بعد از اینکه آرنولد شوارتزنگر در مورد ماسک زدن صحبت کرد ، حامی تصمیم گرفت او را کنار بگذارد

از ابتدای همه گیری همه گیر ، آرنولد شوارتزنگر ، بازیگر نابودگر و فرماندار سابق کالیفرنیا در مورد موضع خود در مورد COVID-19 صریح صحبت کرده است. این پیرمرد 74 ساله از ارسال ویدیوهای «در خانه بمانید» در طول قرنطینه اجباری از وان آب داغ تا اهداء شخص یک میلیون دلار ، همراه با جمع آوری کمک های مالی از طریق فروش کالاها با عبارات جالب خود در آن ، برای سودمندی از بیماری همه گیر ، استفاده کرده است. تسکین. اما پس از یکی از اظهارات اخیر وی در مورد ایمنی COVID-19 ، یکی از حامیان شوارتزنگر معتقد است که این بازیگر خیلی فراتر رفته است.

یکی از حامیان قدیمی بدنسازی آرنولد شوارتزنگر ، REDCON1 ، تصمیم گرفته است او را به دنبال مصاحبه ای که در اوایل ماه جاری با CNN انجام داد ، کنار بگذارید. شوارتزنگر هنگام صحبت در مورد شیوع COVID-19 ، ضد ماسک ها را به دلیل عدم توجه به دستورالعمل های ایمنی مندرج در CDC مورد انتقاد قرار داد و گفت: “آزادی های خود را زیر پا بگذارید.” این نظرات بود که REDCON1 را به به اشتراک بگذارید دیگر با او کار نخواهد کرد.

بنیانگذار REDCON1 آرون سینگرمن دلیل شرکت را برای کنار گذاشتن سلبریتی به دلیل نظرات “ضد امریکا” ذکر کرد. وی در ادامه این تصمیم را با این کلمات برای The Hill توضیح داد:

برای روشن شدن ، ما به دلیل مشکل ماسک از رویداد بیرون نیامدیم. ما اهمیت ایمنی عمومی و همچنین مسئولیت های همه سازمان دهندگان رویداد را درک می کنیم. این زمانها بی سابقه است و ما با امنیت عمومی برای همه هماهنگ هستیم. ما تصمیم گرفتیم به دلیل اظهار نظر آرنولد ، “آزادی های خود را زیر پا بگذارید” ، پشتیبانی را متوقف کنیم. با تأثیر جهانی آرنولد متوجه می شویم که ایدئولوژی خطرناک و ضد آمریکا و جامعه است.

به عنوان آرون سینگرمن تصریح کرد ، این تصمیم بر اساس مشارکت حزبی نبوده است ، بلکه بیشتر به دلیل عدم توجه آرنولد شوارتزنگر به تصمیمات آمریکایی ها بوده است.

پستی که توسط آرون سینگرمن (aaronsingerman) به اشتراک گذاشته شد

REDCON1 بخشی از رویداد بدنسازی آرنولد شوارتزنگر ، آرنولد کلاسیک بود ، که قرار است در 25 سپتامبر در کلمبوس ، اوهایو برگزار شود. این مسابقه شامل چهار لیگ حرفه ای برای بدنسازان است و به جز آقای المپیا به عنوان مهمترین رویداد بدنسازی در جهان شناخته می شود. شوارتزنگر در 20 سالگی هنگامی که در مسابقات جهانی آقای المپیا در سال 1968 آقای جهان شد ، به شهرت رسید.

آرنولد شوارتزنگر یکی از مشهورترین افراد مشهور در زمینه صحبت درباره COVID-19 بوده است. با توجه به سن بازیگر ، اگر او به ویروس مبتلا شده باشد ، بیشتر مستعد بستری شدن است و البته رقابت بدنسازان او در سال گذشته نیز مانند بسیاری از رویدادهای دیگر تحت تأثیر همه گیری قرار گرفت. شوارتزنگر با افتخار در مورد بازگرداندن واکسن در ماه ژانویه ، به ویژه در پی برخی از مسائل مربوط به سلامتی در سال قبل که منجر به عمل جراحی قلب اخیر شد ، پست گذاشت. استفاده از ماسک در تابستان 2020. آرنولد شوارتزنگر به طور علنی به REDCON1 پاسخ نداد که او را از آرنولد کلاسیک کنار گذاشته است.

ادای احترام به سبک YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *