بعد از اینکه بن افلک گزارش شد به DM های یک بازیگر سر خورد ، او را رد کرد سپس پاسخ A + خود را به اشتراک گذاشت

شما هرگز نمی دانید شخصی که با او در یک برنامه جدید دوست یابی مطابقت داشته اید واقعاً همان کسانی است که می گویند هستند. یک دقیقه ، شما فکر می کنید که ستاره فیلم / بتمن بن افلک سابق در حال ورود به DMs شما است ، و در لحظه دیگر شما را متقاعد کرد که این یک شکارچی بالقوه دیگر است. این دقیقاً همان چیزی است که Nivine Jay بازیگر / اینفلوئنسر فکر کرد وقتی او مرد بی نظیری را ادعا کرد که خودش Batfleck است ، تجربه کرده است. تنها مشکل این است که این کاملاً او بود و او این ویدئو را برای اثبات آن در اختیار داشت.

کل این ماجرا در رایا رخ داد ، یک سکوی رسانه های اجتماعی که ظاهراً یکی از مشهورترین افراد مشهور است نقطه از اواخر. ظاهراً ، از طریق این مکان دیجیتالی خاص ، جی و افلک با هم مطابقت داشته اند و به نظر می رسید که یک رابطه عشق بالقوه ممکن است برقرار باشد. اما پس از عدم تطابق با بن افلک ، او ظاهراً پاسخی برای وی فرستاد که صریحاً علت آن را پرسید ، و سپس Nivine Jay در فیلم زیر با تیک توک خود به اشتراک گذاشت:

با عرض پوزش بن ؟؟؟؟؟؟؟؟ #raya #benaffleck # dating #fyp

اوه حتی به نظر نمی رسد شرایط موجود را پوشش دهد. اما انصافاً کافی است ، این اینترنت است که ما در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم. Nivine Jay وقتی احتمال بالقوه کلاهبرداری را می گرفت ، محتاطانه عمل می کرد ، زیرا به نظر نمی رسد بن افلک در اوقات فراغت خود در برنامه های دوست یابی قرار داشته باشد. بنابراین تصور کنید که وقتی واقعیت اتفاق افتاده بود ، شوک و تعجب را نشان داد ، این افلک تمام مدت بود.

این داستان جالب دیگری است که در پی جدایی بزرگ بین بن افلک و دوست دختر سابق / شرکت عمیق آب اتفاق می افتد. ستاره آنا د آرماس ، که نزدیک به ابتدای سال اتفاق افتاد. البته فرض بر این است که این برخورد شانس آنلاین قبل از آن دیدار اخیر افلک و یکی دیگر از همسرایان مشهور وی ، جنیفر لوپز ستاره عروسی شاتگان / همبازی جیگلی اتفاق افتاده است. از آنجایی که هر دو رابطه بسیار خوبی داشته اند ، با لوپز که اخیراً نامزدی خود را با الکس رودریگز خاتمه داده است ، به نظر می رسد زمان خوبی برای داشتن یک دوست برای برقراری ارتباط است.

حتی افراد مشهور نیز به یکدیگر سر می زنند همانطور که با کل داستان لیزو / کریس ایوانز که از اواخر اواخر اتفاق می افتد ، DM ها در حال حاضر وجود دارد. اما این یک فرض منصفانه است که اگر نیوین جی به همان اندازه اطمینان داشت که شخصی که با او صحبت می کند واقعاً بن افلک است ، شاید او را از طریق رایا رد نمی کرد. سپس ، برای همه آنچه که ما می دانیم ، ممکن است افلک ویدیوی خود را ارسال کند ، و سعی کنید به خانم جی پیام دیگری ارسال کنید. اتفاقات عجیبی در دنیای دوستیابی آنلاین رخ داده است.

شاید باید منتظر به روزرسانی در این مورد قابل توجه مسابقات آنلاین باشیم ، زیرا بن افلک کمی به تیراندازی و تبلیغ پروژه های آینده مشغول است. طبیعتاً افلک قرار است در فیلم فلش کارگردان اندی موشیتی بازی کند که به تازگی تولید آن را آغاز کرده است. در همین حال ، اگر درباره Deep Water کنجکاو هستید ، باید کمی صبر کنید ، زیرا فیلم کامل شده در تاریخ اکران 14 ژانویه 2022 به تأخیر افتاد.

جیمز باند CinemaBlend (متخصص) . همچنین در بزرگ متجاوزان ، سفر در زمان ، و گیلرمو دل تورو تبحر دارد. او برای کاربر می جنگد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *