بعد از داستان هلیکوپتر تام کروز ویروسی ، جیمز کوردن ماموریت: غیرممکن 7 ستاره تلاش می کند در حیاط زیاد فرود بیاید

جیمز کوردن بین مجری گری های شبانه و کنسرت های بازیگری خود ، لیست بسیار بزرگی از دوستان مشهور را جمع آوری کرده است. یکی از آنها تام کروز است – و این بدان معناست که او از اطلاعات کاملاً تصادفی در مورد فوق ستاره جهانی مطلع است. به عنوان مثال ، پس از یک داستان ویروسی در مورد ماموریت: غیرممکن 7 ستاره در حال فرود هلیکوپتر خود در حیاط خانواده مشکوک ، کوردن فاش کرد که این در واقع یک سرگرمی بسیار معمول برای بازیگر است.

مجری داستان بازدید غافلگیرکننده تام کروز از حیاط پشتی یک خانواده انگلیسی را بازگو کرد. با توجه به داستان ، که او در بخشی از برنامه The Late Late Show با جیمز کوردن گفت ، کروز در این نزدیکی جلسه داشت و پس از اطلاع از تعطیل شدن فرودگاه مجبور شد سریع فکر کند. جیمز کوردن پس از به اشتراک گذاشتن اخبار مربوط به دیدار غیرمنتظره ، به شوخی گفت:

این چیزی است که من بیشتر از همه در زندگی در انگلستان از آن غافل هستم ، بازدیدهای هفتگی هلیکوپتر از تام کروز.

جیمز کوردن به تماشاگران استودیوی خود گفت که تام کروز به بچه های خانواده اجازه داد تا هنگام ملاقات با هلیکوپتر او سوار شوند. سپس ، او یک داستان خنده دار درباره اینکه چگونه کروز یک بار پرسید آیا می تواند با هلیکوپتر نیز به کوردن سفر کند ، به اشتراک گذاشت: درست؟ ما دوست بودیم ، “عزیزم ، ما باید دور هم جمع شویم.” و او برای من پیام ارسال کرد که گفت ، “در کجا اقامت دارید؟” داستان را به طور دقیق ، جیمز کوردن مکالمه پیام کوتاه با دوست قدیمی خود و مهمان مکرر را در تلفن خود قطع کرد. منظورم این است که شما باید رسیدهای خود را برای چنین مواردی داشته باشید:

بنابراین می گوید ، “من تا ماه اوت اینجا هستم”. من در چوب سنت جان هستم. من دوست دارم شما را ببینم. و او گفت ، “ما می توانیم این اتفاق را بیاوریم. آیا می توانم هلی خود را در حیاط شما فرود بیاورم؟ ، “آیا این به معنی” نه “است؟” وقتی جیمز کوردن به ماموریت: ستاره محال گفت که مطمئن نیست که بتواند هلیکوپتر را در این منطقه فرود آورد ، پاسخ یکی از مشهورترین افراد روی کره زمین را پاسخ داد:

از اینکه کجا می توانم آن را فرود بیاورم شگفت زده خواهید شد.

وقتی ما شواهدی در دست داریم که تام کروز می تواند هلیکوپتر خود را در برخی نقاط شگفت انگیز فرود بیاورد ، این یک داستان بسیار خنده دار است.

این اولین بار نیست که دوستی جیمز کوردن و تام کروز بر روی اجسام پرنده متمرکز شده است. در سال 2018 ، بازیگر مشهور جسور و بازیگر سیندرلا در بخشی از Late Late Show ملاقات کردند که این دو نفر با هم چتربازی می کردند. برنامه ها شاید وقتی آنها در آینده ملاقات می کنند ، هر دو بتوانند با هم سوار هلیکوپتر شوند – اگر آنها درست بازی کنند ، می تواند برای مشهورترین بخش او ، کارپول کارائوکه ، پیچ و تاب ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *