بهترین فیلم مارول؟ کارگردان Thor 4 Juju مثبت را به اشتراک می گذارد در حالی که صحبت می کند چه مدت کریس همسورث ستاره دار برای فیلمبرداری مانده است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی کلیک می کنید یا از طریق پیوندها خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

مارول استودیو تعدادی فیلم و نمایش تلویزیونی مختلف روی داکت دارد که هرکدام در مراحل مختلف تولید هستند. یکی از این فیلم ها Thor: Love and Thunder است که هم اکنون در استرالیا و زیر نظر Taika Waititi ، نویسنده ، کارگردان فیلمبرداری می کند. با توجه به موفقیت چشمگیر سلف 2017 خود ، Thor: Ragnarok ، انتظارات زیادی از این فیلم وجود دارد. اما به نظر نمی رسد این وایتیتی مرحله ای باشد ، زیرا او اخیراً وقت گذاشت و احساسات مثبت را به اشتراک گذاشت و فاش کرد که فیلمبرداری چه مدت طولانی تر طول می کشد.

ثور: عشق و تندر فیلم شلوغی داشته اند پایین ، با همه از ستاره های نگهبانان کهکشان گرفته تا راسل کرو تازه وارد حق رای دادن وارد صحنه می شود. فیلمبرداری این فیلم از ژانویه آغاز شد ، بنابراین باید فکر کرد که عکاسی اصلی چه مدت طول می کشد؟ وقتی از اوضاع تولید می پرسیدند ، Taika Waititi چه چیزی برای گفتن داشت:

عالی – چهار هفته دیگر باقی مانده است ، من می توانم نور انتهای تونل را ببینم. این ممکن است بهترین فیلم مارول باشد!

نظرات اخیر Taika Waititi در مورد DailyMail به نظر می رسد نشان می دهد که همه چیز برای آخرین قسمت از مجموعه Thor بسیار خوب پیش می رود. او همچنین در این فیلم باور نکردنی باورنکردنی به نظر می رسد ، حتی می گوید که این می تواند بهترین فیلم مارول باشد. شما واقعاً باید خوش بینی کارگردان را تحسین کنید و خوب است که بشنوید از کارهایی که تاکنون انجام شده خوشحال است. و با کار تحسین شده خود در مورد Thor: Ragnarok ، او حق اعتماد به نفس را دارد. آن فیلم در حال پخش در Disney + است ، که می توانید برای استفاده از این پیوند وارد سیستم شوید.

با Thor: Love and Thunder در صفحه اصلی فیلمبرداری ، این بدان معنی است که به زودی بسیاری از بازیگران و عوامل فیلم عزیمت از سرزمین زیبای استرالیا. پست های شبکه های اجتماعی نشان می دهد دست اندرکاران این فیلم از وقت خود در آنجا بیشترین استفاده را کرده اند. جنیفر کایتین رابینسون ، نویسنده مشترک ، چند عکس شیرین از پشت صحنه به اشتراک گذاشت که نشان می دهد او و همکارانش چقدر لذت می برند. حتی ناتالی پورتمن در هنگام خرابی با شوهرش به گشت و گذار می پردازد.

با این وجود ، بازیگران هنوز هم در تلاشند تا یک داستان هیجان انگیز خلق کنند. در این فیلم بازگشت ثور کریس همسورث در کنار والکیری تسا تامپسون و جین فاستر پورتمن که جبه ثور را بر عهده خواهد گرفت ، مشاهده خواهد شد. این گروه همچنین باید با تهدید Gor the God Butcher با بازی کریستین بیل مقابله کنند.

با Thor: Love and Thunder و هیجان این فیلم چیزهای زیادی وجود دارد که باید منتظر آنها بود. با گذشت سال احتمالاً افزایش می یابد. سخت است که بگوییم آیا بهترین فیلم مارول تاکنون خواهد بود یا خیر ، با Taika Waititi در راس آن ، حداقل این شانس را دارد که یکی از بهترین ها باشد.

ثور: عشق و تندر در 6 مه 2022 به سینماها می آید.

ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون را پوشش می دهد. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *