به نظر می رسد که مزیت دیگری برای بازدید از دیزنی لند در روز افتتاح وجود دارد

بعد از بیش از یک سال کرکره ، سرانجام دیزنی لند طناب را انداخت و در یک هفته گذشته مهمانان را بازگشت. رقابت برای مکانهای مورد نظر البته بسیار زیاد بود زیرا بسیاری از طرفداران خانه موش می خواستند برای بازگشایی بزرگ در آنجا حضور داشته باشند. محدودیت های ظرفیت مربوط به همه گیری فقط روند خرید بلیط را شدیدتر می کند ، اما برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس (یا به اندازه کافی مصمم) می توانند بلیط تهیه کنند و در روز بازگشایی در قلعه زیبایی خفته قدم بزنند ، یک مزیت جانبی غیر منتظره نیز وجود دارد: خطوط واقعاً کوتاه.

خطوط در دیزنی لند بر اساس فصلی ، زمان روز و محبوبیت شخصی سواری متفاوت است ، اما اساساً در سراسر کشور ، زمان های سواری این جمعه گذشته بسیار بهتر از هر کس بود حدس می زدم صبح ها ، بیشتر سواری های پرطرفدار در محدوده پانزده تا بیست دقیقه ای بودند و بیشترین سواری های کم محبوب 5 دقیقه یا پیاده روی هستند. بعد از ظهر اوضاع کمی شلوغ شد و ظاهراً برخی اوقات انتظار به محدوده چهل و پنج دقیقه نزدیک شده اند ، اما این خیلی کمتر از آن چیزی است که طرفداران معمولاً در یک روز شلوغ تجربه می کنند. منظور من این است که به بررسی زمان انتظار این شخص نگاهی بیندازید …

بروزرسانی: ما در ساعت 9:30 وارد دیزنی لند شدیم. در 3 ساعت ، 11 سوار شدیم: ظهور مقاومت (25 دقیقه) ، سفید برفی (20 دقیقه) ، پینوکیو (1 دقیقه) ، پیتر پن (6 دقیقه) ، وزغ (3 دقیقه) ، آلیس (4 دقیقه) ، راجر 2 ایکس (1 دقیقه) ، دنیای کوچک (4 دقیقه) ، گجت (1 دقیقه) اتوپیا (15 دقیقه) # دیزنی لند pic.twitter.com/jU80RMk14J

Peter Pan در شش دقیقه بسیار دیوانه است. علی رغم اینکه در سمت کوتاه تری قرار دارید و در اجرای آن کمی سطح فنی دارید ، دیدن این سواری در چهل و پنج دقیقه تا یک ساعت اصلاً غیرمعمول نیست. زمانهایی وجود دارد که حتی در یک روز شلوغ حتی می تواند به نود دقیقه یا بیشتر برسد ، مخصوصاً در اوج پیک که بسیاری از کودکان و والدین آنها در پارک هستند. من آن را دریافت هر چند. در پرواز با تفریحات کوچک و تفکر در مورد اوقات ساده تر ، چیزی بسیار آرام و جادویی وجود دارد. من تنها کسی نیستم که نتوانسته از زمان صبر پیتر پن عبور کند.

زنی که در توییت زیر آمده است در مورد دیدن پیتر پن فقط در پانزده دقیقه صحبت می کند و می خواهد به Fantasyland بدود. من از لحاظ احساسی خیلی سخت با آن ارتباط برقرار می کنم. اگر در یک روز عادی در پارک هستید و می بینید که زمان انتظار یکی از سواری های مورد علاقه شما به طور غیر منتظره ای کوتاه می شود ، یا به دلیل بسته بودن و دوباره بازگشایی آن یا به دلیل فرض طولانی بودن افراد دیگر از این کار اجتناب می کنند ،

من تمام روز بارهای انتظار دیزنی لند را بررسی کرده ام و هر بار که می بینم پیتر پن زیر 15 دقیقه است غریزه من به من می گوید که به Fantasyland فرار کنم ؟؟؟؟

واضح ترین دلیل خطوط کوتاه تر ، البته محدودیت های ظرفیت است. دیزنی لند در حال حاضر تعداد مهمانان را به بیست و پنج درصد ظرفیت محدود می کند. اکنون این بدان معنا نیست که به معنای واقعی کلمه بیست و پنج درصد تعداد عادی مردم در پارک ها وجود دارد. وجود ظرفیت مطلق در دیزنی لند به طور باورنکردنی معمول نیست ، هرچند که گاهی اتفاق می افتد ، اما صرف نظر از این ، تعداد افراد قطعاً کمتر از حد معمول است.

علاوه بر این ، احتمالاً دیزنی لند نیز وجود دارد در روز بازگشایی با حجم بالایی از کارکنان فعالیت می کرد. زمانهایی وجود دارد که دیزنی با حداکثر کارایی کار نمی کند ، یا با بستن یک طرف صف بارگیری سواری یا سرعت کافی در انتقال مهمانها. ما جمعه آنجا نبودیم (متأسفانه!). بنابراین ، ما مطمئناً نمی دانیم که روند پرواز به چه صورت بوده است ، اما تصور اینکه اعضای بازیگران دیروز با تمام نگاه ها به پارک موضوعی توجه و سریع نبودند ، سخت است. صرف نظر از اینکه چرا ، با شنیدن خطوط شاداب و یا بیشتر اوقات ، بررسی خود در این برنامه منجر به حمله بسیاری از افراد به توییتر و ابراز ناراحتی از حضور در آنجا برای سو advantage استفاده نمی شود …

انتظار زمانهایی که دیزنی لند با ظرفیت 25٪ دارند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گزارش شده است که روز شنبه روزهای انتظار کمی روند صعودی دارند ، اما از آنچه دیده ام ، آنها هنوز هم هستند بسیار کوتاهتر از آنچه هواداران انتظار دارند روزهای شنبه ببینند. جالب است که ببینید این روند طی چند ماه آینده ادامه دارد یا خیر. ممکن است زمان انتظار بیشتر شود زیرا دیزنی ممکن است کمی کارکنان را تنظیم کند ، یا اگر دیزنی به محدود کردن مهمانان ایالتی ادامه دهد و مهمانان درون ایالت نمی توانند پر کردن زمان انتظار ممکن است کاهش یابد. ظرفیت کامل.

یکی از نکات مهم در مورد بازدید دیزنی به صورت نیمه منظم این است که شروع به عادت کردن به تمام گرایش ها و عجیب و غریب های کوچک می کنید. شما شروع به یادگیری می کنید که چه زمانی برخی از سواری ها شلوغ تر هستند و رستوران های خاص چه ساعتی را منتظر می مانند. اگر به اندازه کافی طولانی بروید ، همچنین متوجه می شوید که وقتی تغییرات بزرگتری در پارک ها ایجاد می شود ، چگونه همه آن تکامل می یابد. خوب ، همه گیری بزرگترین وقفه در تاریخ پارک ها است. من فکر نمی کنم کسی کاملاً بداند که چه چیزی به حالت عادی برمی گردد و چه چیزی برای همیشه تغییر می کند ، و در این مورد چیزی واقعا هیجان انگیز است ، به خصوص اگر شامل خطوط کوتاه تری باشد.

علاقه مند به Clue ، اسرار هفته ، NBA و کوکی ها در دنیای دیزنی. علاقه چندانی به ساختار قیمت گذاری کابل ، صداهای بلند و سه شنبه ها ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *