بلیک لایولی در حمایت از آزادی رایگان رایان رینولدز ، بیکینی پرتاب می کند

گای رایگان مدت زیادی است که می آید. تاریخ اکران کمدی رایان رینولدز به دلیل بیماری کووید -19 در مجموع سه بار به تعویق افتاد و از اکران سال 2020 تا اولین نمایش اواسط 2021 پیش رفت. با توجه به انتظار طرفداران بازی برای بازی ، فقط منصفانه است که ستاره های فیلم مردم را تشویق به دیدن فیلم کنند. و خانواده های آنها نیز در این باره صحبت می کنند: بلیک لیولی ، همسر رایان رینولدز ، آزادی Free Guy را به گونه ای بسیار خشن جشن گرفت (قول می دهم ، این جمله به زودی معنا پیدا می کند).

بلیک لایولی به خاطر شوخ طبعی اش مشهور است – احتمالاً این چیزی است که او و رایان رینولدز را به یک بازی عالی تبدیل کرده است. او برای حمایت از اکران فیلم مورد انتظار شوهرش Free Guy ، یک عکس تبلیغاتی جالب در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد. طبق تصویر پروتکل داستان Insta معمولی ، تصویر فوری حذف شده است ، اما رسیدها را در اختیار داریم. به زیر نگاه کنید:

Bummed. ماتحت. بگیرم؟ همونطور که گفتم خنگ. پست استوری اینستاگرام نشان می دهد که بلیک لایولی همه را با یک بیکینی کوچک چاپی زیبا در بهشت ​​گرمسیری بی نام در کنار یک تصویر فتوشاپ شده از شخصیت رایان رینولدز از گای از Free Guy قرار داده است. به نظر می رسد NPC به طور کامل به بلیک لایولی خیره شده است ، که بسیار خوب ، به اندازه کافی منصفانه است. رایان رینولدز نیز در اینستاگرام از فرصتی استفاده کرد تا Free Guy را تبلیغ کند و همزمان همسر خود را برشته کند. نسبت معاشقه و کباب کامل: اینگونه است که می دانید این عشق واقعی است.

این اولین باری نیست که بلیک لیولی در مورد و با رایان رینولدز در رسانه های اجتماعی شوخی می کند. رایان رینولدز یک ترول مشهور اینترنتی است ، اما بلیک لیولی نشان داده است که دارای شوخ طبعی به همان اندازه احمقانه است. او حتی می داند که دو سنت خود را به برخی از جوک های فیلمنامه های خودنویس رایان رینولدز اضافه کرده است ، از جمله حماسه ابرقهرمانی معروف ددپول. تلاش های این زوج برای ترول کردن یکدیگر متوقف نمی شود. حتی در روزهای تولد یا قرنطینه COVID-19. البته این همه سرگرم کننده است و پیگیری هر دوی آنها را در اینستاگرام و دیگر سایت های رسانه های اجتماعی لذت بخش می کند.

علاوه بر رایان رینولدز ، گروه بازیگران ستارگان Free گای همچنین برنده جایزه امی و BAFTA جودی کامر (Killing Eve) ، برنده اسکار Taika Watiti (What We Shadows، JoJo Rabbit) ، Joe Keery (Stranger Things) و Lil Rel Howery (Get Out، Judas and مسیح سیاه) کمدی به کارگردانی شاون لوی که ابتدا برای اکران 3 ژوئیه 2020 در نظر گرفته شده بود ، اکنون در سینماها به نمایش درآمد. در حال حاضر فقط روی صفحه نمایش بزرگ است و نه در هیچ سیستم عامل پخش ، اما می توانید روی ما حساب کنید تا به شما اطلاع دهیم که چه زمانی می توانید آن را در خانه خود مشاهده کنید.

بازیگر ، خواننده و گاه به گاه رقاص موارد مورد علاقه: مد ، کتاب ، ساختمانهای قدیمی. دوست ندارد: گشنیز ، NJ Turnpike ، گوه های کفش کتانی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *