بازگشت راه خنک بتمن Danny DeVito در حال بازگشت به پنگوئن است

CinemaBlend در برنامه های وابسته با شرکت های مختلف شرکت می کند. وقتی روی پیوندها کلیک کنید یا خریدهای خود را انجام دهید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

در حالی که ممکن است آنها بهترین فیلمها محسوب نشوند ، فیلم های بتمن تیم برتون در حال احیای دوباره در فرهنگ پاپ هستند. ارتباط اخیراً مایکل کیتون در حال بازی در نقش بروس وین در فیلم آینده فلش است که موجی از نوستالژی را برای طرفداران به ارمغان آورده است. و سری DC Comicsâ Batman 89 با ادامه جایی که Batman Returns در سال 1992 متوقف شد ، علاقه خود را به جهان بتمن برتون افزایش داد. در حال حاضر ، خود دنی دی ویتو برای یادآوری دوران نمادین خود به عنوان پنگوئن به گونه ای می پرید که طرفداران کمی دارند.

دنی دی ویتو در نمایش اسوالد کابلبوت ، معروف به پنگوئن ، ویژگی بی رحمی به ارمغان آورد. در حالی که برخی دیگر از شخصیت های بتمن جذاب تر ، پر زرق و برق تر هستند و نقش اصلی تری را در اقتباس های فیلم ایفا کرده اند ، برخی می توانند استدلال کنند که بازی DeVito بسیار نمادین بود ، اما به تغییر شکل نگرش طرفداران در مورد پنگوئن کمک کرد. که به خودی خود میراث بسیار چشمگیری است.

در حالی که بازی دنی دی ویتو در نقش پنگوئن یک بار تکرار شد ، به نظر می رسد که او این شخصیت را برای همیشه به طور کامل حذف نکرده است. به گفته GamesRadar ، پروژه بعدی این بازیگر ، شگفت آور ، یک داستان کمیک است که بر روی پنگوئن متمرکز شده است. او به صورت مشترک یک تک عکس می نویسد که قرار است قسمتی از گلچین شماره 1 غول پیکر Gotham City Anniversary Anniversary باشد و در حال انتشار است. به مناسبت هشتادمین سالگرد اولین کتاب کمیک پنگوئن.

طرفداران DC می توانند Batman Returns را دوباره در HBO Max تماشا کنند. برای ثبت نام در سرویس جریان می توانید از این پیوند استفاده کنید.

تصویرگر دان مورا هیجان خود را درباره همکاری با ویرایشگر DeVito و DC Comics پل کامینسکی به اشتراک گذاشت. آثار هنری او همراه با اعلامیه کافی است تا هر یک از طرفداران متدین بتمن را برای انتشار بازی هیجان زده کند: بسیار خوشحالم که همه آن را بخوانند. توسط Lee Bermejo افسانه ای کشف می شود انتظار می رفت که DeVito قبل از ایفای چنین نقشی ، نقش خود را به عنوان پنگوئن به نحوی دیگر بازی کند. اما این بازیگر سابقه طولانی در کار در نقش های مختلف خلاقانه دارد. او علاوه بر بازیگری ، کارگردان و تهیه کننده نیز بوده است – بنابراین تصمیم او برای ایفای نقش نویسندگی ، حتی اگر در یک رسانه جدید باشد ، چندان مهم نیست.

داستان طنز پنگوئن دنی دی ویتو و همزمان با سالگرد آن می تواند نشانه ای از احیای مجدد علاقه به شخصیتی باشد که از زمان چرخش رابین لرد تیلور در گاتهام تا به حال دیده نشده است. در سال 2022 ، مت ریوز “بتمن” طرفداران را با پنگوئن کالین فارل آشنا می کند ، که قبلاً کنجکاوی طرفداران را برانگیخته است ، زیرا او در اولین فیلم این فیلم تقریباً غیرقابل تشخیص است. DeVito خود از بازیگر حمایت کرده و روشن کرده است که از دیدن آنچه که در این نقش به ارمغان می آورد بسیار هیجان زده است.

Gotham City Villains Anniversary Giant #1 در نوامبر 2021 اکران می شود. فیلم بتمن در 4 مارس 2022 به سینماها می آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *