بندیکت کامبربچ ترسناک بازیگران اصلی ستارگان تریلر فیلم قدرت سگ Netflix

فیلم اینترنشن اخیراً به خاطر تریلر نهایی Spider-Man: No Way Home منتشر شده است. بخش عمده ای از آنچه مردم درباره آن صحبت می کنند حضور چشمگیر دکتر استرنج بندیکت کامبربچ است. در حالی که استرنج فیلم جدید خود را خیلی زود به دست می آورد ، او همچنین در ماه دسامبر قسمت بزرگی از فیلم جدید مرد عنكبوتی خواهد بود. با این حال ، قبل از اینکه طرفداران فرصتی برای دیدن او در نقش قهرمان شگفت انگیز پیدا کنند ، آنها قصد دارند او را در نقش بسیار متفاوتی ببینند. اولین تریلر فیلم قدرت سگ Netflix اینجاست و کامبربچ بسیار وحشتناک به نظر می رسد ، اما با یک بازیگر باورنکردنی از او حمایت می شود. کاملاً از تریلر مشخص نیست ، و در حالی که ما می دانیم داستان در حال بیان است ، این واقعیت که تریلر بیشتر بندیکت کامبربچ است که سوت می زند و تهدید آمیز به نظر می رسد ، به کلی احساس وحشتناک می دهد. تریلر بالا را مشاهده کنید تا توسط بندیکت کامبربچ به طرز شایسته ای منتشر شود.

بر اساس خلاصه داستان Netflix ، The Power of the Dog ، بندیکت کامبربچ را در نقش فیل بربانک ، دامداری که باعث ایجاد ترس و وحشت در او می شود ، مشاهده می کند. کسانی که او را می شناسند وقتی برادر فیل همسر جدیدی را به خانه می آورد و پسرش ، فیل شروع به عذاب دادن آنها می کند. احساس پیش بینی و وحشت در تریلر محسوس است. هنوز مشخص نیست که چرا احساس می کند باید این افراد را عذاب دهد ، اما به نظر می رسد که او در این زمینه کار خوبی انجام داده است.

The Power of the Dog در ماه نوامبر قبل از پخش در Netflix در 1 دسامبر اکران سینمایی می شود. ، و به نظر می رسد که اکران تئاتر بخشی از فشار فصل جوایز است. و با نام های پیوست شده ، تعجب آور نیست. نویسندگی و کارگردانی «قدرت سگ» توسط جین کامپیون انجام شده است ، فیلمی که بیش از یک دهه است کارگردانی نکرده است ، اما قبلاً برای نوشتن «پیانو» برنده اسکار شده و برای کارگردانی آن نیز نامزد

< کریستن دانست و جسی پلمونز ، و بندیکت کامبربچ ، جلوی دوربین می روند ، و کودی اسمیت مکفی به عنوان پسر ، بازیگر جوان تاثیرگذار که بیشتر به خاطر بازی در Nightcrawler در جدیدترین دسته فیلم های مردان ایکس شناخته می شود. و باید گفت کامبربچ در اینجا چشمگیر به نظر می رسد. در حالی که این بازیگر مطمئناً در حرفه خود سهم افراد بد را بازی کرده است ، این روزها او به خاطر بازی در نقش شرلوک هلمز و دکتر استرنج شناخته شده است ، افرادی که در صورت نقص ، در نهایت قهرمان هستند. شاید ، در نهایت ، این شخصیت چه کسی باشد ، اما او بسیار تاریک تر از هر چیزی است که کامبربچ در آن دیده بودیم.

به عنوان تریلر ، مطمئناً قدرت سگ در اینجا کار خود را انجام می دهد. این باعث می شود که بخواهید بیشتر ببینید و بفهمید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است. بعداً در اواخر امسال فرصتی به دست خواهیم آورد. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 Member.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *