بازیکن آماده یک بازیگر: کاری که بازیگران اکنون انجام می دهند

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. با کلیک یا خرید از طریق پیوندها ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

بر اساس پرفروش ترین رمان ارنست کلین ، Ready Player One 2018 یک ماجراجویی علمی-تخیلی گسترده بود که مخاطبان را معرفی کرد به جهانی dystopian که همزمان قدیمی و جدید بود. به طور خاص ، این حول محور زندگی محروم از حق غریبه های متمرد است که تمایل آنها به کشف ثروت از دست رفته میلیاردر مرموز جیمز هالیدی ، خالق دنیای واقعیت مجازی معروف به OASIS متصل است.

به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و با بازی تی شریدان ، اولیویا کوک ، بن مندلسون ، سایمون پگ و مارک رایلنس ، این ادیسه عاشق دنیای دهه 80 تبدیل به یک عزیز مهم نشد اما در گیشه نزدیک به 600 میلیون دلار درآمد کسب کرد و برای فیلم های خود نامزد اسکار شد. اثرات اکنون که بیش از سه سال از انفجار این فیلم پرفروش بر روی صفحه نمایش بزرگ گذشته است ، بازیگران Ready Player One اکنون چه کاری انجام می دهند؟ عینک واقعیت مجازی خود را قرار داده و نگاهی بیندازید!

همانطور که وید واتس ، یعنی پارزیوال ، یک گانتر مشتاق که با عصبانیت به دنبال سرنخ های پنهان شده در داخل OASIS است تا قفل از دست رفته جیمز هالیدی را باز کند ، تای شریدان بازی کرد قهرمان اصلی مرد در Ready Player One استیون اسپیلبرگ. از همه مهمتر ، شریدان اولین بازی خود را در شاهکار ترنس مالیک ، درخت زندگی انجام داد. بعدها ، او اولین نقش اصلی خود را در “لجن” جف نیکولز دریافت کرد. همچنین ، شریدان نقش اسکات سامرز ، یعنی سیکلوپس را در مجموعه راه اندازی مجدد X-Men بازی می کند که شامل X-Men: Apocalypse ، X-Men: Dark Phoenix و Deadpool 2 است. علاوه بر این ، شریدان را می توان در جو ، پرندگان زرد ، راهنمای پیشاهنگان در آخرالزمان زامبی ، آزمایش زندان استنفورد و کوه.

اخیراً ، تای شریدان عنوان درام فضایی را با عنوان Voyagers عنوان کرد. بعلاوه ، شریدان در The Night Clerk (که خودش نیز تهیه کننده آن بود) ، Quibi Wireless و بازی ویدیویی Madden NFL 21 ظاهر شد. سپس ، وی در The Counter Card پل شریدر دیده خواهد شد. در حال حاضر ، این بازیگر در حال فیلمبرداری از نقشی در فیلم The Tender Bar ساخته جورج کلونی است. علاوه بر این ، شریدان برای بازی در مگس های سیاه و چیزهایی که آنها حمل کرده اند امضا شده است.

در نقش ساماتا کوک ، معروف به Art3mis ، یک گانتر مصمم که با وید خویشاوندی می کند ، اولیویا کوک بازی کرد قهرمان زن. از همه مهمتر ، کوک در هتل B&B Botel Motel بازی کرد. علاوه بر این ، بازیگر انگلیسی در بكی شارپ در مینی سریال آمازون پرایم ، Vanity Fair بازی كرد. از دیگر اعتبارات تلویزیونی وی می توان به عشق مدرن ، راز کریکلی هال و خاموشی اشاره کرد. بعلاوه ، در خارج از تلویزیون ، کوک در فیلمهای Ouija ، The Quiet Ones، Thoroughbreds و Me and Earl and the Dying Girl بازی کرد. او همچنین برای بازی در بازی های Life Itrself ، Katie Says Goodbye ، The Limehouse Golem ، The Signal و Sound of Metal سال گذشته شناخته شده است. علاوه بر این ، این استعداد جوان در موزیک ویدئو “Autumn Term” شرکت One Direction دیده شد.

اخیراً ، اولیویا کوک در Pixie و Little Fish بازی کرد. وی همچنین در فیلم تکینگی برهنه که برای اولین بار در جشنواره بین المللی فیلم سانفرانسیسکو به نمایش در آمد ، نقش اصلی را داشت. در حال حاضر ، کوک در اواسط فیلمبرداری مجموعه مقدماتی بازی تاج و تخت ، خانه اژدها قرار دارد. او برای حضور در Apple TV + در Slow Horses به سیستم وارد شده است.

بازی در نقش جیمز هالیدی ، یعنی آنوراک دانشمند ، مخترع OASIS که یک شکار ناخوشایند ایجاد می کند که به ثروت عظیم او منجر می شود ، مارک رایلانس قهرمان اصلی بازی Ready Player One استیون اسپیلبرگ است. از همه قابل توجه تر ، رایلنس برای بازی در نقش پشتیبانی نقش Rudolf Abel در فیلم “پل جاسوسی” اسپیلبرگ ، اسکار گرفت. بعدها ، این بازیگر برای بازی در نقش اصلی در The BFG با فیلمساز مشهور متحد شد. همچنین ، رایلنس با بازی در بوئینگ بوئینگ ، اورشلیم و شب دوازدهم برادوی سه بار برنده تونی است. از دیگر کارهای برجسته سینمایی وی می توان به دانکرک ، مسلح ، دختر دیگر بولین ، قلب های آتش ، ناشناس و حمله رعد اسا اشاره کرد.

سال گذشته ، رایلنس در فیلم های Waiting for the Barbarians و دادگاه شیکاگو 7 بازی کرد. در مرحله بعدی ، او در فیلم های راه باد ، ترنس مالک ، آهسته مک کای نگاه نکن ، لباس و The Fantastic Flitcrofts دیده خواهد شد. همچنین ، رایلنس در فیلم The Brutalist ساخته بردی کوربت ظاهر خواهد شد و به زودی با سیمون پگ برای فیلم The Uneclared War پیکاک متحد خواهد شد.

همانطور که نولان سورنتو ، معروف به IOI-655321 ، رئیس مخرب IOI که به طرز وحشیانه ای شکار می کند عید پاک تخم مرغ جیمز هالیدی به منظور تصاحب OASIS ، بن مندلسون در نقش شرور اصلی بازی می کند. از همه قابل توجه تر ، مندلسون برنده جایزه امی برای چرخش حمایت از خود در خط خون نتفلیکس شد. در خارج از تلویزیون ، مندلسون به خاطر بازی های برجسته خود به عنوان کارگردان اورسون کرنیچ در فیلم Rogue One: A Star Wars Story ، اندرو “پاپ” کودی در Animal Kingdom و تالوس در Captain Marvel مشهور است. در جای دیگر ، این بازیگر در فیلمهای Mississippi Grind ، Killing Them Softly ، Starred Up ، The Dark Knight Rises ، Robin Hood (2018) ، The King ، The Place Beyond the Pines و Darkest Hour ظاهر می شود.

اخیراً ، بن مندلسون رالف اندرسون را در The Outsider HBO تهیه و بازی کرد. او همچنین در Babyteeth دیده شده و در قطار Infinity Train HBO Max شنیده شده است. در مرحله بعد ، این بازیگر در فیلم Cyrano ساخته جو رایت بازی می کند. او همچنین اخیراً از فیلم هیجان انگیز ، Misanthrope فیلمبرداری کرده است. علاوه بر این ، مندلسون نقش خود را به عنوان تالوس در سری MCU دیزنی + ، تهاجم مخفی تکرار می کند. این بازیگر همچنین در بازی ویدیویی مورد انتظار ، اسکادران 42 شنیده می شود.

در نقش اوگدن مورو ، یعنی کیوریتور ، بهترین دوست جیمز هالیدی و خالق مشترک OASIS ، سیمون پگ بازی می کند بخشی احساسی در Ready Player One. از همه معروف تر ، پگ در سه گانه فیلم ادارن رایت “کورنتو” که شامل Shaun of the Dead ، Hot Fuzz و The World’s End است ، نویسنده و بازیگر نقش اصلی آن بود. علاوه بر این ، پگ در نویسندگی و بازی در فیلم Paul حضور داشت. پگ در فیلم های مأموریت غیرممکن و فیلم “اسکاتی” مونتگومری اسکات در فیلم های پرفروش اخیر Star Trek نقش بنجی دان را بازی می کند.

اخیراً ، سیمون پگ در حقیقت جستجوی حقیقت آمازون به طور مشترک خلق ، تولید و بازی کرد. وی همچنین تهیه کنندگی برنامه BBC Two Out of Her Mind را نیز بر عهده داشت. بعلاوه ، پگ کارگردانی فیلم کوتاه پوم کلمنتیف ، Au Revoir ، Chris Hemsworth را بر عهده داشت. بعد ، این بازیگر در America: The Motion Picture شنیده خواهد شد. در حال حاضر ، پگ در حال تکرار نقش خود به عنوان بنجی در فیلم Mission: Impossible 7 and 8 است. علاوه بر این ، پگ بار دیگر صداپیشگی شخصیت عنوان پیش پرده متحرک CG ، The Ice Age Adventures of Buck Wild را به عهده خواهد گرفت. بعلاوه ، او با مارک رایلنس در فیلم جنگ غیرقانونی پیکاک متحد خواهد شد.

بازی در نقش هلن هریس. aech ، بهترین دوست وید ، و یکی دیگر از همکاران گونتر ، لنا وایت اولین بازی خود را در فیلم Ready Player One انجام داد. از همه قابل توجه تر ، وایت برای نوشتن مستر هیچکدام از نتفلیکس ، که در آن او نیز نقش دنیس را بازی می کند ، برنده یک جایزه امی شد. علاوه بر این ، نویسنده برنده جایزه تلویزیون ، The Chi از Showtime و Boomerang and Twenties را ایجاد کرد. در همین حال ، Waithe را می توان در Westworld ، White White People عزیز Netflix و Bad Hair موهای Hulu مشاهده کرد. او همچنین صدای خود را به Onward قرض داد. بعلاوه ، ویته برای Fox’s Bones و Nickelodeon How to Rock نوشت. او همچنین کوین و اسلیم را نوشت و تولید مشترک کرد. علاوه بر این ، Waite عزیزان سفیدپوست ، خواهران استپ ، Ladylike ، نسخه 40 ساله و آمازون نخست را تهیه کرده است.

در مرحله بعدی ، لنا وایت در فصل 3 Master of None بازی می کند. علاوه بر این ، فیلمنامه نویس زیبایی نتفلیکس را نوشت و تولید کرد. وی همچنین تهیه کننده پشت فیلم Birth of Cool ، هزار و یک و مستند آینده ، The One and Only Dick Gregory است.

به عنوان i-R0k ، یک گانتر منفور و خودخواهانه که مدام توسط وید ، T.J. میلر صداپیشه یک آنتاگونیست جزئی در Ready Player One بود. میلر با اولین بازیگری خود در Cloverfield ، با اجرای برجسته خود در نقش Erlich Bachman در سیلیکون ولی HBO به شهرت و تحسین دست یافت. این بازیگر کمدی همچنین با بازی در نقش مکمل در Deadpool 1 & 2 شناخته می شود. علاوه بر این ، میلر صدای خود را به فیلم Emoji قرض داد.

T.J. از دیگر اعتبارات قابل توجه فیلم های میلر می توان به She’s Out of My League ، Transformers: Age of Extinction ، Office Christmas Party و Yogi Bear اشاره کرد. بعلاوه ، میلر صدای خود را به Big Hero 6 و How to Train Your Dragon 1 & 2 وام داد. در خارج از فیلم ، این بازیگر شخصیت The Titlelar را در The Gorburger Show نوشت ، تهیه کرد و بازی کرد. اخیراً میلر در زیر آب و ایستاده دیده شد. او همچنین در فیلم کوتاه Street Walking شنیده شد. کمدین هیچ پروژه آینده ای را روی داکت ندارد. پس از ادعاهای پی در پی علیه میلر ، ممکن است به این زودی ها تغییر نکند.

فیلیپ ژائو در نقش ژو ، یعنی شو ، یک گونتر جوان در تلاش برای کشف تخم مرغ عید پاک هالیدی در کنار دایتو است. یک شخصیت فرعی در Ready Player One استیون اسپیلبرگ. این فیلم پرفروش فیلم دارایی به عنوان اولین نمایشگر بازیگر کودک عمل کرد. به همین ترتیب ، این فیلم تنها اعتبار صفحه نمایش ژائو است. وی هیچ پروژه آینده ای به صف نشده است.

وین موریساکی با بازی در توشیرو ، یعنی دایتو ، یکی از همکاران گونتر ، یک شخصیت منفرد بود که سرانجام با Wade در Ready Player One گرم شد. از همه قابل توجه تر ، موریساکی خواننده اصلی گروه پسرانه J-pop ، PrizmaX است. از دیگر اعتبارات سینمایی وی می توان به Shodo Girls ، A Yell From Heaven ، Parade ، Thriller Restuarant ، Listen to the Universe و Humanoid Monster Bela سال گذشته اشاره کرد. علاوه بر این ، Morisaki در Children of the Sea و بازی ویدیویی Death Come True شنیده می شود. همچنین ، این بازیگر صداپیشگی آقای میستوفلیز را در دوبله ژاپنی گربه ها انجام داد.

سال گذشته ، وین موریساکی در فیلم “چیز واقعی” بازی کرد. اخیراً ، موریساکی در درام ژاپنی Nishiogikubo Mitsuboshi Youshudou دیده شد. در مرحله بعد ، این بازیگر در برج شکوفه های گیلاس بازی خواهد کرد.

به عنوان F’Nale Zandor ، رهبر ثابت قدم های Sixers ، هانا جان کامن در نقش یک آنتاگونیست دوم در Ready Player One استیون اسپیلبرگ بازی می کند. این بازیگر را بیشتر به خاطر بازی در نقش آوا استار ، یعنی شبح ، در فیلم Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه ای و زنبور) می شناسند و از بازی در نقش یالنا “هلندی” یاردین در فیلم Killjoys Syfy ، اورلنلا در بازی تاج و تخت HBO و نقش اصلی به خاطر می آورند در فیلم غریبه نتفلیکس. همچنین ، وی در سریال کوتاه مدت پیکاک ، دنیای شجاع جدید ، نقش ویلهلمینا “هلم” واتسون را بازی کرد.

علاوه بر این ، هانا جان-کامن صدای خود را به نقش نایا در کریستال تاریک نتفلیکس وام داد: عصر مقاومت علاوه بر این ، جان کامن در Star Wars: The Force Awakens و Tomb Raider ظاهر شد. او در سری بازی های ویدیویی Dark Souls شنیده شد. اخیراً ، جان کامن در SAS: Red Notice ظاهر شد. بعد ، بازیگر زن در Resident Evil: Welcome to Raccoon City دیده خواهد شد. همچنین ، به زودی قرار است جان کامن در فیلم ترسناک Unwelcome بازی کند.

شما می توانید Ready Player One را از طریق HBO Max در اینجا پخش کنید.

ویل نویسنده سرگرمی مستقر در پیتسبورگ است ، PA نوشته های وی را می توان در لیست های پخش ، Cut Print Film ، We Got This Closed ، The Young Folks ، Slate و سایر رسانه ها یافت. او همچنین به همراه Jon Negroni به طور مشترک میزبان هفتگی فیلم / پادکست تلویزیونی Cinemaholics است و دوست دارد فکر کند که او یک علاقه مند حرفه ای به گارفیلد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *