برخی از مردم در تعطیلات جهانی دیزنی در سال 2021 حضور ندارند – اما نه به این دلیل که فکر می کنید

صنعت پارک موضوعی تحت تأثیر همه گیری جهانی بسیار سخت متضرر شد. دنیای والت دیزنی و پارک های دیگر ماهها تعطیل بودند و هنگام بازگشایی ، شرایط جدیدی بود که محدودیت پارکها را برای پارکها فراهم می کرد. اگرچه مسلماً روندها در جهت مثبت پیش می روند ، اما از زمان پارک دقیقاً مشخص نیست که چه زمانی اوضاع “به حالت عادی” برگردد. و حتی در صورت وقوع چنین اتفاقی ، انتظار می رود که بسیاری هنوز نگران بیرون رفتن جمعیت در آن اندازه باشند. اما در حالی که به طور قطع برخی از افراد به دلیل نگرانی در زمینه ایمنی سفر به دنیای والت دیسنی را به تعویق می اندازند ، بزرگترین عامل جلوگیری از سفرها ، توجه به “قیمت” بسیار طبیعی تر است.

، بزرگترین دلیلی که مردم امسال از دنیای والت دیزنی دیدن نخواهند کرد این نیست که از ایمن بودن آن مطمئن نیستند بلکه احساس گران بودن آن است. بیش از نیمی از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی ، چه آنهایی که کودک و چه بدون فرزند دارند ، اظهار داشتند که احساس می کنند دنیای والت دیزنی بسیار گران است. تقریباً یک سوم پاسخ دهندگان دارای فرزند و تقریباً یک چهارم آنهایی که بچه ندارند ، اظهار داشتند که مایلند از یک ملک دیزنی دیدن کنند. اما این هزینه مانع انجام چنین کاری شد.

گرچه دلیل اصلی این بود که اکثر مردم گفتند بعید است امسال از پارکها دیدن کنند ، اما ایمنی نیز نگران کننده بود. حدود 42٪ از مردم گفتند که هنوز نگران همه گیری هستند ، تقریباً 30٪ به طور خاص اظهار داشتند که احساس می کنند افراد کافی در حال حاضر واکسینه نشده اند.

نظرسنجی در اواسط ماه مه ، درست در وسط انجام شد. از تعدادی از تغییرات در پارکها در فلوریدا ، به عنوان تدریجی غربالگری دما و اقدامات فاصله اجتماعی کاهش می یابد. در حال حاضر ، در پارک های فلوریدا در فضای باز نیازی به ماسک نیست. Universal Orlando Resort دیگر برای مهمانانی که واکسینه شده اند دیگر اصلاً نیازی به ماسک ندارد.

به روشی عجیب ، این احتمالاً برای پارک دیزنی خبر خوبی است. این واقعیت که هزینه تعطیلات دیزنی بزرگترین مانع برای اکثر مردم است ، روال معمول آن است ، بنابراین در این زمینه اوضاع به حالت عادی برمی گردد. و قیمت چیزی است که دیزنی بر آن کنترل دارد. در حالی که قیمت بلیط قبل از همه گیری به طور مداوم در حال افزایش بود ، و اکنون ارزان نیست ، اگر قیمت هرگز آنقدر بالا رفته باشد که مردم بازدید از پارک ها را به تعداد قابل توجهی متوقف کنند ، دیزنی می تواند تخفیف هایی را برای تغییر وضعیت ارائه دهد.

اگرچه بسیاری از افراد به راحتی احساس نمی کنند که بتوانند از پس تعطیلات دیزنی برآیند ، اما چیزهای زیادی وجود دارد و تا زمانی که تعداد کافی از این افراد وجود داشته باشد ، مسئله قیمت گذاری تغییر نخواهد کرد. مطمئناً ناامیدکننده است. از یک طرف ، اگر قیمت ها به طور قابل توجهی پایین تر بود ، پارکها به صورت روزانه بسته بندی می شدند و بازدید از آنها احتمالاً سرگرم کننده نخواهد بود. اما در عین حال ناراحت کننده است که بسیاری از افرادی که می خواهند به پارک های دیزنی بروند ، به دلیل هزینه نمی توانند.

مجله پارک تفریحی ساکن CinemaBlend و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *