با جومانجی 4 چه خبر است؟ در اینجا چیزی است که شریک تولید کننده دواین جانسون می گوید

تبدیل کتاب مورد علاقه کودکان به فرنچایز چند میلیون دلاری فیلم نمی تواند یک کار آسان باشد. اما به نظر می رسد تیم پشت سری فیلم های جومانجی فرمول بسیار خوبی را یافته است. راه اندازی مجدد قرن 21 موفقیت آمیز بوده است ، تا حد زیادی به لطف قدرت بازیگران آن ، به رهبری دواین جانسون. شریک تولیدکنندگان بازیگران نشان داده است که طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که پس از اطلاع از وضعیت Jumanji 4 به روز رسانی شود.

به نظر می رسد که جومانجی هنوز در اولویت دواین جانسون قرار دارد. در کنار هیرام گارسیا و چند نفر دیگر ، The Next Level را تهیه کردند. گارسیا اخیراً به Collider گفت که تیم خلاق پشت این حق رای سخت کار می کند تا مطمئن شود که Jumanji 4 بهترین است ممکن است:

این در قیف نیز وجود دارد! ما روی ارائه بهترین نسخه آن داستان بسیار متمرکز شده ایم. بدیهی است وقتی شما آنقدر خوش شانس باشید که بتوانید تیمی را برای سومین بار دور هم جمع کنید ، می خواهید تیم را از پارک بیرون کنید. برای ما مهم است که در عین حال که داستان جومانجی خود را گسترش می دهیم ، چیزی بزرگ برای طرفداران ارائه دهیم. بنابراین ما در حال حفاری عمیق و همکاری نزدیک با نویسندگان ، کارگردان Jake [Kasdan] و تهیه کننده شریک در این Matt [Tolmach] هستیم.

نزدیک به چهار سال از Jumanji: Welcome to the Jungle می گذرد. وارد سینماها شد و دوره جدیدی را برای حق رای دادن فیلم آغاز کرد ، که با فیلم 2005 Zathura: A Space Adventure آغاز شد. پس از پیگیری موفقیت آمیز ، Jumanji: The Next Level ، به نظر می رسید شرط بندی قطعی است که قسمت چهارم این سری در کارت ها قرار می گیرد. اما به راحتی می توان فهمید که چرا Jumanji 4 کمی چالش لجستیکی است ، با همه گیری مداوم و گروهی که تقاضای زیادی دارد.

با این حال ، هیرام گارسیا زیبا به نظر می رسد مطمئن باشید که Jumanji 4 یک پروژه است و نه یک نوع. خوب است که بشنویم آنها هم برای درست کردن امور وقت می گذارند. در حالی که هنوز به طور رسمی تأیید نشده است ، به نظر می رسد که اکثر بازیگران اصلی ، از جمله جانسون ، کوین هارت ، کارن گیلان و جک بلک ، برای فصل بعدی مجموعه باز خواهند گشت.

اما ، این به معنی یافتن زمان برای جمع آوری دوباره بازیگران در کنار یکدیگر است. هر چهار نفر در پروژه های دیگر سخت کار کرده اند ، مانند برنامه تلویزیونی جدید دواین جانسون و بلک آدام و کوین هارت. جک بلک همچنین چیزهای بزرگی را در دست تهیه دارد و البته ، کارن گیلان در MCU مشغول است.

از آنجایی که به نظر می رسد هنوز هیچ چیز مشخصی برای جومانجی 4 در دست اجرا نیست ، بازیگران باید مقدار زیادی دریافت کنند زمانی که سرانجام زمان تجمع مجدد آنها فرا می رسد ، برنامه های خود را روشن کنند. ما مطمئناً شما را در مورد هرگونه پیشرفت جدید برای حق رای Jumanji در جریان خواهیم گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *