک جدید برای بهبود مخاطبان ارائه داد. او ادامه داد ،

و چیزی که این موضوع را بسیار قدرتمند و سوزناک می کند این است که سرانجام دوباره تنظیم می شود و روایت توسط افرادی که قربانی شده اند دوباره تنظیم می شود. و بنابراین تأثیر آن داشتن توانایی درمان است. همانطور که قبلا ذکر شد ، نیا داکوستا ، کارگردان The Marvels ، پروژه مورد انتظار را کارگردانی کرد و جردن پیل تهیه کننده آن بود. بازیگران مملو از بازیگران قاتل هستند ، از جمله یحیی عبدالمتین برنده اخیر امی ، تیمونا پریس وانداویژن و کلمن دومینگو.

کندیمن در 27 آگوست وارد سینماها می شود. در همین حال ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید تا تجربه فیلم بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او توانسته است خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران حرفه ای کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *