بازیگران زامبی لند: کاری که بازیگران اکنون انجام می دهند ، از جمله اما استون

وقتی صحبت از فیلم های زامبی به میان می آید ، تعداد کمی وجود دارد که اغلب از مسیر ساده بازماندگان که فقط نیاز به زنده ماندن ، تیراندازی به زامبی ها و به نوعی زنده ماندن دارند ، فاصله می گیرند. در حالی که چند زن و شوهر هستند که به نوعی اختراع زامبی را در چند سال اخیر اختراع کرده اند ، مانند ارتش مردگان زک اسنایدر ، فقط یک سری فیلم در بین بقیه برجسته است و آن زامبی لند و جانشین آن ، زامبی لند: دوبار ضربه بزنید.

ترکیبی فوق العاده از شوخی های خنده دار و خنده دار ، به علاوه بازی فوق العاده از زامبی لند و زامبی لند: بازیگران دو ضربه سریع تماشای این فیلم ها را بسیار لذت بخش کردند و یک افزودنی فوق العاده به دنیای فیلم های کمدی زامبی ، مانند Shaun of the Dead شد. اما با بازیگران زیادی مانند برخی از این بازیگران ، آنها قبلاً کجا دیده شده اند و چه کاری انجام داده اند ، مانند اما استون؟ آیا هیچ کدام از آنها در فیلمهای آینده 2021 یا فیلمهای 2022 حضور خواهند داشت؟ خوشبختانه ، اگر طرفدار این دو فیلم بزرگ زامبی بودید ، ما آن را برای شما پوشش می دهیم.

Tallahassee نوعی بازمانده است که همه ما به عنوان شریک خود در آخرالزمان زامبی می خواهیم و شریک خوبی بود. به کلمبوس در زامبی لند و زامبی لند: دوبار ضربه بزنید. وودی هارلسون قاتل زامبی عاقل خردکن را به تصویر کشید و از زمان کشتن زامبی ها بسیار مشغول بوده است. پس از آن ، او نقش های اصلی خود را در فیلم های برجسته ای مانند فیلم بلوغ ، لبه هفده ، فیلم اکشن ، جنگ برای سیاره میمون ها ، وسترن فضایی ، انفرادی: جنگ ستارگان بازی کرد. داستان ، فیلم ضد قهرمان ، ونوم ، فیلم جنگی ، میدوی و چند فیلم دیگر. او همچنین در فصل اول در 2014 کارآگاه True Detective بازی کرد.

در دو سال آینده ، هارلسون در چندین فیلم مانند Venom: Let There Be Be Carnage ظاهر خواهد شد ، جایی که دوباره نقش خود را بازی می کند. او همچنین در فیلم هایی که در حال تولید هستند ، با نام های مثلث غم و مرد از تورنتو ظاهر می شود.

هارلسون همچنین در دو مجموعه تلویزیونی آینده ، یکی به نام لوله کش های کاخ سفید و دیگری به نام The Most حضور خواهد داشت. مرد خطرناک در آمریکا واقعا نمی توان جلوی این بازیگر فوق العاده را گرفت.

کلمب یک فرد نادان است – اما او یک نر است که زنده مانده است و این همه آن چیزی است که در قوانین زامبی لند و زامبی لند اهمیت دارد: دو ضربه سریع. جسی آیزنبرگ در هر دو فیلم کلمبوس را بازی کرد و از زمان حضورش در دنیای زامبی ها در حال بازی است.

جسی آیزنبرگ در ادامه نقش مارک زاکربرگ بنیانگذار فیس بوک را در شبکه اجتماعی ، بلو در فیلم انیمیشن ریو بازی کرد. و با بازی در سریال دزدی ، حالا مرا می بینی ، سومین فیلم در راه است. آیزنبرگ همچنین شخصیت منفی DC ، Lex Luthor را در هر دو بازی Batman v Superman: Dawn of Justice و دو لیگ عدالت که پس از آن منتشر شد ، به تصویر کشید. در سال 2021 ، آیزنبرگ همچنین در فیلم مهیج ، Wild Indian بازی کرد.

در سالهای آینده ، او در چندین فیلم ، یکی با عنوان مدوزا ، و دیگری با عنوان منودروم ، ایفای نقش خواهد کرد. مراقب این ستاره با استعداد باشید.

ویچیتا هم در زامبی لند و هم در زامبی لند: دو ضربه سریع مظهر این است که یک دختر بد اخلاق باید چگونه به نظر برسد و در دنیای زامبی ها باشد و شخصیتی است که همیشه دوستش دارم ریشه برای. اما استون ، در یکی از نقش های قبلی خود ، ویچیتا را کاملاً به تصویر کشید ، و از آن زمان به بعد ، حرفه ای را پشت سر گذاشت.

استون برای بازی در این فیلم برنده اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد. موزیکال La La Land در سال 2016 ، که مهارت های بازیگری شگفت انگیز او را تأیید می کند. علاوه بر این ، استون در بسیاری از فیلمهای تحسین شده و مورد استقبال قرار گرفته است ، مانند فیلم کمدی ، Easy A ، فیلم تاریخی ، The Help ، بازی گوئن استیسی در فیلمهای مرد عنکبوتی شگفت انگیز ، بازی در اسکار -نامزد Birdman و The Favourite ، بازیگر شخصیت اصلی در فیلم لایو اکشن دیزنی Cruella و بسیاری دیگر. او همچنین در سریال کوتاه Netflix ، Maniac ، در کنار Jonah Hill بازی کرد. با توجه به کارهایی که او در دهه گذشته انجام داده است ، نمی توانم منتظر بمانم تا ببینم او در آینده چه کاری انجام می دهد.

لیتل راک به عنوان آخرین بازیگر اصلی در هر دو فیلم ظاهر شد. بدجنس در Zombieland ، و توانست برخی از شخصیت های اصلی خود را در Zombieland: Double Tap حفظ کند. ابیگیل برسلین خواهر کوچکتر را هر دو بار در ویچیتا به تصویر کشید.

برسلین از زمان حضورش در دنیای زامبی در ژانرهای مختلف فیلم حضور داشته است. او در انیمیشن Rango ، فیلم علمی تخیلی ، بازی Ender ، بازی در کنار مت دیمون در فیلم Stillwater 2021 و چند فیلم دیگر بازی کرد. یکی از بزرگترین نقش های او تا این لحظه بازی لیبی پاتنی در دو فصل فریاد های رایان مورفی در رایان مورفی بود.

در آینده ، ابیگیل برسلین در چند فیلم ، Slayers و شنبه در ستاره ، بنابراین مطمئناً او به زودی در سینماها ظاهر می شود.

در حالی که بیل موری در زامبی لند نقش اصلی را بازی نمی کرد ، نسخه خیالی او همیشه باعث می شود که هر لحظه در خنده کنارم را نگه دارم زمان تماشا کردن بیل موری ده ها سال است که در هالیوود فعالیت می کند ، و این همه چیز را تغییر نداده است ، زیرا از زمان اکران زامبی لند فیلمهای زیادی فیلمبرداری کرده است. ، مانند Moonrise Kingdom ، The Grand Budapest Hotel ، Dumb and Dumber To ، فیلم وس اندرسون ، Isle of Dogs ، فیلم زامبی ، The Dead Donâ € ™ t Die و بسیاری دیگر. در سال جاری ، او در هر دو فیلم جدید Ghostbusters: Afterlife ظاهر می شود و در پیش بینی The Dispatch فرانسه نقش خواهد داشت ، بنابراین به نظر می رسد سال 2021 سال بیل موری خواهد بود.

به عنوان اولین شخصیتی که فقط در زامبی لند ظاهر شد: دو ضربه سریع ، نوادا شخصیت فوق العاده ای برای معرفی دنباله بود و هتل او با تم الویس قرار بود برایش بمیرد. رزاریو داوسون ، بازیگر نوادا در این فیلم ، مدتی است در هالیوود بازی می کند و فقط به بازی خود ادامه می دهد.

ممکن است موفقیت های او مانند کمدی ، Zookeeper ، Sin City: A Dame را دیده باشید. to Kill For، The Water Man و موارد دیگر. او همچنین دائما پرنس ، معروف به زن شگفت انگیز ، به طور مداوم در چندین فیلم متحرک DC و برنامه های تلویزیونی – از جمله جام جم فضایی 2021: یک میراث جدید در سال 2021. – داوسون همچنین نقش مهمی داشت در جهان مدافع Netflix ، جایی که او کلر تمپل را در دردویل ، لوک کیج ، جسیکا جونز ، مشت آهنین و مدافعان بازی کرد. او همچنین در بازیگران سریال Jane the Virgin نقش مکرری داشت.

اخیراً ، وی در نسخه زنده بازی Ahsoka Tano در فیلم The Mandalorian دیزنی+بازی کرد و به بازی خود ادامه می دهد. شخصیت اسپین آف آینده با عنوان Ahsoka. او همچنین در چند فیلم جدید با عنوان Clerks III و Speed ​​of Light و همچنین یک مینی سریال جدید به نام DMZ حضور خواهد داشت.

منظورم این است که من فکر می کنم همه ما مدیسون را در زامبی لند دوست داشتیم و از او متنفر بودیم: Double ضربه بزنید ، اما این بدان معنا نیست که زویی دوچ بازیگر بزرگی برای انتخاب این نقش نبود.

دوچ در چندین فیلم مختلف ظاهر شده است ، یعنی فیلم فانتزی ، موجودات زیبا ، فانتزی نوجوان فیلم ، آکادمی خون آشام ، فیلم درام نوجوان ، قبل از سقوط ، فیلم بیوگرافی ، هنرمند فاجعه و موارد دیگر. Zoey Deutch همچنین نقش اصلی را در سریال Netflix ، The سیاستمدار داشت.

در دو سال آینده ، Deutch در چند فیلم جدید با عنوان The Outfit ، Not Okay و Hound حضور خواهد داشت ، بنابراین امیدوارم ما بیشتر با این بازیگر با استعداد آشنا می شویم.

آلبوکرک در اصل Tallahassee است به جز کمی جوانتر و من همه برای این کار اینجا هستم ، زیرا او یک کمدی عالی به Zombieland آورده است: دو ضربه سریع. فقط ستاره ای مانند لوک ویلسون می تواند نقش شخصی کاملاً شبیه او را ایفا کند و تعجبی ندارد که او مانند سایر هم بازیگرانش در هالیوود مشغول بوده است.

ویلسون در تعداد زیادی از بازدیدها در دوران بازیگری او ، از جمله فیلمهای قانونی بلوند ، فیلم اصلی Netflix ، مسخره 6 ، The Goldfinch ، یکی دیگر از فیلمهای اصلی Netflix ، همه مکانهای روشن ، 12 یتیم توانا و بیشتر. به تازگی ، ویلسون در سریال اصلی دیزنی+ ، Stargirl ، به ایفای نقش پرداخته و آن را تا فصل آینده ادامه می دهد.

ویلسون همچنین در چندین فیلم جدید ، از جمله بنزین کوچه در کنار بروس ویلیس ، The Cleaner حضور خواهد داشت. ، و بعلاوه/منهای. او همچنین در سریال تلویزیونی آینده ای با عنوان New-Gen حضور خواهد داشت.

اوه ، برکلی. شما باید او را دوست داشته باشید و همزمان از او متنفر باشید. منظورم این است که تا به حال چه کسی درباره صلح طلب در آخرالزمان زامبی شنیده است؟ اما این کسی است که او در زامبی لند حضور داشت: دو ضربه سریع ، با بازی Avan Jogia شگفت انگیز ، که مدتی در آنجا حضور داشت. او هنگامی که نقش اصلی را در نمایش Nickelodeon ، Victorious ، در نقش بک داشت ، شهرت یافت و پس از پایان آن در چندین نمایش دیگر بازی کرد. ایوان جوگیا نقش اصلی را در سریال معمای درام نوجوان ، Twisted ، نقش اصلی در مینی سریال ، Tut ، نقش اصلی در سریال SyFy ، Ghost Wars ، نقش اصلی در مجموعه های تلویزیونی کمدی ، اکنون آخرالزمان و بخشی از بازیگران اصلی فیلم The Stranger on Quibi.

در سال 2021 ، او قرار است در بازی اقتباسی آینده ، بازیگر افسانه ای Leon S. Kennedy ، در Resident Evil: Welcome to Raccoon City بازی کند و در فیلمی با عنوان موش درب با رزومه ای مملو از کارهای تلویزیونی ، امیدوارم او از این استعداد برای فیلمبرداری بیشتر استفاده کند و ما به زودی او را در صفحه بزرگ خواهیم دید.

Flagstaff آینه کلمبوس در زامبی لند است: دو ضربه سریع ، و دستورات زیادی برای زنده ماندن همانند کلمب دارد. توماس میدلدیچ ، بازیگر Flagstaff ، کار بزرگی در بازنمایی همان ویژگی های کلمب و ایجاد لحظات خنده دار انجام داد.

میدلدیچ در چندین فیلم مانند کمدی ورزشی ، برنز ، فیلم کمدی ظاهر شده است. ، برچسب ، فیلم هیولا ، گودزیلا: پادشاه هیولاها ، و در فیلم اصلی دیزنی+، Phineas and Ferb the Movie: Candace Against the Universe.

با این حال ، میدلدیچ در تلویزیون نیز بسیار فعال بوده است. او یکی از نقش های اصلی در مجموعه های کمدی محبوب ، سیلیکون ولی را داشت و سپس برای Penn Zero: Part-Time Hero صدا و نویسندگی کرد. در حال حاضر ، او نقش اصلی را در Solar Opposites ، یک انیمیشن طنز بزرگسال ساخته شده توسط سازندگان Rick و Morty ، بیان می کند و در کمدی طنز ، B Positive on CBS نقش دارد.

این دو نقش به احتمال زیاد ادامه خواهند داشت در دو سال آینده ، بنابراین اگر از طرفداران این بازیگر با استعداد و بامزه هستید ، حتماً آخرین سریال تلویزیونی او را ببینید.

با این که این ستاره های بزرگ چقدر کار کرده اند ، وجود دارد جای تعجب نیست که به احتمال زیاد آنها را در طول سالهای فعالیت خود در این صنعت به نحوی دیده اید. شاید اگر ممکن است Zombieland 3 ممکن است همه آنها را دوباره با هم ببینیم ، اما اگر نه ، من مجبور خواهم شد که با آب پنیر که بعد از آن همه آنها انجام می دهند ، هماهنگ شوم. و عاشق بازی تاج و تخت/آهنگی از یخ و آتش. برای همیشه از فصل هشت متنفر خواهد بود. ابرقهرمان و گیک ترسناک. و لطفاً در مورد The Last of Us 2 با من بحث نکنید ، فوق العاده بود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *