بررسی پردیس انتقام جویان: جدیدترین نسخه دیزنی لند رویای طرفداران مارول است که به واقعیت تبدیل می شود

دو سال پیش استراحتگاه دیزنی لند از جاه طلبانه ترین پروژه ای که پارک های موضوعی از زمان افتتاح خود دیزنی لند در تلاش بودند ، رونمایی کرد. Star Wars: Galaxy’s Edge طوری ساخته شد که چیزی فراتر از یک پارک تفریحی باشد. Galaxy’s Edge به جای اینکه صرفاً به مهمانان یک دوچرخه سواری و برخی مکان ها برای غذا خوردن بدهد ، به شما این احساس را می داد که انگار در جهان جنگ ستارگان هستید ، مثل اینکه در یک جهان بیگانه هستید. جدیدترین مجموعه تفریحی ، پردیس انتقام جویان با مضمون مارول ، چندان جاه طلبانه نیست ، اما نیازی به چنین کاری نیست ، اما به لطف خود بسیار سرگرم کننده است.

در حالی که پردیس انتقام جویان باز نمی شود برای عموم مردم تا جمعه 4 ژوئن ، من فرصتی داشتم که به عنوان بخشی از پیش نمایش ویژه رسانه ها ، از برنامه های جدید اضافه شده به دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی بازدید کنم و باید بگویم که من از همه چیزهایی که فرصتی برای تجربه آنها داشتم واقعاً لذت بردم و من انتظار می رود بیشتر طرفداران Marvel که مشتاقانه منتظر آن هستند نیز چنین احساسی داشته باشند.

یکی از دشواری هایی که جنگ ستارگان: Galaxy’s Edge داشت این بود که مجبور شد چیزی را خلق کند که به ذات خود بسیار بیگانه بود . ایجاد احساس اینکه شما در مکانی غیر از پارک تفریحی دیزنی هستید ، انجام این کار بسیار دشوارتر است وقتی مکانی که سعی در ایجاد آن دارید ، مکانی است که ما هرگز ندیده ایم. و گرچه من فکر می کنم Galaxy’s Edge در این کار به طرز چشمگیری کار خوبی انجام می دهد ، پردیس انتقام جویان بدون اینکه خیلی سخت کار کند به همان نوع احساس دست می یابد.

پردیس انتقام جویان فقط همین دانشگاه است. این مکانی است که قهرمانان مختلف مارول دور هم جمع شده اند تا مهارت های خود را به نمایش بگذارند و نیروهای جدید استخدام کنند. و بنابراین عناصر مختلفی که پردیس انتقام جویان را تشکیل می دهند بسیار منطقی هستند. مهمانان پارک موضوعی هنوز مهمان هستند ، ما به راحتی از یک مکان Avengers بازدید می کنیم تا پارک. وقتی Dora Milaje به خیابان آمدند تا نمایش توانایی های خود را نشان دهند ، به این دلیل است که آنها در وهله اول از واکاندا سفر کرده اند تا به مهمانان نشان دهند که چه کاری می توانند انجام دهند.

این ساده ترین ایده ها اما واقعاً کارساز است. و پردیس انتقام جویان بیش از هر مکان دیگری در داخل پارک موضوعی دیزنی به اجرای زنده متکی هستند. در طول پیش نمایش رسانه ، ما از طریق برنامه های برنامه ریزی شده با Dora Milaje ، Doctor Strange و Spider-Man آشنا شدیم. Black Widow همچنین در حال قدم زدن در یک پیمایش در ساختمان Avengers HQ ، محل جذابیت جدیدی بود که در مرحله دوم پردیس انتقام جویان افتتاح می شود.

و قهرمانان بیشتری قطعاً قول داده می شوند. همه از کاپیتان آمریکا گرفته تا ثور و لوکی ، پلنگ سیاه تا کاپیتان مارول ، در گذشته در ماجراجویی DISney California بوده اند و همه آنها هر از گاهی در پردیس انتقام جویان ظاهر می شوند.

فقط یکی وجود دارد “سوار شدن” با پردیس انتقام جویان آغاز به کار می کند ، و گرچه این ممکن است احساس کند که ما کوتاه شده ایم ، WEB-SLINGERS: یک مرد عنکبوتی ماجراجویی بسیار سرگرم کننده است به طوری که فکر می کنم خیلی از افراد احساس ناامیدی می کنند سخت است. در هسته اصلی آن ، یک جاذبه گالری عکسبرداری است ، برخلاف Buzz Lightyear Astro Blasters یا داستان اسباب بازی Midway Mania ، اما جذابیت همه چیز را به حدی می رساند که مقایسه آن با کسانی که احساس می کنیم کوتاه می فروشیم.

این بازی های دیگر به یک رابط ، مکانیزمی برای تعامل با محیط نیاز دارند ، اما با WEB-SLINGERS تنها مکانیسم شما هستید ، با پرتاب بازوها به سمت بیرون ، دوربین های زمان واقعی حرکت و موقعیت شما را حس می کنند و یک وب را در نقطه مناسب شلیک می کنند. به نظر من دقت آنقدر کامل بود که صادقانه مرا از خود دور کرد. شما همیشه باید هنگام شلیک گلوله به موشک های داستان اسباب بازی غرامت بپردازید ، بنابراین من متوجه شدم که در تلاش برای انجام این کار هستم ، و به دلیل آن گم شده ام.

و بله ، شما می توانید با شلیک به رباتهای عنکبوتی به تار و پود بپردازید ، و احساس می کنید درست مثل مرد عنکبوتی هستید. اولین باری که شروع به شلیک به شبکه کردم شروع کردم به قهقهه زدن مثل یک لون. هر طرفدار مرد عنکبوتی با این تجربه کاملاً هیجان زده خواهد شد. همه چیز در محیط 3D تعاملی است. شما می توانید ربات های عنکبوتی را به هر آنچه که می خواهید شلیک کنید اما بسیار سرگرم کننده تر این است که یک جعبه پوشانده شده از ربات های عنکبوتی را شلیک کنید و سپس آنها را به سمت خود بکشید و همه را به پرواز در آورید. در هر بار موارد بسیار زیادی روی صفحه وجود دارد که برای دیدن همه جزئیات و تخم مرغ های عید پاک و پی بردن به همه ترفندهای مختلف ، چندین سوارکاری به مسافران انجام می شود.

مورد دیگری که باعث ایجاد وب-SLINGERS می شود: یک ماجراجویی مرد عنکبوتی منحصر به فرد این است که بخش “بازی” بیش از اینکه رقابتی باشد ، همکاری می کند. در حالی که بازی امتیازات فردی را ردیابی نمی کند ، تمرکز روی نمره کسب شده توسط چهار سوارکار است. این یکی از مواردی است که برای مشاهده همه ارسال می شود.

اگر در گذشته من را در مورد پارک های موضوعی خوانده اید ، می دانید که وقتی صحبت از غذاهای پارک موضوعی می شود ، من یک آدم هوس کننده هستم. من مفاهیم فوق العاده خلاقانه ای را که مردم در مکان هایی مانند دیزنی لند می توانند ارائه دهند ، دوست دارم. من حاضرم هر ترکیبی از طعم ها را یک بار امتحان کنم. Pym Test Kitchen ، مکان خدماتی سریع که در پردیس انتقام جویان یافت می شود ، دارای این موارد خلاقانه است ، اما همچنین دارای غذای “معمولی” است که دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی واقعا به آن نیاز داشت.

در حالی که همه منوی Pym’s Test Kitchen نبود در هنگام پیش نمایش رسانه ، غذایی که ما داشتیم ، به ویژه ساندویچ Pym-ini ، (مدل غیر 100 دلاری) و قاشق غیرممکن ، ماکارونی یک کوفته عظیم بود (و یک چنگال خنده دار و کوچک) کاملاً خوب بود ، همانطور که نوشابه Pingo Doce ، نام او اشاره ای به فیلم Incredible Hulk به رهبری ادوارد نورتون است.

با این وجود آنچه را که من صادقانه دیدم مهمترین است ، گنجاندن یک منوی صبحانه بود که شامل موارد سنتی مانند تخم مرغ ، بیکن و فرانسوی بود نان تست ، البته با پیچ و تاب Pym ، البته .. اگر تا به حال به این نوع غذاهای ساده داخل Disney California Adventure نیاز داشته اید ، به یک مکان رزرو در یک مکان سرویس میز احتیاج داشتید. مکان های مختلف پیشخوان سرویس در داخل پارک تا حد زیادی به آنها سرویس نمی داد ، بنابراین دیدن آنها در اینجا کاملاً مورد استقبال قرار گرفت.

باید گفت که Star Wars: Galaxy’s Edge کمی بیشتر از مهمانان خود نیاز دارد. یک سطح “خرید” وجود دارد که برای استفاده بیشتر مردم از تجربه لازم است. پردیس انتقام جویان هنوز یک دنیای خاص برای خود ایجاد می کند ، اما بخشی از آن به دلیل این واقعیت است که داستان هنوز روی زمین اتفاق می افتد و بخشی از آن به دلیل طراحی Walt Disney Imagineering ، پردیس انتقام جویان به راحتی از مهمانان برای انجام چنین کارهای سنگین استفاده نمی کنند .

برای برخی از کسانی که از این سطح از داستان پردازی همه جانبه استقبال می کنند ، ممکن است پردیس انتقام جویان یک گام به عقب احساس شود ، اما اگر Galaxy’s Edge به ما چیزی یاد داد ، این همه مهمانان به دنبال آن سطح از تجربه نیستند. برخی فقط می خواهند از پارک موضوعی خود لذت ببرند ، در حالی که کمی ناباوری را به حالت تعلیق در می آورند ، و ممکن است پردیس انتقام جویان بهترین نقطه شیرین را برای آن مهمانان پیدا کرده باشد.

اگر می خواهید تظاهر به مرد عنکبوتی کنید ، حتما آن توانایی با این حال ، اگر فقط می خواهید انگار در حضور مرد عنکبوتی واقعی تظاهر کنید ، آن گزینه نیز وجود دارد. پردیس انتقام جویان یک مورد جدید خوش آمدید به دیزنی کالیفرنیا ماجراجویانه و موردی است که همه می خواهند آن را تجربه کنند.

مجله تفریحی پارک مسیحی و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *