بعد از حادثه خنده دار بیلبورد ، کوین هارت و نیک کانن با تعداد زیادی از بچه های خود شوخی کردند

در ماه ژوئیه ، جنگ شوخی بین بازیگر مدرسه شبانه ، کوین هارت و مجری The Masked Singer ، نیک کانن آغاز شد که شامل یک لاما و یک بیلبورد بود. آره واقعا؛ زمانی ، این دیوانگی مطمئناً شایسته نمایش در پانک بود. اما حالا که ماه آگوست به پایان رسیده و شوخی ها رفته اند و رفته اند ، هارت و کانن به تازگی دور هم جمع شده و با هم شوخی کرده اند که هر کدام چند فرزند دارند. هارت به قلب طاووس و نیک کانن یکی از مهمانان اخیر این مجموعه بوده است ، افرادی مانند کلی کلارکسون ، کامرون دیاز و دان چیدل (که تبادل سرگرم کننده خود را با هارت داشت). از جمله موضوعاتی که کانن در هنگام ظاهر شدن در Hart to Heart به آن پرداخته بود ، پدر بودن بود و وقتی هارت در مورد تعداد فرزندانش پرسید ، بازیگر Drumline با طنز (از طریق مردم) پاسخ داد: در محل؟ این شبیه به اسپاد است ، من هشت و نه ممکن را گرفتم. من بچه ها را دوست دارم ، لعنتی!

متأسفم که حباب شما را ترکاندم ، نیک ، اما این عدد در واقع کمی کمتر از آن است. در سال 2021 ، نیک کانن در مجموع چهار فرزند داشت: دوقلوهایش ، دختر مونرو و پسر مراکتی اسکات ، با همسر سابق ماریا کری در سال 2011 متولد شدند و با مدل بریتانی بل ، او یک پسر ، گلدن و یک دختر دارد. ، ملکه قدرتمند ، به ترتیب متولد 2017 و اواخر 2020. اما سال 2021 برای کانون در زمینه بچه ها یک سال مهم بود و سه جوان دیگر به جمع آنها اضافه شدند. پسران دوقلویش ، Zion Mixolydian و Zillion Heir ، با دی جی Abby De La Rosa در ماه ژوئن متولد شدند و در ماه آگوست ، او از پسرش Zen ، که او را با مدل آلیسا اسکات ، به اشتراک می گذارد ، استقبال کرد.

حالا این دیگر نیست اگر بخواهیم بگویم که نیک کانن در نهایت می تواند پدر هشت یا نه فرزند شود ، اگر نه بیشتر ، اما در حال حاضر ، مجموع بچه ها در هفت سالگی استراحت می کند. صرف نظر از این ، کانن صراحتاً شخصی را که به عنوان پدر شناخته می شود با موارد زیر خلاصه کرد:

من پدر بسیاری از مادران شیطانی هستم.

در مورد کوین هارت ، در حالی که او ™ در سطح کمی از نیک کانن در این زمینه از زندگی نیست ، او همچنین تعداد قابل توجهی از فرزندان دارد. از ازدواج با توره هارت ، هارت دارای دختری به نام بهشت ​​لی ، متولد 2005 و پسری به نام هندریکس ، متولد 2007 است. از ازدواج فعلی اش با انیکو پریش ، پسر هارتو کنزو در سال 2017 متولد شد و دخترش کائوری می در سپتامبر 2020 متولد شد ، فقط سه ماه قبل از ورود ذن ، پسر کانن. بنابراین ، هارت و کانن با هم بچه های کافی برای تشکیل یک تیم فوتبال دارند. همه چیز از آنجا شروع شد که کانن برای روز تولدش لاما را به خانه هارت فرستاد و هارت با اجاره یک بیلبورد دیجیتالی اقدام به تلافی کرد تا شماره تلفن واقعی کانون را برای کسانی که به دنبال مشاوره در مورد پدر هستند ، نشان دهد. نیازی به گفتن نیست که کانن متعاقباً توسط تماس ها بمباران شد ، اگرچه او در صحبت با بسیاری از طرفداران سرگرم شد.

نیک کانن در کنار ارائه وظایف خود در خواننده نقاب دار ، این روزها دوباره مشغول است. با Nick Cannon Presents: Wild ‘N Out در MTV. در همین حال ، کوین هارت اخیراً همراه با برنامه گفتگوی جدیدش در فیلم پدرش در Netflix بازی کرد و ویژگی هایی مانند The Man from Toronto and Borderlands در پیش دارد.

خبره مارول ، دی سی ، جنگ ستارگان ، جان ویک ، MonsterVerse و Doctor Who. او آگاه است که شبیه هری پاتر و کلارک کنت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *