به نظر می رسد Taika Waititi’s Thor: عشق و رعد ممکن است سرانجام پیچیده شود

ثور: عشق و تندر یکی از فیلم های مورد انتظار MCU است ، زیرا انتظار می رود فیلم کارگردان Taika Waititi در سال 2022 اکران شود. چهارمین فیلم ثور راسل کرو در نقش زئوس و کریستین بیل در نقش گور God Butcher برای یک بازیگر مجنون در حال حاضر ، و طرفداران نمی توانند منتظر بمانند که آستین های Waititi و Chris Hemsworth چیست. ماه گذشته ، وایتیتی اشاره کرد که فقط چند هفته از تولید او و تیمش باقی مانده است. اکنون ، به نظر می رسد احتمالاً بالاخره Thor: Love and Thunder پیچیده باشد.

Thor: Love and Thunder ، آرایشگر و آرایشگر ، لوکا وانلا اخیراً عکسی را در اینستاگرام منتشر کرده است که می تواند نشان دهنده آن فیلمبرداری باشد. پیچیده است این خدمه عمیقاً در مرحله تولید بوده اند و با اعلام Taika Waititi که فقط چند هفته مانده است ، ونلا احتمال داده است که فیلمبرداری به طور کلی انجام شده باشد. پست جالب را ببینید:

پستی که توسط لوکا وانلا (luca_vannella) به اشتراک گذاشته شد

این پست عکس هدیه ای است که لوکا وانلا از تیمش دریافت کرده است ، که یک تندیس از کمیک های کلاسیک ثور. عنوان ونلا ، که می گوید: “یک بسته بندی !!” ، همان چیزی است که ممکن است نشان دهد که فیلمبرداری فیلم مورد انتظار به پایان رسیده است. این ممکن است یک تصادف باشد ، یا ممکن است او در مورد چیزی کاملاً نامربوط صحبت کند. هنوز هم ، او فردی بسیار نزدیک به فیلم است ، زیرا می داند که چگونه یک هدیه تبریک دریافت کرده است ، بنابراین این نشانه که Thor: Love and Thunder تولیدات خود را به پایان رسانده است ممکن است مقداری آب نگه دارد.

نسخه اولیه 2022 برای Thor: عشق و تندر به این معنی است که فیلم تقریباً به اتمام رسیده است ، حداقل فیلمبرداری عاقلانه ای انجام شده است و ماه ها برای آخرین ویرایش ها ، VFX و کارها باقی مانده است. Taika Waititi ، بین وظایف کارگردانی و گزارش فعالیت های “throuple” ، با این فیلم سرگرم شده است و ممکن است بهترین فیلم Marvel را تحویل دهد. ثور: راگناروک یک تغییر اساسی در حق امتیاز ثور و MCU به عنوان یک کل بود ، و همه علائم به سمت عشق و تندر است که پاکت را بیش از پیش فشار می دهد.

کریس همسورث آماده است تا یک اجرای خارق العاده دیگر را ارائه دهد. به عنوان ثور. راگناروک واقعاً قفل God of Thunder و تمام استعدادهای کریس همسورث را باز کرد ، و ثور را در MCU برجسته کرد. از همسورث اخیراً در موارد مختلف عکس گرفته شده است. در یک مورد ، او به نظر می رسید با پسرش پاره پاره شده و در مورد دیگر ، به نظر می رسید که Fat Thor را به شکل شلاق درآورد. ما آخرین بار ثور را دیدیم که هنوز شکلی نداشته و در حال تعجب است که بعد از وقایع اوج گیری Avengers: Endgame چه اتفاقی می افتد و نمی توان منتظر ماند و دید شخصیت از آن زمان به بعد چه بوده است.

ثور: عشق و تندر با بازیگران بسیار مستعد ، کارگردان با بصیرت در Taika Waititi و شخص ثور ، کریس همسورث ، تمام ایستگاه ها را دنبال می کنند. تیم پشتیبان ثور حس شوخ طبعی و سبک بصری را به این امتیاز اضافه کرده اند و این مجموعه را به عنوان یک مجموعه فیلم تماشایی برای سخت افزارهای مارول تبدیل کرده است. امیدوارم که وایتیتی بتواند موفقیت خود را در فیلم آینده MCU Phase Four تکرار کند.

وسواس فیلم و تلویزیون. یک فیلم خوب Heist راه قلب من است. از همه چیز ، از Marvel Movies گرفته تا Rom-coms لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *