با رابین که جنسیت خود را در کمیک های بتمن بررسی می کند ، شخصیت دیگری از دگرباشان جنسی در مانتوی جانبی دیده می شود

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

داستان های کمیک به دلیل بی شمار اقتباس از فیلم و تلویزیون در خط مقدم فرهنگ عامه قرار دارند. اما ماجراجویی ها در صفحه نیز ادامه دارد و طرفداران DC اخیراً از این خبر که رابین تیم دریک در حال بررسی جنسیت خود در کمیک ها است شگفت زده شدند. و بلافاصله پس از این افشاگری ، یکی دیگر از شخصیت های دگرباش جنایت را به تن کرده است.

تعدادی از شخصیت های کتاب های کمیک در طول سالها از شنل و ماسک رابین استفاده کرده اند ، با شروع از دیک گریسون. از نظر تاریخی ، تیم دریک سومین حامی بتمن بود و باید دید در نهایت Boy Wonder چگونه تشخیص می دهد. اما در حال حاضر یک شخصیت LGBT دیگر در کنار بتمن است ، یعنی هارلی کوین.

این آخرین به روزرسانی از Bleeding Cool نشان می دهد که چگونه هارلی کوین همچنان در مرکز روایت های DC در همه رسانه ها قرار دارد. به مارگوت رابی به تازگی او را با The Suicide Squad به اکران بزرگ بازگرداند ، در حالی که فصل 3 سریال هارلی کوئین انیمیشن Kaley Cuoco از شبکه HBO Max انتظار می رود. همچنین یک بازی Suicide Squad در حال توسعه است که به تماشاگران اجازه می دهد تا زن محبوب زن شوند.

در صفحه ، کمیک های هارلی کوئین اخیراً دیده اند که شخصیت مورد علاقه طرفداران به متحد تیم تبدیل شده است. خانواده خفاش. و در آخرین شماره هارلی به طور کامل به رابین می پردازد ، در قیافه ای که لباس و ظاهر معمولی پسر واندر را با هم ترکیب می کند. و درست مانند آن ، ممکن است دو رابین عجیب در کمیک ها وجود داشته باشد. به هر حال ، هارلی مدتهاست در طیف LGBT است.

DCEU جریان اصلی خود را در HBO Max پیدا کرده است. می توانید از این پیوند برای ثبت نام در سرویس پخش جریانی استفاده کنید.

با ادامه گفتگوهای پیرامون نمایش تلویزیون و فیلم ، ما شخصیت های LGBTQ+ بیشتری را دیده ایم که به پروژه های محبوب مانند فیلم های ابرقهرمانی راه یافته اند. اما هر دو کمیک DC و Marvel سالهاست که داستانهای عجیب و غریب را در صفحه نشان می دهند. این در واقع اقتباس های سینمایی است که باید به پایان برسد. البته ، هاردکور دی سی خوشحال خواهد شد که هرگونه تجسم رابین در نهایت در DC Extended Universe مشاهده شود. prote s protegee برای ورود خود را. یکی از احتمالات این است که دنباله ای برای مت ریوز – The Batman – باشد که خارج از DCEU اصلی تنظیم شده است. Batgirl همچنین فیلم شخصی خود را دریافت می کند ، که می تواند فرصتی برای حضور یک متحد بتمن دیگر باشد. طرفداران همچنین همچنان منتظر پاسخ درباره رابین بتفلک هستند که قبل از وقایع بتمن علیه سوپرمن جان باخت. در حال توسعه. برای برنامه ریزی تجربه بعدی فیلم خود ، حتماً تاریخ اکران فیلم 2021 را بررسی کنید.

کوری در نیوجرسی متولد و بزرگ شده است. دو رشته تئاتر و ادبیات در مقطع کارشناسی ارشد. پس از یک سال کار در تئاتر اداری در نیویورک ، وی به عنوان ویرایشگر آخر هفته در CinemaBend شروع به کار کرد. از آن زمان او می تواند خود را در زمینه نقد و بررسی ، تماس گیران و روزنامه نگاران مطبوعات کار کند- و اکنون می تواند با برخی از بازیگران معروف خود جلوی دوربین برود … درست نه آنطور که در کودکی پیش بینی می کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *