به دنبال WandaVision ، چگونه جادوگر قرمز مایل به زرد به Avengers: Age Of Ultron Roots در Doctor Strange 2 بازگشت

وقتی اوایل امسال در ابتدای WandaVision با واندا ماکسیموف الیزابت اولسن متحد شدیم ، او با از بین بردن تخیلات کمدی در شهر Westview با از دست دادن Vision کنار آمد. با پایان سری دیزنی + ، واندا از پتانسیل کامل جادوی هرج و مرج خود باز کرد و رسماً جادوگر اسکارلت شد. فصل بعدی سفر دنیای سینمایی مارولا واندا در Doctor Strange in the Multiverse of Madness منتشر خواهد شد ، اما علاوه بر پیشرفت بیشتر به عنوان یک شخصیت محبوب ، واندا با صحبت در Sokovian خود به Avengers: Age of Ultron نیز باز می گردد دوباره لهجه.

پس از اولین حضور کامل خود در Avengers: Age of Ultron 2015 (که یک سال بعد از حضور در Captain America: The Winter Soldier آمد) ، واندا ماکسیموف برای Captain America: Civil War بازگشت ، انتقام جویان: جنگ بی نهایت و انتقام جویان: پایان بازی ، اما لهجه او به آرامی در طول آن فیلم ها محو شد ، و در حالی که او در زمان زندگی WandaVision در آن زندگی در سیتکوم زندگی می کرد وجود نداشت. خوب ، ما دوباره آن را در Doctor Strange در Multiverse of Madness خواهیم شنید ، اولسن در مورد ناپدید شدن لهجه و گفتن با رولینگ استون چنین گفته است:

بنابراین این کار با جنگ داخلی. روسوس [کارگردانان آنتونی و جوزف روسو] گفتند ، “آیا او فقط می تواند لهجه نرم تری داشته باشد ، زیرا او در آمریکا بوده است و باید بیشتر به انگلیسی صحبت می کرده است.” بنابراین من مثل بودم ، مطمئنا. باید بگویم که در [حضور بعدی واندا ، در سال 2022] دکتر استرنج [در چندزبان جنون] ، پس از تجربه ای که در WandaVision دارد ، دوباره به لهجه ای برمی گردد که واقعی تر به او اکنون که احساس می کنم کمی بیشتر نسبت به شخصیت احساس مالکیت می کنم ، احساس می کنم او با داشتن این بیان صادقانه تر ، عقب نشینی کرده است. قسمت sitcom کاملاً متفاوت بود ، زیرا او تلاش می کند تا دنیای کمدی آمریکایی را حفظ کند و به بهترین شکل ممکن بازی کند.

در ماه ژانویه ، الیزابت اولسن درباره چگونگی آرون تیلور صحبت کرد -جونسون (که در نقش برادر واندا پیترو ، یا همان کوئیک سیلور بازی می کرد) و یک مربی گویش لهجه سوکوویان را برای انتقام جویان: عصر اولترون از منابع مختلف اسلاوی ارائه دادند. با این حال ، اصلاح لهجه زمان زیادی را صرف کرد و با ادامه حضور اولسن در فیلم های MCU ، تصمیم گرفته شد که واندا بیشتر مانند یک آمریکایی صحبت کند تا با هم مخلوط شود. بعلاوه ، از آنجایی که ما در WandaVision آموختیم که او با تماشای اتاق های مکالمه آمریکایی بزرگ شده ، احتمالاً شروع به نظر رسیدن وی مانند آمدن از ایالات متحده برای وی بسیار آسان بوده است ، که به ویژه هنگامی که سعی در تقلید از سایت های گفته شده دارید بسیار مفید خواهد بود.

اما لهجه واندا ماکسیموف موردی ندارد فقط از بین رفته است ، و حالا که زمان او در Westview به پایان رسیده است ، او دوباره به صحبت کردن مانند یک سوکوویان در Doctor Strange در Multiverse of Madness برمی گردد. با قضاوت در مورد اظهار نظر الیزابت اولسن ، به نظر می رسد که وی ممکن است به لهجه سوکوویان واندا فشار آورده باشد تا شخصیت منعکس کند که از کجا آمده است. و در حالی که اولسن به طور رسمی برای فیلم های دیگر مارول فراتر از دنباله Doctor Strange تأیید نمی شود ، من تصور می كنم كه اگر حضورهای بیشتری در افق دیده شود ، او لهجه سوكویان را حفظ می كند و نه به لهجه آمریکایی برمی گردد.

بنابراین انتظار داریم Scarlet Witch در Doctor Strange در Multiverse of Madness چیست؟ در حالی که هنوز جزئیات مشخصی فاش نشده است ، WandaVision با مطالعه واندا در مورد دارک هولد و شنیدن خواستگاری پسران دوقلوی خود ، بیلی و تامی ، پایان یافت. بنابراین ممکن است که واندا هنگام جستجوی پسران خود در گوشه ای از گوشه های جادویی MCU ، در هنگام جستجوی واقعیت های دیگر با استفن استرنج روبرو شود. بازیگران Doctor Strange همچنین شامل بندیگ وونگ ، وونگ ، Chiwetel Ejiofor ، کارل موردو ، راشل مک آدامز ، کریستین پالمر و خوچیتل گومز ، آمریکا چاوز هستند.

دکتر استرنج در Multiverse of Madness در 25 مارس 2022 جادوی خود را در سینماها به نمایش می گذارد. با راهنمای آینده فیلم های مارول چه چیزهایی را MCU به صفحه بزرگ می فرستد بیاموزید.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان فیتیله ، MonsterVerse و پزشکی که عاشق عشق هستند. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *