ببینید کیم کارداشیان وست در Paw Patrol چگونه به نظر می رسد: فیلم

اگر بچه های کوچکی دارید ، احتمال اینکه با برنامه انیمیشن Paw Patrol آشنا شوید بسیار خوب است. با پخش این برنامه از نیک جونیور ، پسری خوش قلب به نام رایدر دنبال می شود که یک دسته از توله سگهای مشتاق را که در مجموع به عنوان Paw Patrol شناخته می شود ، در مأموریت های اطراف شهر خود برای کمک به افراد نیازمند هدایت می کند. هیچ چالشی برای این سگ کوچولوها خیلی بزرگ نیست ، و هیچ توله سگ هم خیلی کوچک نیست اما آنها برای داشتن ماجراهای خود به یک صفحه نمایش بزرگ احتیاج دارند. پارامونت در 20 آگوست Paw Patrol: The Movie را به مالتی پلکس می آورد و به خانواده ها دلیلی برای فرار از گرما و لذت بردن از یک تلنگر در تابستان امسال می دهد. و بازیگران این فیلم داغ هستند ، از جمله جیمی کیمل ، داکس شپارد ، رندال پارک و باور کنید یا نه ، کیم کارداشیان وست.

درست است ، شخصیت معروف تلویزیونی واقعیت دادن صدای قابل تشخیص او به یک شخصیت اصلی و جدید به نام Delores ، و در حالی که ما هنوز نمی دانیم سگی چه نقشی در داستان کلی بازی می کند ، می توانیم اولین نگاه را به توله سفید سفید کارداشیان داشته باشیم :

کیم کارداشیان وست مانند بیشتر افراد مشهور برای جلب رضایت بچه های خودش در فیلم Paw Patrol: The Movie نقش Delores را بازی کرد. او در ماه مارس در جوایز انتخاب کودکان ظاهر شد و به گفته مردم ، در مورد اینکه نقش او در خانه کارداشیان چقدر باحال است سردرگم شد. همبازی وی ، تایلر پری موافقت کرد که او به یک باره پدر بسیار خنک تری شد وقتی که توانست لاف بزند که صفحه نمایش را با توله سگها به اشتراک گذاشته است. کودک را تصور کنید ، یک سریال تلویزیونی انیمیشن خاصی را دوست داشته باشید و وقتی نمایش فیلم ساخته می شود ، والدین شما صدای او را به او قرض می دهند؟ خیلی باحال.

همانطور که گفته شد ، تایلر پری و کیم کارداشیان وست تنها افراد مشهوری نیستند که شخصیت هایی را صدا می کنند. ما همچنین یک تصویر خوب خوب از شخصیت داریم که جیمی کیمل ، مجری برنامه گفتگوی اواخر شب ، در Paw Patrol: The Movie بازی خواهد کرد. با خبرنگار اخبار Adventure City ، Marty Muckraker آشنا شوید. با چنین نامی ، شما می دانید که هیچ فایده ای ندارد:

همه در شهر ماجراجویی چنین موهای بلندی دارند. این یک سبک مشخص است. پیش پرده ای از این Paw Patrol: فیلم باید به زودی از راه برسد ، اما در همین حال ، پارامونت خلاصه ای رسمی از CinemaBlend را ارائه داد:

وقتی بزرگترین رقیب آنها ، هومدینگر ، شهردار شهر ماجراجویی اطراف شد و شروع کرد ویرانگری ، رایدر و توله سگهای قهرمان مورد علاقه همه با دنده بالا لگد می زنند تا با چالش روبرو شوند. در حالی که یک توله سگ باید در گذشته ماجراجویی خود را تجربه کند ، این تیم از یک متحد جدید خود ، دانمارک باهوش Liberty کمک می گیرد. با هم ، مجهز به اسباب و وسایل جدید هیجان انگیز ، PAW Patrol برای نجات شهروندان Adventure City می جنگد!

با نزدیک شدن به اکران 20 آگوست ، Paw Patrol: The Movie اطلاعات بیشتری خواهیم داشت. تاریخ. با علامت گذاری از تقویم اکران فیلم آینده خود اطمینان حاصل کنید که همه فیلم های جدیدی را که به سینماهای نزدیک شما می آیند به روز نگه دارید.

مجله فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک است. ReelBlend cohost. پدر مقیم درون گرا برونگرا. می خواهد برش اسنایدر را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *