بازیگران دفتر خاطرات شاهزاده خانم: کاری که بازیگران دیزنی اکنون انجام می دهند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک می کنید یا خرید می کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

این فیلمی است که آن هاتاوی را به یک فوق ستاره تبدیل کرد. این فیلمی است که زندگی جولی اندروز را جوان کرد. و این تصویر دیزنی است که گری مارشال را به نسل جدیدی از دوستداران کمدی معرفی کرد. درست است ، ما در مورد خاطرات شاهزاده خانم صحبت می کنیم ، یکی از پردرآمدترین فیلم های 2001 و یک فیلم خانوادگی بسیار دوست داشتنی ، به مدت 20 سال. یک مضحک سرگرم کننده در سن بلوغ ، دنباله ای (شاید حتی روزی سه بار) ایجاد کرد و آن هاتاوی را به عنوان یکی از استعدادهای بزرگ بعدی ما تقویت کرد. اکنون که دو دهه از اکران این فیلم سلطنتی در سینماها می گذرد ، منصفانه است که بپرسیم ، بازیگران فیلم The Princess Diaries از جمله مندی مور و ساندرا اوه در حال حاضر روی چه چیزی کار می کنند؟ بیایید این زمان را بگذاریم تا بفهمیم!

در حالی که میا ترموپولیس ، دانش آموز دبیرستانی ناهنجار و ناهنجار ، مات و مبهوت می شود و می فهمد که او وارث جدید تاج و تخت پادشاهی است ، آن هاتاوی در شاهزاده خانم گری مارشال نقش پرنسس معروف ما را بازی می کرد. خاطرات پرنسس و دفتر خاطرات شاهزاده 2: نامزدی سلطنتی.

مهمتر از همه ، آن هاتاوی پس از نامزدی قبلی خود برای ازدواج راشل ، برنده جایزه اسکار برای بازی در نقش مکمل در فیلم Les Miserables شد. دیگر بازیگران اصلی او عبارتند از: The Devil Wears Prada ، Colossal ، Love & Other Drugs ، Havoc ، Ella Enchanted ، Brides Wars ، Smart Get ، The Intern ، Serenity و The Witches. هاتاوی همچنین برای روز ولنتاین با مارشال متحد شد. علاوه بر این ، این بازیگر زن را می توان در کوه Brokeback ، The Dark Knight Rises ، Alice in Wonderland ، Interstellar ، Ocean’s 8 و Dark Waters مشاهده کرد. اخیراً ، هاتاوی در HBO Max’s Locked Down بازی کرد. او همچنین به عنوان مهمان در Solos آمازون پرایم بازی کرد. در حال حاضر ، هاتاوی در حال فیلمبرداری WeCrashed برای Apple TV+است. او در خیابان کنجد ، She came to Me، Bum’s Rush و Armageddon Time بازی خواهد کرد.

در نقش کلاریس رنالدی ، مادربزرگ غایب میا و ملکه جنوویا ، جولی اندروز نقش خودکامه ای در خاطرات شاهزاده و عاقبت آن. معروف ترین آن ، اندروز برنده جایزه اسکار برای مری پاپینز شد. این بازیگر همچنین نامزد دریافت صدای موسیقی و ویکتور ویکتوریا بود. علاوه بر این ، اندروز در فیلم های کاملا مدرن میلی ، The Americanization of Emily ، 10 ، S.O.B. ، That Life! و The Tamarind Seed بازی کرد. علاوه بر این ، او در Despicable Me 1 و 3 ، Aquaman ، Enchanted و دنباله های Shrek شنیده است. علاوه بر این ، اندروز را می توان در فیلم Tooth Fairy و فیلم Eloise مشاهده کرد.

علاوه بر این ، در تلویزیون ، جولی اندروز به عنوان مشترک و مجری برنامه Julie’s Greenroom نتفلیکس ، که برای آن نامزد امی شده بود ، همکاری کرد. او همچنین برنده جایزه امی برای فیلم The Julie Andrews Hour و Broadway: The American Musical شد. اخیراً ، این بازیگر در بریترتون نتفلیکس شنیده شد. بعد ، اندروز صدای خود را به مینیون ها: ظهور گرو وام می دهد.

با بازی لیلی مسکوویتز ، بهترین دوست غیر عادی و بی دست و پا میا ، هدر ماتارازو یک شخصیت مکمل صریح در فیلم های خاطرات شاهزاده خانم دیزنی بود. از همه مهمتر ، بازیگر کودک سابق به خاطر نقش آفرینی در فیلم Welcome to the Dollhouse معروف است. از دیگر اعتبارات سینمایی ماتاراززو می توان به وکیل شیطان ، جیغ 3 ، خوابگاه: قسمت دوم ، نجات داد! ، پسران Sorority ، 54 ، خواهران ، مرد شرکت ، و نگران نباشید ، او با پای پیاده دور نخواهد شد. علاوه بر این ، او در مگنوس بازی کرد و تهیه کرد!

علاوه بر این ، در تلویزیون ، هدر ماتاراززو بارها و بارها CBS را در خط مقدم قرار داد. او همچنین در Roseanne ، The L Word ، Grey’s Anatomy ، The Adventures of Pete & Pete، Townies، Exes and Ohs، ER، Law & Order، Life on Mars و Raymond & Lane دیده شده است. این بازیگر همچنین یک قسمت برای برنامه اخیر نوشت. سال گذشته ، ماتارازو در فیلم HBO Max’s Equal در نقش فیلیس لیون بازی کرد. در مرحله بعد ، او در The Estate and Generation Wrecks ظاهر می شود.

در نقش جو ، رئیس کلاریس ، راننده لیموزین امنیتی که تبدیل به میا شده بود ، هکتور الیزوندو در فیلم خاطرات شاهزاده خانم نقش خنده داری داشت. او همچنین برای دنباله بازگشت ، گرچه بازیگر شخصیت در هر فیلم گری مارشال ظاهر شده است ، از جمله زن زیبا ، عروس فراری ، Overboard ، سواحل ، پزشکان جوان عاشق ، بچه فلامینگو ، هیچ چیز مشترک ، خواهر دیگر ، فرانکی و جانی ، قانون گرجستان ، روز ولنتاین ، و روز مادر. علاوه بر این ، الیزوندو در The Taking of Pelham One Two Three ، American Gigolo ، Beverly Hills Cop III ، The Landlord ، How High ، سوپ Tortilla ، Diary of the Dead ، Being Human ، The Life of Life و The LEGO Batman دیده یا شنیده می شود. فیلم.

علاوه بر این ، در تلویزیون ، هکتور الیزوندو برای فیلم Chicago Hope از شبکه CBS برنده جایزه امی شد. او همچنین در فیلم ABC/Fox’s Last Man Standing در نقش Aldzate بازی کرد. امسال الیزوندو در موسیقی بازی کرد.

در نقش لانا توماس ، طرفدار محبوب و محبوب که اغلب میا را مورد خشونت قرار می دهد ، مندی مور در فیلم خاطرات شاهزاده خانم گری مارشال در نقش یک آنتاگونیست نادر بازی کرد. مهمتر از همه ، مور برای بازی در فیلم This Is Us NBC نامزد دریافت جایزه امی شده است. او همچنین صداپیشگی Rapunzel در Disney’s Tangled را بر عهده دارد. علاوه بر این ، مور در پیاده روی برای به خاطر سپردن ، تعقیب آزادی ، نجات داد! ، زیرا من گفتم بنابراین ، 47 متر پایین ، نحوه معامله ، همه چیزهایی که می خواهم ، وقف و مجوز به چهارشنبه. از دیگر آثار سینمایی او می توان به قصه های Southland Tales ، American Dreamz ، Romance & Cigarettes ، Midway و Love، Wedding، Marriage اشاره کرد. علاوه بر این ، مور در Dr. Dolittle 2 ، Racing Stripes و Brother Bear 2 شنیده شد. سلسله. او همچنین صداپیش کلانتر کالی در غرب وحشی کلانتر دیزنی جونیورز. بعد ، مور در فصل 6 This is Us بازی خواهد کرد.

با بازی هلن ترموپولیس ، مادر هنرمند میا ، کارولین گودال ، مادر مهربان دلنوشته های The Princess Diaries و دنباله آن است. از دیگر آثار سینمایی او می توان به فهرست شیندلر ، هوک ، کلیف هانگر ، شیشه خرد شده و افشاگری اشاره کرد. او همچنین در Chasing Liberty ، Haven ، Hotel Sorrento ، Every Time We Goodbye (زندگی من در ویرانه ها) ، سومین شخص ، بهترین من ، Hunter Killer و The Dressmaker دیده می شود. علاوه بر این ، گودال در خلیج سکوت نوشت ، تهیه و بازی کرد.

علاوه بر این ، کارولین گودال در تلویزیون در فیلم های ضد گلوله Sky One و The Moon Stallion بی بی سی بازی کرد. او همچنین در فیلم Half a World Away ، A Difficult Woman ، The Mists of Avalon ، خانم بیگز ، ملکه سفید و شاهزاده سفید ظاهر شد. علاوه بر این ، گودال در ایستگاه برلین Epix نقش مکرری داشت. اخیراً ، این بازیگر در محافظ The Hitman’s Wife’s Bodyguard بازی کرد. در مرحله بعد ، گودال در فیلم Birds of Paradise و The Islander بازی می کند.

در نقش مایکل مسکوویتز ، برادر بزرگتر ناامن لیلی که علاقه زیادی به میا دارد ، روبرت شوارتزمن در فیلم خاطرات شاهزاده خانم دیزنی نقش شخصیت عاشق را بازی می کند. خارج از این نقش ، این بازیگر بیشتر به خاطر بازی در نقش پل بالدینو در خودکشی های ویرجین صوفیه کوپولا شناخته می شود. علاوه بر این ، او در Somewhere ، Look ، It Happened in L.A. و Lost Transmissions که او همچنین تهیه کننده آنها بود ظاهر شد. علاوه بر این ، شوارتزمن در نویسندگی ، کارگردانی و بازی در The Unicorn همکاری داشت. علاوه بر این ، بازیگر نویسنده ، تهیه کننده و کارگردان سرزمین رویایی (که موسیقی اصلی او را نیز شامل می شد) و اخیراً ، The Argument سال گذشته است.

علاوه بر این ، خارج از بازیگری ، رابرت شوارتزمن جریان اصلی امسال را تهیه کرد. او همچنین آهنگسازی پالو آلتو و فیلمهای کوتاهی مانند کازینو ماه 2012 و مدرن/عشق 2013 را انجام داده است. دور از فیلم ، این بازیگر خواننده اصلی گروه راک ، رونی است. شوارتزمن همچنین یکی از بنیانگذاران Utopia Media است. در مرحله بعد ، او در یک هنرمند ظاهر نمی شود.

در نقش جاش برایانت ، دوست داشتنی و دوست داشتنی میا ، اریک فون دتتن در یک دفتر خاطرات شاهزاده نقش یک پسر خودخواه را بازی کرد. معروف ترین ، این بازیگر صدا را در داستان اسباب بازی 1 و 3 صدا کرد. او همچنین صدای خود را به نقش اروین لاوسون در فیلم ABC’s Recess ، و همچنین فیلم Recess: School’s Out و چندین فیلم مستقیم ویدئویی و نقش Flynt در تارزان و UPN’s The Legend of Tarzan. علاوه بر این ، فون دتتن در Hercules ، Avatar: The Last Airbender ، Family Guy ، The Wild Thornberrys ، Jimmy Neutron: Boy Genius و Aaaah شنیده می شود! هیولاهای واقعی. علاوه بر این ، او در The Pinocchio Shop ، Odd Man Out ، So Weird ، Dinotopia ، Complete Savages و فیلم پرطرفدار Disney Channel ، Brink بازی کرد.

علاوه بر این ، دیگر فیلم های اریک فون دتتن شامل لبخند ، National Lampoon’s Barely حقوقی ، دختر آمریکایی ، سگ برتر ، همه آنچه برای کریسمس می خواهم ، و آماندا. در مرحله بعد ، بازیگر سابق به عنوان یک نسخه خیالی از خود در The Tonopah Five بازی می کند.

با بازی در نقش جرمیا هارت ، دوست جادوگر میا و لیلی ، پاتریک فلوگر شخصیتی پرشور در فیلم گری مارشال بود خاطرات شاهزاده خانم ، که اولین بازیگری او بود. مهمتر از همه ، او به دلیل بازی در نقش Shawn Farrell در USA Network’s The 4400 شناخته شده است. در حال حاضر ، Flueger در نقش Adam Ruzek در NBC’s Chicago P.D.، Chicago Fire و Chicago Med بازی می کند. سایر اعتبارهای تلویزیونی او عبارتند از Scoundrels ، Boston Public ، Judging Amy ، CSI: Miami ، Grounded For Life ، JAG ، Criminal Minds و مهارت های ویژه. Brothers، Kill Theory، The Fastest World سریعترین، Spin، The Job، Loaded، The Tell-Tale Heart، The Super، and Lawless Range. او همچنین در روز مادر ظاهر شد ، اما نه آخرین فیلم گری مارشال به همین نام. اخیراً ، Flueger در مجموعه وب ، بتا دیده شده است. در جاهای دیگر ، او نقش ری مونرو را در Olympus Has Fallen و London Has Fallen بازی کرد. از دیگر اعتبارات سینمایی اوبراین می توان به جزر و مد قرمز ، چاپلین ، من برای کریسمس در خانه خواهم بود ، دروغگوی چاق بزرگ ، Deck the Halls ، Yes Man ، Beatriz At Dinner و Vantage Point اشاره کرد. همچنین ، این بازیگر با گری مارشال در فیلمهای فرانکی و جانی ، خروج از عدن ، شب سال نو و روز مادر همکاری کرد.

علاوه بر این ، شان اوبراین در تلویزیون در فیلم برادر برادر ABC بازی کرد. او همچنین قسمت های اصلی را در Abby ، Persons Unknown و Pig Sty داشت. علاوه بر این ، اوبرایان نقش مکرری در ABC’s The Middle داشت. از دیگر اعتبارات تلویزیونی او می توان به Shameless ، Dexter ، Good Luck Good Charlie ، Six Feet Under و Murder، She Wrote اشاره کرد. اخیراً ، اوبرایان در فیلم Fox’s 9-1-1: Lone Star و Hulu’s Love ، Victor بازی کرد. در مرحله بعد ، او در فیلم Boy Makes Girl and Babylon ظاهر می شود.

در نقش جرالدین گوپتا ، معاون مدیر میا ، ساندرا اوه در کتاب خاطرات شاهزاده خانم دیزنی نقش پیش شهرت داشت. مهمتر از همه ، او برای بازی در بازیهای آناتومی Grey و Killing Eve برنده جایزه امی شد. به همین ترتیب ، اوه برای میزبانی مشترک گلدن گلوب و میزبانی شنبه شب زنده نامزد شد. از دیگر اعتبارات تلویزیونی او می توان به آرلیس ، قضاوت امی و جنایت آمریکایی اشاره کرد. علاوه بر این ، آه در پدر آمریکایی شنیده شد! خانواده افتخار ، مولان دوم ، فینیاس و فرب ، و شا و شاهزاده خانم های قدرت.

علاوه بر این ، دیگر فیلم های ساندرا اوه شامل Sideways ، Double Happiness هستند. ، خاطرات ایولین لاو ، زیر آفتاب توسکانی ، آب نبات سخت ، سوراخ خرگوش و رقص در ایگوانای آبی. او به تازگی صدای خود را به زیر ماه ، رایا و آخرین اژدها و شکست ناپذیر قرض داده است. آخر هفته گذشته ، او در فیلم The صندلی Netflix بازی کرد. در مرحله بعد ، او در همان طوفان و امما دیده می شود و در فیلم تبدیل شدن به رنگ قرمز و شاگرد ببر شنیده می شود.

با بازی در نقش پائولو پوتانسکا ، آرایشگر و آرایشگر خواستار میا ، لری میلر نقشی به یاد ماندنی در فیلم های خاطرات شاهزاده خانم. پیش از این ، میلر در فیلم Pretty Woman ، God عزیز و عروس فراری از Garry Marshall ظاهر شد. این بازیگر شخصیت بعداً با کارگردان با بلند کردن هلن ، روز ولنتاین ، شب سال نو و روز مادر به کارگردان پیوست. علاوه بر این ، میلر به دلیل همکاری با کریستوفر مهمان مشهور است. به طور خاص ، این بازیگر در فیلم های Waiting for Guffman ، Best in Show ، A Mighty Wind و For Your Consideration ظاهر شد. دیگر فیلم های سینمایی او عبارتند از فیلم های The Nutty Professor، 10 Things I Hate About You، Max Keeble’s Big Move، LA Story، رئيس هیئت مدیره، Kiss Kiss Bang Bang، For Richer or Poorr، Radioland Murders و Second Act.

علاوه بر این ، لری میلر در تلویزیون در فیلم Mad About You ، 8 قانون ساده ، راهب و قانون و نظم دیده شد. اخیراً ، این کمیک نقش او را به عنوان اد اسلیتر در NCIS در سال 2019 تکرار کرد. نوشته های وی را می توان در The Playlist ، Cut Cut Film ، We Got This Covered ، The Young Folks ، Slate و دیگر رسانه ها یافت. او همچنین میزبان هفتگی فیلم/پادکست تلویزیونی Cinemaholics با جان نگرونی است و دوست دارد فکر کند که از علاقه مندان حرفه ای گارفیلد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *