به نظر می رسد دنیای دیزنی با وجود افزایش کووید به افزایش ظرفیت خود در آستانه 50 سالگی ادامه خواهد داد

اگر برنامه های پاییزی شما در نوع دلتا COVID-19 مثر نبود ، احتمالاً تا کنون می دانید که تنها نیستید. افزایش موارد ، دوره جدیدی از همه گیری را آغاز کرده و چالش های جدیدی را ایجاد کرده است. برخی مناطق بخش سرگرمی با تاخیرها و تعطیلی های جدیدی روبرو هستند. در دیزنی ورلد ، اما با نزدیک شدن به پنجاهمین سالگرد پارک ، برنامه هایی برای افزایش ظرفیت هنوز در حال انجام است.

سال گذشته ، مانند بسیاری از مقاصد گردشگری دیگر در سراسر جهان ، پارک های موضوعی دیزنی مورد حمله قرار گرفتند. سخت توسط COVID-19 پس از تعطیلی در مارس 2020 و تعطیلی کامل چندین ماه ، دیزنی لند ، دیزنی ورلد و دیگر جاذبه های اصلی روند بازگشایی کندی را آغاز کردند.

برنامه بازگشایی شامل اقدامات ایمنی مانند فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک ، محدود کردن تعداد افراد مجاز در پارک ها و هتل ها و بستن مستمر برخی از ویژگی های معروف مانند رستوران ها. با این حال ، برنامه همیشه این بود که پارک را به محل قبل از همه گیری برگردانیم و در سه ماهه سوم بالاخره دوباره پارک ها سودآور بودند.

طی چند ماه گذشته ، بسیاری از دستورالعمل های بهداشتی دوران پاندمی ، از جمله فاصله فیزیکی و موانع پلکسی ، برداشته شده است. و طبق گزارش فوربس ، علیرغم افزایش موارد ابتلا به کووید ، رهبری پارک همچنان در حال افزایش تعداد بازدیدکنندگان تا پایان سال است.

در تماس با سرمایه گذاران ، باب چاپک ، مدیرعامل دیزنی در آنجا فاش کرد در طول تابستان افزایش رزرو شده است ، حتی اگر نوع دلتا باعث نگرانی های جدیدی در مورد همه گیری ، به ویژه در ایالت هایی مانند فلوریدا شده است. در حالی که در حال حاضر 70 درصد هتل های دیزنی محدودیت دارند ، برنامه هنوز به سمت ظرفیت 100 حرکت می کند. افزایش تقاضا همچنین به هدف رهبری دیزنی برای پر کردن پارک ها تا پایان سال 2021 دامن می زند.

تصمیم برای ادامه برنامه های بازگشایی با وجود افزایش موارد COVID به این معنا نیست که دیزنی تغییری در استراتژی ایمنی خود ایجاد نکرده است. در اواخر ژوئیه ، دیزنی لند و دیزنی ورلد هر دو سیاست پوشش داخلی خود را در داخل پارک ها و استراحتگاه های خود بازگردانند. ماسک ها هنوز برای مسافران در خارج از خانه اختیاری هستند.

مانند بسیاری از شرکت های دیگر ، دیزنی در سال 2020 تحت تأثیر همه گیری COVID قرار گرفت. به ویژه پارک ها با موجی از اخراج طولانی مدت ضربه خوردند. به دلیل تعطیلی ، و Disney World به تنهایی نزدیک به 7 میلیارد دلار درآمد از دست داد. بر اساس گزارش فوربس ، آخرین گزارش درآمدی اولین بار است که پارکها از زمان شروع همه گیری سودآور بوده اند – بنابراین درک این مسئله که چرا پارکها امیدوارند که کارها ادامه داشته باشد ، دشوار نیست.

تابستان به پایان می رسد و پارک های دیزنی در حال گذراندن چند ماه شلوغ هستند. علاوه بر جشن های سالانه هالووین و تعطیلات زمستانی ، دیزنی ورلد جشن 50 سالگی خود را در 1 اکتبر 2021 آغاز می کند. پارکها در آن تاریخ ، اما با افزایش ظرفیت ، این نیز می تواند تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *