بازیگران صدای Vivo: جایی که بازیگران را قبلاً دیده و شنیده اید

Netflix در چند سال گذشته موفقیت های شگفت انگیزی را در زمینه فیلم های متحرک ارائه کرده است. از فیلم خانوادگی The Mitchells vs the Machines گرفته تا موزیکال نامزد اسکار ، Over the Moon ، آنها به ترکیب فوق العاده خود افزوده های شگفت انگیزی داشته اند. و در حال حاضر ، فیلم جدیدی به آن گروه می پیوندد ، با نام Vivo. آندرس با این حال ، وقتی آندرس علاقه خود را به عشقی از دست رفته ابراز می کند ، ویوو بر عهده خود می گیرد تا بار دیگر عاشقان دور ستاره را متحد کند. ستارگان زیادی در بازیگران Vivo وجود دارند ، از Zoe Saldana و Michael Rooker گرفته تا نوابغ موسیقی ، مانند Gloria Estefan. در اینجا جایی است که ممکن است آنها را قبل از Vivo دیده باشید (یا آنها را شنیده باشید. اگر هنوز نام او را در رسانه ها نشنیده اید ، مطمئنم که زیر صخره ای زندگی می کنید ، زیرا او دست کم هالیوود را تحت تسلط خود درآورده است. قبل از موفقیتش در فیلم ، لین مانوئل میراندا خیابان های برادوی را تکان داد و دو ضربه مهم به وجود آورد-در ارتفاعات و همیلتون: موزیکال آمریکایی.

هر دوی این بازدیدها در واقع به پایان رسید. صفحه نمایش بزرگ به هر شکلی-همیلتون برای اولین بار در دیزنی+ به عنوان یک ضبط زنده روی صحنه رفت ، در حالی که در ارتفاعات برای فیلم اقتباس شد و در سال 2021 با بازی آنتونی راموس ، ملیسا باررا و دیگر بازیگران و لین مانوئل میراندا در آن نقش داشت هر دو موزیکال علاوه بر فرارهای بزرگ برادوی ، لین مانوئل میراندا کارهای زیادی انجام داده است. او در مری پاپینز در نقش جک باز می گردد و برای انیمیشن دیزنی ، موآنا موسیقی و شعر می نویسد. او حتی شنبه شب زنده یاد قبل از ایفای نقش در این فیلم مجری بوده است. -نویسندگی ، با موزیکال های او در گذشته فوق العاده بوده است. و مطمئنم که پس از تماشای Vivo ، نمی توانید آن آهنگها را از سرتان بیرون کنید.

در حالی که این بازیگران همچنین پر از ستاره در دنیای بازیگری و موسیقی هستند ، ما تازه وارد اینجا هم گابی ، شریک دوست داشتنی Vivo در کل Vivo ، توسط Ynairaly Simo بازیگر جوان بازی می کند که به تازگی شروع به اثرگذاری کرده است.

در حالی که نقش کوچکی در تلویزیون داشت مجموعه ای با عنوان کهکشان خلاق در سال 2014 که در آن خود را بازی کرد ، این اولین نقش عمده او در دنیای هالیوود است. و امیدوارم ، پس از بازی در نقش گابی در Vivo ، به زودی تعداد بیشتری از او را خواهیم دید.

هر کودک کوچک شیرین خوراکی به یک مادر نگران نیاز دارد ، و آنجاست که رزا وارد آن می شود ، به تصویر کشیده می شود. نویسنده: Zoe Saldana. خود سالدانا در برخی از بزرگترین فیلم های تمام دوران بازی کرده است – حتی اگر در آن فیلم ها کاملاً شبیه خودش نباشد. از سال 2014 ، زویی سالدانا نقش گامورا را در دنیای سینمایی مارول به تصویر کشید ، نقشی که با نگهبانان کهکشان شروع شد. همچنین در سال 2009 ، سالدانا نقش نی تری را در آواتار ، یکی از پرفروش ترین فیلم های تمام دوران ، به تصویر کشید ، نقشی که او در دنباله های بعدی-هر زمان که آنها منتشر شوند ، بازی خواهد کرد.

علاوه بر نقش هایش در در این فیلم ها ، او همچنین در سایر فیلم های سینمایی نیز ایفای نقش کرده است ، مانند سری فیلم های Star Trek ، جایی که نیوتا اوهوروا را به تصویر کشید. زویی سالدانا همچنین با بازی در فیلم دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه ، کمی با ماجراهای دزدان دریایی سر و کار داشت.

سال بعد از آن ، او نقش خود را در استیون ادامه داد. فیلم اسپیلبرگ ، ترمینال. او حتی قبل از Vivo در دنیای صدا حضور داشته است ، با بازی در فیلم متحرک 2014 ، کتاب زندگی ، در نقش ماریا پوسادا.

به راستی ، Zoe Saldana تمام شده است ، و من زیرا کسی نمی تواند منتظر بماند تا ببیند بعد چه می کند. حالا ، اگر فقط آواتار 2 می توانست منتشر شود ، آن را بی صدا کنید. زندگی او ، مارتا نقش آندرس را خوان د مارکوس گونزالس بازی می کند ، که احتمالاً بیشتر به عنوان یک موسیقیدان کوبا شناخته می شود تا اینکه یک بازیگر باشد.

ویوو اولین اعتبار بازیگری او است ، اما گونزالس چندین دهه است که در صنعت موسیقی فعالیت می کند. او یک رهبر گروه موسیقی و نوازنده کوبا بوده است ، که بخشی از باشگاه اجتماعی Buena Vista بود ، گروهی از نوازندگان کوبا که در سال 1996 تأسیس شد. با کسی که به اندازه او استعداد موسیقی دارد ، تعجب آور نیست که او د در Vivo نقش آفرینی کنید و صادقانه بگویم ، من نمی توانم به کسی بهتر فکر کنم.

با بازگشت به بازیگران این لیست ، ما نگاهی به Lutadoor ، یک مار پیتون شیطانی در Vivo می اندازیم که زندگی ویوو را دشوار می کند. مایکل روکر تصویر لوتادور را در ویوو نشان می دهد. این بازیگر ، با حرفه ای که به دهه 80 باز می گردد ، مدتی در اطراف هالیوود بوده است. وی کار بازیگری خود را با چندین نقش در فیلم ها آغاز کرد ، مانند فیلم جنایی هنری: پرتره یک قاتل سریالی ، فیلم ورزشی ، هشت مرد بیرون ، تریلر سیاسی ، JFK ، فیلم هیجانی جنایی ، جمع آوری استخوان و چندین دیگران.

از سال 2010-2013 ، مایکل روکر مرل دیکسون را در The Walking Dead AMC به تصویر کشید ، قبل از حرکت به دنیای سینمایی مارول ، جایی که او یوندو را در نگهبان کهکشان به تصویر کشید. حق امتیاز. اخیراً ، او در فیلم هیولا/عاشقانه 2020 ، عشق و هیولاها ، نقش داشته است و در The Suicide Squad در نقش برایان دورلین/ساوانت بازی خواهد کرد.

در نیمه اول فیلم بریان تایری هنری در Vivo روی نیمکت قاشق بازی می کند ، دانکارینو را به تصویر می کشد. هنری به اندازه برخی دیگر از بازیگران خود در این صنعت فعالیت نکرده است ، زیرا اولین فیلم سینمایی و تلویزیونی او در سال 2009 مهمان قانون و نظم بوده است ، اما پس از آن او حرفه ای داشته است. از سال 2016 ، برایان تایری هنری در سریال کمدی FX ، آتلانتا ، در کنار خالق دونالد گلاور ، نقشی اصلی را ایفا کرده است ، نقشی که او در فصل سوم آینده دوباره بازی خواهد کرد. او همچنین یک قسمت مهمان در قسمت This Is Us ، “Memphisâ €” در فصل 1 این برنامه داشت ، و در چند قسمت از تاریخ مست نیز حضور داشته است.

از نظر فیلم ، هنری چندین فیلم در ژانرهای مختلف مختلف بازی کرده است. او جمال منینگ را در تریلر سرقت ، بیوه ها ، دانیل کارتی در فیلم نامزد اسکار ، اگر خیابان بیل می توانست صحبت کند ، جفرسون دیویس در فیلم برنده جایزه اسکار ، مرد عنکبوتی: به ورژن عنکبوتی ، کارآگاه مایک نوریس در بازی کودک ، کارل در جوکر ، برنی هیز در گودزیلا در مقابل کنگ و بسیاری دیگر.

او همچنین قرار است در فیلم آینده مارول ، ابدال ، در نقش فاستوس بازی کند. .

جیز ، درباره کسی صحبت کنید که در هالیوود اثر خود را گذاشته است. من تعجب نمی کنم که او در Vivo نقش آفرینی کرد ، و من نمی توانم منتظر باشم تا ببینم او از اینجا به کجا می رود.

والنتینا نیمی دیگر از قاشق های قاشقی ستاره ای در Vivo است ، و نیکول بایر زن خوش شانس است که نقش او را بازی می کند. بایر ، که کمدی شگفت انگیز خود را آغاز کرد ، مجری سریال Nailed It! بوده است ، یک سریال واقعی از Netflix که در آن نانواهای معمولی سعی می کنند خلاقیت های شگفت انگیز پخت را بازسازی کنند ، نمایشی که نامزد دریافت جایزه امی شد.

به غیر از استعدادهای میزبانی شگفت انگیز و شوخی های هیستریک ، بایر چند نقش در دنیای فیلم/تلویزیون نیز داشته است. او در مجموعه تفسیری ، Code Code بازی کرد و سپس در سریال کمدی Loosely Exactly Nicole ، یک سریال کمدی MTV/Facebook Watch که بر اساس زندگی او ساخته شده بود ، بازی کرد. به غیر از این ، او چندین بار به عنوان مهمان در تلویزیون ظاهر شده است ، از جمله قسمت های 30 Rock ، سریال اصلی آمازون ، Transparent ، مجموعه متحرک نمادین ، ​​سیمپسونها و موارد دیگر.

اخیراً بایر در کنار جان سینا ، میزبانی مشترک Wipeout را بر عهده گرفته اید ، بنابراین دفعه بعد که به مسابقات رقابتی خود خواهید رسید ، مراقب او باشید.

اوه ، مارتا. ما مارتا را دوست داریم. به عنوان نیمه فوق العاده دیگر آندرس در Vivo ، مارتا توسط گلوریا استفان فوق العاده بازی می شود ، که یکی دیگر از بازیگران بیش از حد موسیقی دان است. گلوریا استفان خواننده و ترانه سرای مشهور کوبایی-آمریکایی است ، با حرفه ای که به دهه 1970 باز می گردد ، با چندین آهنگ محبوب در سراسر جهان.

با این حال ، استفان علاوه بر موسیقی شگفت انگیز خود انگشتان پای خود را چندین بار در دنیای بازیگری فرو برد. او مادر سانتانا لوپز را در Glee به تصویر کشید و همچنین در یک نقش مهمان در سریال اصلی Netflix ، One Day at a Time ظاهر شد. او علاوه بر حضور مهمان ، بازیگران متعددی نیز داشت ، از جمله ایفای نقش در جین باکره ، فریزر ، سرنخ های بلو و بسیاری دیگر. اگر به موسیقی او گوش نداده اید ، اکنون او را بررسی کنید. پشیمان نخواهید شد.

در حالی که نقش آنها در فیلم به اندازه دیگران در اینجا نیست ، نیروهای پیشاهنگ همچنان شایان ستایش هستند ، کتی لووز ، اولیویا تروجیلو و لیدیا جویت بازی می کنند. . کتی لووز بیشتر به خاطر نقشش در درام سیاسی ABC ، ​​Scandal شناخته می شود و دارای نقش های صوتی در Wreck-It Ralph بود ، و دنباله آن ، به همراه Zootopia و Big Hero 6.

اولیویا تروجیلو در برنامه مجموعه تلویزیونی برای همه بشریت ، و همچنین برخی از مهمانان در برنامه های دیگر مانند تاریخ مست ، #Realityhigh و موارد دیگر.

لیدیا جویت نقش اصلی را در سریال Good Girls به عنوان سارا هیل در کنار دیگر بازیگران داشت. حضور مهمان در برنامه هایی مانند Bunkâ € d ، Grey’s Anatomy ، See Dad Run ، و موارد دیگر. او همچنین کاترین کلمن جوان را در فیلم فیگورهای پنهان در سال 2016 به تصویر کشید. چه کسی از دیدن این انیمیشن شگفت انگیز هیجان زده بود؟ برای همیشه از فصل هشت متنفر خواهد بود. ابرقهرمان و گیک ترسناک. و لطفاً در مورد The Last of Us 2 با من بحث نکنید ، فوق العاده بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *