بری لارسون از کاپیتان مارول با سرگرمی جدیدش به هاوکی پول می دهد

آماده شوید تا ذهن خود را به طور م ofثر از تمام اطلاعات Hawkeye جرمی رنر پاک کنید ، زیرا یک کماندار جدید در شهر وجود دارد. و نه ، هنوز کیت بیشاپ هایلی استاینفلد نیست. من در مورد بری لارسون ، ستاره کاپیتان مارول صحبت می کنم ، که به تازگی تیراندازی با کمان را آغاز کرده است و با تیر و کمان در بازوهای عضلانی خود کاملا بدبین به نظر می رسد.

بری لارسون آخرین سرگرمی خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت. و این بزرگترین قدرت هاوکی را نشان می دهد. این بازیگر با این عکسهایش در زمینی که به سمت هدف شلیک می کند به طور جدی به قهرمان می پردازد:

به نظر می رسد سرگرمی من سرگرمی های جدید است. pic.twitter.com/6rQ4Al61rF

بازیگر زن کارول دانورز در حالی که جدیدترین سرگرمی خود و پیشرفت هایی که در این زمینه به دست آورده بود را به اشتراک گذاشت ، از سوتین ورزشی Celin © و شلوار جین آبی استفاده کرد. اولین عکس او برخی از ماهیچه های مشخص شده در بازوها ، شانه ها و پشت را نشان می دهد. منظور من این است که او باید در فرم خود باقی بماند تا بتواند یکی از قدرتمندترین قهرمانان MCU باشد.

بری لارسون در حال حاضر ثابت می کند که می تواند همه کارها را انجام دهد. او امسال به عنوان یک شخصیت YouTube محبوبیت زیادی پیدا کرد ، همراه با ایجاد پادکست با دوست خوبش جسی انیس به نام “یادگیری زیادی”. در میانه این ، لارسون برای کاپیتان دوم آینده سخت تمرین می کند فیلم Marvel که قرار است The Marvels نامگذاری شود. هر چند وقت یکبار ، بازیگر زن به رسانه های اجتماعی می رود تا پیشرفت خود را در جبهه تمرین به اشتراک بگذارد و این به طور جدی چشمگیر است. > نمی توان جلوی این زن را گرفت! بری لارسون همچنین اخیراً توانایی خود را در زدن برخی از کشش های یک دست نیز به اشتراک گذاشته است. او واقعاً با عبارت مهم شخصیت بیشتر ، بیشتر ، سریعتر زندگی می کند عزیزم! بخشی از یکی از معدود بازیکنان اصلی مارول الهام بخش دیگران است و به عنوان قهرمانانی مانند کریس ایوانز و روبرت داونی جونیور در حال خروج از جهان هستند ، او نشان می دهد که چقدر فعال بودن واقعا می تواند نتیجه دهد!

بعد از اینکه ما شاهد این بودیم که شخصیت به خودی خود در WandaVision تبدیل به قهرمان می شود ، Marvels شاهد بزرگ شدن کاپیتان مارول با مونیکا رامبو ، تیمونا پریس و مونیکا رمبو خواهند بود. این فیلم همچنین کامال خان ایمان ولانی ، معروف به خانم مارول را نشان می دهد ، که یک برنامه تلویزیونی او را در اواخر امسال معرفی می کند. به نظر می رسد تولید برای The Marvels در حال انجام است ، حتی با بازگشت ساموئل ال جکسون به عنوان نیک فیوری.

آخرین حضور بری لارسون در MCU به Avengers: Endgame 2019 باز می گردد ، زمانی که او به بازیگران کمک کرد بقیه انتقام جویان با ثانوس مبارزه می کنند و به بازگشت نیمه دیگر جهان کمک می کنند. در جبهه Hawkeye ، جرمی رنر دوباره در نقش سریال Disney+ Hawkeye بازی می کند که در 24 نوامبر نمایش داده می شود. در این برنامه کلینت بارتون طناب های Hailee Steinfeld’s Kate Bishop the Hawkeye را نشان می دهد … می دانید ، مگر اینکه بری لارسون برای اولین بار به

ادای احترام به سبک YA می پردازد. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای Terminator 2 سارا کانر خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *