بلک آدام فیلمبرداری و بازیگر راک اند هاوکمن Aldis Hodge Sound Pumped را شروع می کند

مدت زمان زیادی است که می گذرد ، اما بالاخره فیلمبرداری فیلم کمیک DC راک جانسون (Black Adam) آغاز شد! با توجه به اینکه بازیگران درگیر پس از گذشت مدت زمان زیادی از اعلام شدن فیلم ، از پیشرفتی که این فیلم داشته است بسیار هیجان زده هستند و او می دانست که با شروع جدی آماده سازی فیلم ، توپ روی پروژه می چرخد. در ابتدای سال گذشته جانسون تنها بازیگری نیست که برای فیلمبرداری پمپ می شود – همبازی او آلدیس هاج ، بازیگر نقش هاوکمن ، نیز از شروع کار بسیار خوشحال است.

آدام سیاه اولین تئاتر را نشان می دهد هاوکمن و بازیگر نقش Aldis Hodge در شبکه های اجتماعی شرکت کرده اند تا نشان دهند که چقدر برای شروع کار در نمایش قهرمان قهرمان ، چقدر پمپ می کند. (اگرچه شایان ذکر است که او مدتی است که آماده می شود.) در پست اینستاگرامی او ، درب تریلر او را می بینیم که روی آن Hawkman نوشته شده است ، و او لحظه روز 1 فیلمبرداری را ضبط می کند. این دقیقاً یک لباس نیست ، اما آیا شما در روز 1 انتظار اسپویلر را داشتید ؟!

پستی که توسط Aldis Hodge به اشتراک گذاشته شد (aldis_hodge)

واضح است ، عنوان Aldis Hodge همه چیز است پمپ شده و پر از انرژی – زمان بازی آماده است و آماده است. انرژی او با همبازی خود Dwayne Johnson مطابقت دارد ، که در مورد پست های Hodge با برخی از کلمات ساده ، در عین حال به همان اندازه آماده بازی ، نظر می دهد. این چیزی است که او می گوید:

وقت آن است.

این کلمات ساده به دنبال یک شکلک صاعقه و شاهین هستند که نمادی از قهرمانانی است که او و الدیس هاج هستند به تصویر کشیدن در آدم سیاه. ممکن است به نظر برسد که دواین جانسون در اینجا چیزهای زیادی برای گفتن ندارد ، اما به نظر می رسد پاسخ کوتاه وی به این پست عقب ماندگی زیادی داشته باشد.

The Rock مدتها منتظر بود تا Black را بیاورد آدم به زندگی در صفحه بزرگ. ما در مورد این فیلم خاص از سال 2017 می شنویم ، زمانی که فهمیدیم Black Adam نه تنها زنده خواهد بود ، بلکه او می خواهد فیلم خودش را بدست آورد. در حقیقت ، از زمانی که برای اولین بار شنیدیم بازیگر می تواند به نوعی در نقش DC نقش داشته باشد ، این نقش شکل های مختلفی به خود گرفته است.

مدت ها قبل بود که دواین جانسون قرار بود ظاهر شود به عنوان آدم سیاه در Shazam !، که منظور من این است که دیدن اینکه سیاه آدم اصلی ترین آنتاگونیست قهرمان است بسیار منطقی خواهد بود. با این حال ، تصمیم بر این شد که این دو شخصیت کتاب کمیک به فضاهای داستان پردازی خود احتیاج داشته باشند و فیلم های خاص خود را داشته باشند. معرفی Black Adam با فیلم خودش اما به دنیای DC این فرصت را داد تا به هاكمن نیز ورود كند – و این می تواند بسیار عالی به نظر برسد.

سالهایی كه برای رسیدن به اینجا لازم بود هرچند دیگر دیگر خیلی مهم نیست ، زیرا زمان آن فرا رسیده است که The Rock و Aldis Hodge برای اولین بازی های بزرگ خود لباس بپوشند و به نظر می رسد که این دو ستاره در این مورد بسیار جنجالی نشان داده اند و به حق! امیدوارم که این انرژی کل فصل فیلمبرداری دوام بیاورد ، زیرا این یکی است که ما قطعاً می خواهیم روی صفحه نمایش ترجمه کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *