بررسیهای Spirit Untamed در اینجا نیست ، ببینید منتقدین درباره Spirit: Stallion Of The Cimarron Spin-Off چه می گویند

فصل فیلم های تابستانی اینجاست! آخرین فیلم انیمیشن DreamWorks Animation ، Spirit Untamed ، جمعه ، 4 ژوئن در سینماها اکران می شود. این فیلم توسط Elaine Bogan کارگردانی شد و Ennio Torresan Jr (در اولین کارگردانی فیلم سینمایی خود را به طور مشترک کارگردانی کرد!) ، جولیان مور ، مارسای مارتین ، مکنا گریس ، والتون گوگینز ، ایزا گونزولز و آندره براوگر. این ویژگی براساس سریال Netflix Spirit Riding Free ساخته شده است و اسپین آف انیمیشن تکان دهنده Spirit: Stallion of the Cimarron است.

در این فیلم ماجراجویی ، زندگی لاکی پرسکوت برای همیشه تغییر می کند این شهر را به یک شهر مرزی کوچک تبدیل می کند و با یک موستانگ وحشی به نام روح دوست می شود. Spirit Untamed تا این جمعه ، 4 ژوئن در سینماها اکران نمی شود ، اما منتقدان قبلاً نظرات خود را شروع کرده اند ، بنابراین بگذارید ببینیم آنها چه می گویند.

سارا ال- خود ما محمود خیلی تحت تأثیر روح Untamed قرار نگرفت و آن را به دو ستاره از پنج ستاره تبدیل کرد. وی خاطرنشان کرد که حرکت متحرک می تواند برای مخاطبان مناسب ، یعنی بچه های جوان ، سرگرم کننده باشد. اما او از این فیلم ماجراجویی به دلیل خیلی عام بودن انتقاد کرد ، داستانی که بارها و بارها دیده ایم (دختر با اسب دوست می شود ، خانواده دختر را از معاشرت با اسب گفته شده منع می کند ، دختر به هر حال این کار را می کند). ال-محمود استدلال کرد که این فیلم از بازیگران تمام ستاره خود استفاده نکرده و تصاویر کمبودی دارند و کاملاً به یاد ماندنی نیستند. وی گفت:

اگرچه این یکی از معدود فیلم های خانوادگی است که تابستان امسال به طور انحصاری وارد سینما می شود ، آخرین فیلم استودیوی انیمیشن غیر اصیل ، کسل کننده است و انرژی بیشتری از کارتون بعد از ظهر دارد کیت اربلند از IndieWire همچنین با اشاره به این که بعضی از آنها مسطح به نظر می رسند ، در مورد تصاویر تا حدودی فاقد فیلم انیمیشن نیز صحبت کرد. اربلند همچنین از ماهیت منسجم فیلم انتقاد کرد و به این نکته اشاره کرد که می توان داستان را یا به صورت سریالی برش داد و یا اینکه به طرز عجیبی در Riding Free وجود دارد. اربلند گفت:

طرفداران فیلم اصلی هنوز چیزی زیبا در زیر آن پیدا می کنند و احتمالاً Riding Free acolytes با دیدن یک جاروبرقی از داستانی که قبلاً دوست دارند لذت خواهد برد. اما هر کس دیگری ممکن است تعجب کند که چه موقع می تواند امیدوار باشد که مانند این روح از این داستان رها شود.

یولاندا ماچادو از گروه The Wrap نیز در مورد کار طراحی Spirit Untamed اظهار نظر کرد. او از پل دانکن طراح تولید به دلیل زمینه های زنده در فیلم تمجید کرد ، اما با انتقاد از کار شخصیت های واقعی هر صحنه ، خاطرنشان کرد که این انیمیشن به یک ضربه شلاق فناوری تبدیل می شود. او همچنین از فیلمنامه بسیار انتقاد کرد ، با اشاره به اینکه تلاش برای جشن گرفتن میراث لاتین خوش شانس با برخی از گزینه های متناقض سقوط می کند. Machado گفت:

Spirit Untamed سعی می کند همه چیز باشد و به همین دلیل ، شکست می خورد. این یک فیلم بسیار کم سن و سال برای افراد بالای 8 سال بسیار جوان است ، اما حرکت خیلی آهسته برای جلب توجه کودکان در دوره ابتدایی ، والدین را فقط با یک چرت گران قیمت دیگر در فیلم ها ترک می کند.

اگر باورتان می شود ، منتقد دیگری از کار طراحی Spirit Untamed انتقاد کرد. پیتر دبروژ از ورایتی ، فیلم قبلی: Spirit: Stallion of the Cimarron را از نظر تصویری برتر می داند و آن فیلم 19 سال پیش اکران شد! وی گفت:

ما از استودیویی که کونگ فو پاندا و How To Train Your Dragon را تولید کرده انتظار کیفیت خاصی را داریم و این قدم به عقب پیشرفت نگران کننده ای است ، و لیاقت نام DreamWorks را ندارد. همچنین تصمیم برای اقتباس از مجموعه های تلویزیونی در وهله اول سوال برانگیز است ، به خصوص اگر هیچ تعهدی برای تقویت آنچه در گذشته وجود داشته باشد وجود ندارد.

Lovia Gyarkye از هالیوود ریپورتر حرف های مثبت تری برای گفتن داشت در مورد Spirit Untamed. اگرچه او انتقادات مشابه منتقدان بالا را داشت اما از تمرکز فیلم بر دوستی لاکی و دو دوستش (با بازی گریس و مارتین) لذت می برد ، در حالی که از عمق لاکی و پدرش نیز قدردانی می کرد. Gyarkye فکر کرد که ماجراجویی “زیبا” است و گاهی اوقات واقعا خنده دار. “او گفت:

در نهایت ، Spirit Untamed یک انتخاب خوب جمعه شب برای بسیاری از بچه ها و والدین آنها خواهد بود. . اما دشوار است که از فیلم گم نشود و آنچه در روند گسترش این داستان باقی مانده است ، دشوار است.

خوب ، به نظر می رسد که منتقدان از روح بی نام و نشان خیلی وحشتناک لذت نمی برند بسیار اما آیا مخاطبان نیز همین احساس را خواهند داشت؟ به زودی خواهیم فهمید ، زیرا این ویژگی انیمیشن فقط جمعه این هفته ، 4 ژوئن در سینماها اکران می شود.

در این میان ، با راهنمای اکران فیلم تابستانی خود ، سفر بعدی خود را به تئاتر برنامه ریزی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *