به دنبال گربه ها ، تیلور سویفت برای یک بازخرید احتمالی فیلم به امضا رسیده است

این سال گذشته برای فعالیت موسیقی تیلور سوئیفت بسیار بزرگ بوده است ، از جمله انتشار دو آلبوم قرنطینه ای فولکلور و همیشه ، مستند Netflix او Miss Americana و انتشار مجدد شش آلبوم اول پس از فروش حقوق. این خواننده 31 ساله اکنون برای اولین بار از زمان گربه ها برای حضور در یک فیلم امضا کرده است و ما این بار برای نتایج بهتر از موزیکال بمب گذاری شده ریشه می گیریم. خیلی خیلی بهتر.

گفته می شود تیلور سوئیفت در کنار مارگوت رابی ، کریستین بیل ، زوی سالدانا ، تیموتی اولیفانت ، جان دیوید واشنگتن به بازیگران تمام ستاره فیلم بعدی David O. Russell پیوست. ، رامی ملک ، کریس راک ، مایکل شانون و رابرت دنیرو. گزارش Wrap جزییات مربوط به نقش سوئیفت را بیان نمی کند ، اما این فیلم یک داستان اصلی توسط فیلمساز Silver Linings Playbook است.

برنده 11 بار گرمی بدیهی است که با توجه به حرفه مگا موسیقی خود ، در درجه اول یک بازیگر نیست ، اما در طول سالها ، او در چند فیلم سینمایی و تلویزیونی ظاهر شده است. گذشته از تجربه بازی در فیلم های موسیقی ، او در روز عاشقانه 2010 عاشقانه بود ، در صداپیشه The Lorax نقش آفرینی کرد ، در The Giver ظاهر شد ، مهمان در CSI و New Girl بازی کرد و حتی میزبان SNL بود در سال 2009. اما بدنام ترین نقش او اخیراً گربه ها بود ، که مورد انتقادات وحشتناک و آزادی فاجعه ای قرار گرفت.

گربه های روی کاغذ می توانستند یک موفقیت باشند. کارگردانی آن را تام هاپر لس میساربلز از موزیکال محبوب برادوی بر عهده داشت و در آن بازیگران بزرگی که شامل دام جودی دنچ ، ادریس البا ، جنیفر هادسون و یان مک کلن بودند بازی کردند. اما کم ، و طبق گزارش ها ، تولید در پشت صحنه سر و صدا از جمله کلمه “برش دکمه” را پشت سر گذاشت.

اقتباس موسیقی تام هاپر انتقادات اولیه را به همراه داشت تریلر گربه ها برخی از هیبریدهای CGI انسان / گربه را تهدید می کند. کارگردان برای اصلاح فیلم تا روز قبل از اکران آن تلاش کرد و برش به روز شده فیلم پس از ورود به سینماها به سینماها ارسال شد. گربه ها در سینماهای جهان تنها 73 میلیون دلار در برابر بودجه 95 میلیون دلاری درآمدزایی کردند و درآمد خود را برای یونیورسال در فصل تعطیلات به منفی می رساند.

با وجود ناکامی ، تیلور سویفت نامزد دریافت گلدن گلوب شد. آهنگ اصلی – “ارواح زیبا” ، که او با آندرو لوید وببر نوشت. پس از اکران ، سوئیفت به اشتراک گذاشت که با توجه به تجربه شخصی خود در بازی در فیلم بمبالورینا “هیچ شکایتی” درباره داشتن نام خود در این فیلم ندارد و انصافاً ، او یکی از عناصر قوی فیلم بود.

خوشبختانه آخرین فیلم تیلور سوئیفت چیزی شبیه گربه ها نیست. گزارش شده است که در مورد یک رابطه بعید بین پزشک و وکیل وجود دارد. این در حال حاضر فیلمبرداری را آغاز کرده است و عکسهای بازیگران با لباس نشان می دهد که داستان در دوران رکود بزرگ است. دیوید او راسل با فیلم های قبلی خود Joy ، American Hustle و The Fighter به طور مداوم در بین هالیوود مورد علاقه جایزه بوده است ، بنابراین امیدوارم که این یک پیروزی برای Swift باشد.

ادای احترام به سبک YA. وحشت ممکن است ملکه. وب کلمه تمام نوشته های او را باید با صدای Sarah Connor’s Terminator 2 بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *