بهترین فیلم ها و برنامه های تلویزیونی هایلی استاینفلد (و نحوه تماشای آنها)

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

با گذشت زمان ، عصر جدیدی از بازیگران و بازیگران با برخی از بهترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی خود همیشه در قلب ما راه می یابند. به یکی از آن بازیگران زن ، هایلی استاینفلد بود ، زنی جوان که در حرفه خود آنقدر تلاش کرده است که در برخی از بهترین فیلم های Netflix و بهترین فیلم ها در آمازون حضور دارد.

از او نقش آفرینی در True Grit ، برای بازی در فیلم های اکشن با بازی Ender ، Hailee Steinfeld کارهای زیادی را در دنیای بازیگری انجام داده است و تنها زمانی که Hawkeye به زودی در Disney+ نمایش داده شود ، به این کار ادامه خواهد داد. با این حال ، از آنجا که ما کمی راه داریم تا اینکه سریال مارول به پلت فرم پخش برسد ، در اینجا برخی از بهترین فیلم ها و برنامه های تلویزیونی هایلی اشتاینفلد ، تا کنون ، قابل مشاهده است.

در این درام غربی ، True Grit داستان یک نوجوان سرسخت را روایت می کند ، که از یک مارشال آمریکایی کمک می گیرد تا مردی را که پدرش را قتل کرده است ، مردی با سنگریزه واقعی پیدا کند.

این در واقع فیلمی است که هیلی استاینفلد جوانتر را به شهرت رساند و برای آن نامزد دریافت جایزه اسکار شد. داستان مملو از هیجانات و توطئه های معمول غربی شماست ، اما اجراها واقعاً چیزی است که این یکی از بهترین های هایلی اشتاینفلد را می سازد. آیا برای تماشای آن «â € â â» دارید؟

Stream True Grit را در Cinemax Go پخش کنید. True Grit را در آمازون اجاره کنید.

وقتی یک جاسوس متوجه می شود که او او در حال مرگ بر اثر یک بیماری نهایی ، تصمیم می گیرد زندگی خطرناک خود را کنار بگذارد تا در 3 روز برای کشتن وقت خود را با خانواده و دخترش که از او جدا شده است بگذراند. با این حال ، شرایط او را وادار می کند به مشاغل پرمخاطبی که سالها داشت بازگردد. بهترین فیلم ها رابطه ای است که بین او و پدر شخصیتش (با بازی کوین کاستنر) در فیلم ایجاد می شود. علیرغم وضعیت وحشتناکی که آنها در آن هستند ، هنوز به نوعی امیدواریم که بتوان پس از سالها و سالها راز بین آنها رابطه ای پیدا کرد.

پخش 3 روزه برای کشتن در Netflix. کرایه 3 Days To Kill on Amazon.

منظور من این است که ما قبلاً اقتباس های زیادی از این داستان کلاسیک شکسپیر داریم ، اما چرا داستان دیگری وجود ندارد؟ در رومئو و ژولیت ، ما داستان کلاسیک عشق ممنوع بین رومئو و ژولیت را دنبال می کنیم ، و مشکل آنها برای تلاش برای رسیدن به عشقی که آنها با تمام وجود می خواهند.

احساس می کنم که چنین نیست چیزهای زیادی باید بگویم تا شما را متقاعد کنم که رومئو و ژولیت را تماشا کنید. همه ما با توجه به شهرت آن داستان و نحوه شکل گیری آن را می دانیم ، اما همیشه جایی برای نسخه دیگری وجود دارد. در حالی که فیلم بهترین اقتباس موجود نیست ، به نظر من ، من احساس می کنم که هایلی اشتاینفلد با داستانی که به او داده می شود خوب عمل می کند و نور جدیدی را به ژولیت می آورد ، بنابراین اگر این کار را نکرده اید به آن ضربه بزنید. رومئو و ژولیت را در Amazon Prime پخش کنید. رومئو و ژولیت را در Apple TV اجاره کنید.

مهارت های خوانندگی هایلی استاینفلد شگفت انگیز است. در آغاز دوباره ، ما داستان گرتا ، زن جوانی را دنبال می کنیم که با نازنینش در دانشگاه ، هر دو آهنگ می نویسند. دوست پسر او ، دیو ، با یک کمپانی بزرگ قرارداد می بندد ، اما وقتی شهرت او شروع به فزونی می کند ، او شروع به گمراهی می کند و او را تنها می گذارد.

من می دانم که فرض این صدا را شبیه به آن می کند یک موزیکال افسرده کننده خواهد بود ، اما من به شما قول می دهم ، این چیزی نیست جز. کمدی آمیخته با موسیقی واقعاً لبخندی را بر لبان شما می آورد ، همراه با اجراهای عالی از بازیگران عالی همه جانبه. هایلی استاینفلد و کایرا نایتلی یک دوئت فوق العاده با هم دارند و صدایشان کاملا هماهنگ می شود. موزیکال ها ممکن است مورد علاقه همه افراد نباشند ، اما مطمئناً آنها مال من هستند ، و اگر آنها نیز مورد علاقه شما هستند ، باید آن را تماشا کنید.

پخش مجدد در Tubi شروع شود. اجاره دوباره در آمازون آغاز شود.

بازی Ender داستان پسر جوانی به نام Ender Wiggin را دنبال می کند که به این آکادمی آموزشی با عنوان مدرسه جنگ اعزام می شود که در بالای مدار زمین واقع شده است. در آنجا به او آموزش داده می شود که چگونه با یک نژاد بیگانه بزرگ مبارزه کند ، معروف به “اصطلاحات.” برخی از منتقدین دیگر فیلم. من فکر می کنم این فقط به این دلیل است که من بازیگران آنها را بسیار دوست داشتم. ای کاش بازی Ender می توانست بهتر از این باشد؟ به عنوان یکی از طرفداران کتاب ، البته. اما ، این بدان معنا نیست که من نمی توانم از یک سازگاری که داریم لذت ببریم. هایلی استاینفلد در نقش پترا آرکانیان خوب عمل می کند و چگونه می توانید بازیگرانی را که او با آنها کار می کند دوست نداشته باشید؟ هریسون فورد؟ ویولا دیویس؟ بن کینگزلی؟ این لیست همچنان ادامه دارد.

بازی Ender را در Pluto TV پخش کنید. بازی Ender را در آمازون اجاره کنید.

اگر تا به حال فکر کرده اید که هایلی استاینفلد بامزه است یا خیر ، بیشتر از Apple TV+ اصلی ، دیکنسون نگاه نکنید. در این کمدی ، اشتاینفلد در نقش امیلی دیکنسون ، نویسنده مشهور ، بازی می کند و ما باید بررسی کنیم که آن زمان با محدودیت های جامعه ، جنسیت و خانواده از دیدگاه او چگونه بود ، اما همه با یک دیدگاه مدرن.

به عنوان فردی که هر دو فصل این نمایش را تماشا کرده است ، من واقعاً نمی توانم شخص دیگری را در نقش امیلی دیکنسون به غیر از هایلی استاینفلد ببینم. او همچنان می تواند دیکنسون را به این شاعر برجسته و مشتاق تبدیل کند ، در حالی که به او این نگرش و سرگرمی را می بخشد که او را به چنین شخصیت دوست داشتنی تبدیل می کند. علاوه بر این ، بازیگران دیکنسون باید با چهره های آشنا زیادی مانند الا هانت ، جین کراکوفسکی و موارد دیگر به خاطر سپرده شوند. من ، اولاً ، نمی توانم تا فصل 3 دیکنسون منتظر بمانم.

پخش دیکنسون در Apple TV+.

با ورود دوباره به دنیای اکشن ، هایلی استاینفلد تصمیم گرفت به جهان مبدل با Bumblebee. در این فیلم ، ما داستان اصلی مبدل ترانسفورماتور معروف از این سریال را می بینیم ، و نحوه پیوند او با یک دختر نوجوان ، به نام چارلی واتسون.

ببینید ، من حتی یک طرفدار بزرگ Transformers ، اما Bumblebee یکی از بهترینهایی است که تا کنون دیده ام. در مورد شخصیت اشتاینفلد و Bumblebee ، با بازی Dylan Oâ € Brien ، چیزی بسیار صادقانه وجود دارد. رابطه آنها بسیار باورپذیر به نظر می رسد ، حتی به معنای واقعی کلمه فقط یک انسان و یک روبات CGI است. آنها خیلی خوب با هم کار می کنند. اما ، چون این یک فیلم Transformers است ، اکشن و انفجارهای زیادی نیز وجود دارد ، بنابراین اگر از طرفداران آن هستید ، این فیلم شما برای تماشای است.

پخش Bumblebee در Paramount+. Bumblebee را در آمازون اجاره کنید.

این یکی از مورد علاقه های مطلق من از Hailee Steinfeld است. در لبه هفده ، یک دبیرستانی که در نزدیکی حومه پورتلند زندگی می کند ، به معلم مدرسه اش می گوید که قصد دارد خودکشی کند ، زندگی خود را تا کنون روایت می کند و چگونگی آن تا این لحظه را نشان می دهد.

باز هم ، می دانم که این فرض به نظر می رسد که افسرده کننده خواهد بود ، اما خدای من ، این کاملا برعکس است! هایلی استاینفلد و وودی هارلسون ، که نقش معلم خود را در The Edge of Seventeen بازی می کند ، با هم کمال مطلق هستند. آنها شیمی فوق العاده ای دارند و صادقانه می گویم ، امیدوارم بعد از این فیلم های بیشتری با هم همکاری کنند زیرا این جفت گیری فوق العاده است. فیلمهای روی سن همیشه برای آموختن درسها و (معمولاً) خنداندن شما وجود دارند ، و این دقیقاً همان کاری است که The Edge of Seventeen انجام می دهد.

اجاره لبه هفدهم را در آمازون اجاره کنید.

این فقط راهی است که من می توانم دوباره به صدای فوق العاده هایلی استاینفلد گوش دهم. در Pitch Perfect 2 ، Barden Bellas بازگشته و به دنبال رقابت بزرگ بعدی خود پس از قهرمانی در Nationals هستند ، به این معنی که در یک مسابقه جهانی capella شرکت می کنند و سعی می کنند یک گروه آلمانی را شکست دهند.

اشتاینفلد شخصیت به عنوان یک تازه کار در گروه می پیوندد و اوه اوه اوه او فوق العاده است. Pitch Perfect 2 نه تنها راهی عالی برای به نمایش گذاشتن مهارت های کمدی خود بود ، بلکه صدای او نیز کاملاً شگفت انگیز است و با بقیه Barden Bellas بسیار خوب می سازد. نسخه او از “چراغ قوه” نسخه ای است که من می توانم روزانه به آن گوش دهم و شایسته شناخت بیشتری است. فیلم های Pitch Perfect بدون توجه به بازیگران شگفت انگیز Pitch Perfect سرگرم کننده هستند ، اما فیلم دوم همیشه در قلب من جایگاه ویژه ای خواهد داشت.

اجاره Pitch Perfect 2 در آمازون.

به عنوان آخرین نفر در این لیست ، مطمئناً این کمترین نیست. Spider-Man: Into the Spider-Verses داستان اصلی مایلز مورالس ، یکی دیگر از نسخه های متعدد مرد عنکبوتی ، و نحوه تماس او با چندین مرد عنکبوتی دیگر از چندین جهان دیگر ، معروف به p € pSider-Verse.â €

این فیلم به دلایلی برنده اسکار بهترین فیلم متحرک شد. Spider-Man: Into the Spider-Verse از هر نظر شگفت انگیز است ، از موسیقی متن گرفته تا انیمیشن ، و صداپیشه تا طرح داستان ، چیزی در این فیلم پیدا خواهید کرد که دوست داشته باشید. هایلی استاینفلد در نقش گوئن استیسی ، معروف به زن عنکبوتی بازی می کند و صدای او کاملاً با شخصیت مطابقت دارد. برای Into the Spider-Verse 2 ، او برگشت ، و این بهترین تصمیم بود. بدون سوال. لطفاً ، اگر این فیلم را تماشا نکرده اید ، اکنون آن را اجاره کنید و آن را تماشا کنید.

اجاره مرد عنکبوتی: به ورژن عنکبوتی در آمازون.

با همه این موارد فیلم های 2021 اکران می شوند ، باید دوباره بررسی کنم تا ببینم هایلی اشتاینفلد در هریک از آنها حضور دارد یا خیر. صرف نظر از این ، نمی توان انکار کرد که این بازیگر جوان تا به حال کارهای زیادی در حرفه خود انجام داده است – و من فقط می توانم تصور کنم که او چقدر کارهای دیگر انجام خواهد داد. بازی تاج و تخت/آهنگی از یخ و آتش. برای همیشه از فصل هشت متنفر خواهد بود. ابرقهرمان و گیک ترسناک. و لطفاً در مورد The Last of Us 2 با من بحث نکنید ، فوق العاده بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *