با افزایش محبوبیت دنیای دیزنی علی رغم محدودیت ظرفیت ، خطوط جدیدی برای نگرانی وجود دارد

اگر به یک پارک تفریحی بروید انتظار دارید در یک صف قرار بگیرید. خطوطی برای سواری ، خطوطی برای غذا ، خطوطی برای گرفتن عکس با شخصیت های لباس پوشیده یا در مقابل مکان های برجسته وجود دارد. حتی با وجود پارک های تفریحی که در حال حاضر فقط بخشی از ظرفیت عادی آنها مجاز است ، فاصله اجتماعی باعث شده است که بسیاری از خطوط از لحاظ جسمی بیش از گذشته باشد. اگرچه در مورد زمان واقعی ایستادن در آنها کوتاه تر از حد معمول است. با این حال ، به نظر می رسد که فاصله اجتماعی باعث شده است که مردم مجبور شوند در صف هایی که قبلاً هرگز نداشته اند مانند صفحات استخرهای هتل در صف ها منتظر بمانند.

این ظاهراً اتفاقی است که حداقل در بعضی از هتل های Walt Disney World Resort رخ می دهد ، همانطور که The Points Guy گزارش می دهد در طی سفر اخیر خود به کلوپ قایق بادبانی دیزنی ، برنامه ای برای گذراندن بعد از ظهر در استراحت در کنار استخر به دلیل وجود خطی برای ورود تا حدودی خنثی شده است. با توجه به این واقعیت که فاصله اجتماعی چگونگی محدود کردن بسیاری از افراد می توانند هر زمان در حوضچه باشند ، تقاضا بیش از میزان عرضه است که منجر به راه اندازی صف های مجازی یا یک خط فیزیکی واقعی می شود که میهمانان باید در آن بایستند.

نه هر استخر در هر هتل تفریحی برابر است ، بنابراین مطمئناً تضمینی وجود ندارد که برای سوار شدن در استخر باید در صف صبر کنید. CinemaBlend اخیراً سفری به دنیای والت دیزنی داشته و فقط حدود 60 روز پیش ، هیچ مشکلی برای گذراندن مدتی در استخر در استراحتگاه Coronado Springs نداشت. با این حال ، وقتی به سمت فصل تابستان می رویم که استخر محبوبیت بیشتری می یابد و به دلیل محبوبیت بیشتر پارک ها ، این امکان وجود دارد که به یک موضوع بزرگتر تبدیل شود.

از همه مکانهایی که باید در صف منتظر بمانند ، مایل به استفاده از استخر به نظر می رسد در مورد کمترین ایده تفریح ​​از همه. می توان تصور کرد که چند کودک که می خواهند به صورت ایستاده در معرض آفتاب شنا کنند و ناامید شوند و همه اطرافیان به خاطر آن رنج ببینند.

این روزها بسیاری از خطوط سواری سریعتر از همیشه حرکت می کنند. اما این فقط به این دلیل اتفاق می افتد که خود جذابیت با سرعت ثابت حرکت می کند. اگرچه در استخر شنا هیچ سرعتی برای ترک یک گروه وجود ندارد ، بنابراین شما می توانید مدت طولانی در صف ایستاده و منتظر بمانید که افراد کافی دوچرخه سواری کنند تا شما نوبت خود را بدست آورید.

خوشبختانه ، با تعداد بیشتری افراد واکسینه می شوند انتظار می رود که دنیای والت دیسنی بتواند به آرامی ظرفیت خود را در سراسر تفرجگاه افزایش دهد ، و گرچه این به معنای خطوط طولانی برای جاذبه ها است ، اما به همان اندازه خطوط موجود در استخرها و مکانهای دیگر را که ، ما مجبور نیستیم در یک صف بایستیم.

اقامتگاه پارک پارک ساکن CinemaBlend و مورخ آماتور دیزنی. تصور کننده صندلی. Epcot Stan. Future Club 33 عضو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *