بعد از اینکه ویل اسمیت بدن قرنطینه خود را معرفی کرد ، او شکل جدی می گیرد

ویل اسمیت اخیراً به دلیل معرفی بدن قرنطینه خود در اینستاگرام ، خبرساز شد. در حالی که من مطمئناً کسی نیستم که بتواند درباره بدن یکی از موفق ترین مردان هالیوود قضاوت کند ، اسمیت صریحاً اعتراف کرد که او در حال حاضر در بدترین شکل زندگی خود قرار دارد. با این حال ، پرنس تازه تازه سابق اخیراً اعلام کرده است که اکنون از جایی که در آن قرار دارد خسته شده است و قصد دارد به شکل جدی درآید.

ویل اسمیت اعلام کرد که به بهترین شکل زندگی خود در خواهد آمد. آن را بررسی کنید:

پستی که توسط ویل اسمیت (willsmith @) به اشتراک گذاشته شد

منظورم این است که شما فقط باید به آن احترام بگذارید. گرچه کاملاً مطمئن هستم که بدنه قرنطینه اولیه تیزر تبلیغاتی برای همکاری آینده بازیگران Men In Black و YouTube است ، اما هنوز هم جالب است که طرفداران می توانند سفر او را تماشا کنند.

< اسمیت طی چند سال گذشته حضور آنلاین بسیار موفقی داشته است. ما فقط بین اینستاگرام و TikTok بیش از 100 میلیون دنبال کننده صحبت می کنیم. اسمیت حتی در TikTok در سال 2020 یکی از بهترین ویدئوها را داشت که بسیار چشمگیر است. اخیراً ، اسمیت در جشن 26 امین سالگرد حق رای دادن ، در کنار همبازی مارتین لارنس ، یک پوستر نمادین پسران بد را بازسازی کرد ، که همچنین مورد توجه بسیاری از سکوهای در حال رشد TikTok قرار گرفت.

امیدوارم ، سفر تناسب اندام جدید موفقیت مشابهی را از نظر سلامتی و پیروی آنلاین و چشمگیر وی به همراه خواهد داشت. در ذهن من تردید کمی وجود دارد که آقای اسمیت زمان سختی برای یک بار دیگر جک شدن خواهد داشت. منظورم این است که آیا شما دیده اید که او به عنوان مایک لوری به چه صورت درآمده است؟

جای تعجب نیست که ببینید اسمیت بیش از قرنطینه چند پوند اضافی جمع کرده است. از این گذشته ، تعدادی از افراد مشهور بوده اند که درمورد وزن گیری درمورد روند همه گیری ، جزئیات مبارزات خود را توضیح داده اند ، از جمله گوئینت پالترو و جیم کری. اما سلام ، چه کسی تا به حال نیست؟ همه گیری تقریباً درمورد همه سخت بوده است.

خوشبختانه به نظر می رسد ویل اسمیت در مورد کل اوضاع نسبتاً خوبی دارد. از برجسته نشان دادن افزایش وزن خود گرفته تا ایجاد یک مشارکت در حال اجرا با YouTube که جزئیات سفر کاهش وزن او را بیان می کند ، نمی گویم پسر این موضوع را فهمیده است.

اما باید تعجب کرد اسمیت است همچنین برای آینده Bad Boys 4 یا شاید پیگیری های علمی تخیلی شهری 2017 Netflix Bright جنجال برانگیخته اید؟ این احتمالاً صدمه ای نخواهد دید ، زیرا هر دو مورد نیاز به اقدامات عملی بسیار طاقت فرسایی دارند. به نظر می رسد Bright 2 و Bad Boys 4 در مرحله پیش تولید هستند. بنابراین ، امیدوارم هواداران مجبور نباشند بیش از حد منتظر بمانند تا مایک لوری را ببینند که دوباره در حال عمل است و لگد می زند. حداقل ما می دانیم که احتمال زیادی وجود دارد که اسمیت این بار بسیار لعنتی لعنتی شود.

لباس های ورزشی توسط پائولی Walnuts ، کانال معیارها و رابرت ایگرز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *