به نظر می رسد که گال گادوت در حال تحریک Wonder Woman 3 است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

DC Extended Universe مکان جالبی است ، مکانی که دائماً تماشاگران فیلم را روی انگشتان خود نگه می دارد. هنگامی که حق رای دادن هنوز جای خود را می گرفت ، Wonder Woman پتی جنکینز ثابت کرد DCEU قادر به چه کاری است. او یک بار دیگر با گال گدوت برای دنباله 1984 همکاری کرد ، و این بازیگر / مدل در حال تحریک بازی Wonder Woman 3. است.

به خصوص یکی از کارگردانان چنین بینایی مانند پتی جنکینز. پس از ورود Wonder Woman 1984 در فصل تعطیلات گذشته ، طرفداران مشتاق کسب اطلاعات در مورد سه کوئل هستند. و گال گادوت به لطف پست هایی مانند آنچه در زیر مشاهده می شود به پیش بینی کمک می کند.

Wonder Woman 4 سال پیش بیرون آمد و زندگی من را تغییر داد..خیلی ممنون از عشق ، من â من برای همیشه برای این فرصت شگفت آور سپاسگزارم و قول می دهم که ما همیشه همه تلاش خود را خواهیم کرد تا داستان Wonder Woman را به بهترین شکل ممکن حفظ کنیم و بگوییم. عشق و صلح! # WonderWoman3 pic.twitter.com/ULbIfgeO7I

باورش سخت است ، اما Wonder Woman اولین بار چهار سال پیش به طرز عجیبی ظاهر شد. از آن زمان به بعد DC Extended Universe بسیار تغییر کرده است ، اگرچه Gal Gadot همچنان به عنوان بازیگر اصلی در جهان مشترک باقی مانده است. ما فقط باید منتظر بمانیم و ببینیم چه زمانی او برای یک سه کوئل به صفحه نمایش بزرگ برمی گردد.

فیلم فوق از حساب شخصی توییتر Gal Gadot به ما می رسد. در آن ، ما کلیپی از پایان فیلم اصلی Wonder Woman (زن شگفت انگیز) را مشاهده می کنیم ، پس از اینکه شخصیت اصلی اولین ماجراجویی خود را در دنیای مرد به پایان رساند. البته ، دور از پایان دوره تصدی گادوت با بازی DC femme fatale نخواهد بود.

طرفداران DC می توانند دوره تصدی گال گادوت را به عنوان Wonder Woman از جمله 1984 در HBO Max دوباره تماشا کنند. برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی می توانید از این لینک استفاده کنید.

با وجود زمان کوتاه DCEU در سینما ، گال گدوت قبلاً در پنج فیلم عظیم از جمله برش اسنایدر به عنوان زن شگفت انگیز ظاهر شده است. از پست اخیر توییتر او مشخص شد که او برای ادامه کار به عنوان دیانا پرنس در صفحه بزرگ سرمایه گذاری کرده است. اما اینکه دقیقاً چه زمانی ممکن است مشخص نباشد – به خصوص با توجه به مشغله فیلم سازی پتی جنکینز.

در حالی که احتمالاً پتی جنکینز و گال گادوت با Wonder Woman 3 همکاری خواهند کرد ، کارگردان تحسین شده در حال توسعه است یک فیلم اسکادران سرکش برای لوکاس فیلم. ورود او به کهکشان بسیار دور ، احتمالاً دور او را از تمیسیرا دور خواهد کرد ، بنابراین ممکن است Gadot مجبور باشد بازی های سه قدم را برای آینده قابل پیش بینی حفظ کند.

عموم سینماگران باید منتظر Wonder Woman 3 باشند برای شروع کار ، اما خوشبختانه به لطف Snyder Cut تصاویر بیشتری از طرفداران Gal Gadot به عنوان شخصیت عنوان به هواداران داده شد. این رویداد جریانی با اقدامات بسیار بدتر همراه بود ، با دیانا کسی که در واقع Steppenwolf را می کشد.

قسمت بعدی در DCEU ، گروه خودکشی در 6 آگوست است. در ضمن ، برای برنامه ریزی برای تجربه بعدی فیلم خود ، تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شد. در دوره کارشناسی دو رشته تئاتر و ادبیات گرفت. وی پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، به عنوان سردبیر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. او از آن زمان توانسته است خودش را در زمینه بررسی ها ، تلفن ها و ناخواسته های مطبوعاتی کار کند – و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست همانطور که از بچگی پیش بینی نمی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *