این ویدیوی Marvel Hype چهار مورد مهم را از دست داده بود

هیچ fanbase به اندازه طرفداران Marvel Studios به تقویم اهمیت نمی دهد. ما دائماً درمورد زمان ورود برخی از فیلم های مارول به سینما و اینکه منظور از اکران چه معنایی دارد ، بحث می کنیم. ما به همان اندازه که از بین بردن فیلم های باورنکردنی MCU که در پیش روی ما هستند یا در نمای عقب ، صحبت می کنیم درمورد آنچه در افق است بسیار هیجان زده می شویم. بنابراین امروز ویدئوی هایپ Hype که به نظر می رسد همه فاز چهار مارول را در بر می گیرد ، غوغای اینترنتی داشت. فقط درصورت نیاز به تماشای دوباره آن ، آن را در قسمت بالا قرار داده ام. خداوند می داند که من امروز پنج بار آن را دیده ام.

حالا دور از من است که کسی باشم که به استودیوی مارول می گویم ، “عالی و همه ، اما” منظورم این است که آنها فقط تأیید کردند که دنباله سیاه پلنگ رایان کوگلر قرار است با عنوان Wakanda Forever (تاریخچه Wakanda Forever) ساخته شود ، از همه چیز از Captain Marvel 2 (اکنون با عنوان The Marvels) گرفته تا Guardians of the Galaxy Vol. 3 ، و اولین فیلم رسمی از Eternals کلوئه ژائو را به ما نشان داد. اما از آنجا که من یک معتاد مارول هستم که بسیار مطابق با تقویم تولید استودیو و اعلام برنامه ها است ، من متوجه شدم که چهار مورد در Hype Video از دست رفته است. بگذارید در زیر آنها را غواصی کنیم.

چهار خانواده خارق العاده ، اولین خانواده مارول ، سومین شکست خود را در ستاره های صفحه نمایش بزرگ تجربه می کنند ، اما اولین گذر از اعضای MCU است. ما ادامه خواهیم داد و تصور خواهیم کرد که افراد خوب مارول می دانند چگونه داستان Fantastic Four را به بهترین وجه بیان کنند ، اگرچه هنوز سوال های زیادی درباره چگونگی ادامه این فیلم داریم. قبل از اینکه ما خیلی عمیق به این موارد بپردازیم ، واضح ترین سوالی که از این ویدیوی تبلیغاتی روی میز باقی مانده این است: “تاریخ انتشار Fantastic Four چیست؟” همه کارت های عنوان که پیش از Fantastic Four قرار دارند کارت عنوان دارای تاریخ هایی بود که به آنها پیوست شده بود. ما می دانیم که مارول تاریخ اکران خود را در ژوئیه و نوامبر سال 2023 برگزار کرده است ، و ما تصور می کنیم که Fantastic Four یکی از آنها را می گیرد. با کنار گذاشتن آن ، حدس می زنم که مارول برای جلب آزادی خود از ژوئیه (به معنای شیار باز بعدی) به ماه نوامبر ، به خصوص اگر فیلم دیگری که به زودی در کنار هم قرار می گیرد ، به آزادی نزدیک شود.

دلیل غیرمعمول بودن این مسئله این است که مارول وقت گذاشت و دو بار برنده جایزه اسکار ، Marheshala Ali را به عنوان لحظه افتادن مایکروسافت در پایان پانل استودیوی مارول در کمیک کان سن دیگو در سال 2019 معرفی کرد. اعطا می شود ، من می فهمم که صنعت فیلم متوقف شد و مارول تلاش کرد تا تاریخ انتشار را در پی تاخیرهای COVID تنظیم کند. اما اکنون ما تاریخ های MCU را تا سال 2023 داریم و Blade بخشی از تقویم نیست. همانطور که اشاره کردم ، در ژوئیه و نوامبر 2023 تاریخ باز است و Blade به راحتی می تواند وارد یکی از آنها شود. زیرا اگر مارول تا سال 2024 منتظر بماند تا Daywalker را تحویل بگیرد ، این زمان 5 سال از زمان اعلام علی برای بازی در قاتل خون آشام و تا آخر آمدن او روی صفحه می گذرد. ما می دانیم که بلید استیسی اوسی-كافور را به عنوان نویسنده به هیئت تحریر درآورد و همین موضوع باعث می شد كه اخبار مربوط به فیلم نزدیك باشد. صبح فقط با آن ویدیوی جدید صبح او نیست.

به محض اینکه مارول شخصیت های خود را از 20th Century Fox برگرداند ، دو ویژگی اصلی که زیر ذره بین حدس و گمان در مورد چگونگی ، کی و کجا قرار گرفتند چهار نفر فوق العاده و چهار نفر دیگر راه اندازی شدند. یکی از آنها درمان مناسب است ، اما X-Men (و به طور کلی جهش یافته ها) همچنان در مخمر مارول باقی مانده اند. من تعجب می کردم که آیا WandaVision قرار است پورتالی برای جهش در MCU باشد ، اما این نمایش + دیزنی بدون ذکر تغییرات ژنتیکی آمد و رفت. خوب است جهش ها کار ساده ای نیست که فقط بتوان آن را در جهان MCU وارد کرد و من می خواهم که مارول وقت بگذارد تا بهترین راه برای انجام آن را دریابد. اما اخیراً از طرف کوین فیگ صحبت شده است که او و رایان رینولدز در حال پیشرفت در برنامه های Deadpool 3 هستند ، بنابراین آیا این فیلم یکی از تاریخ های آزاد 2023 را در بر می گیرد؟

مسلماً در صدر یکی دو پانچ Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame دلهره آور به نظر می رسد. اما آیا این بدان معناست که مارول به سادگی تلاش نمی کند؟ به زودی ، طبق همه این پروژه های اعلام شده ، که متمرکز بر اعضای فردی MCU و تیم های جدید مانند Eternals و Fantastic Four است. بله ، اعضای بنیانگذار انتقام جویان در برابر باد پراکنده شده اند ، بنابراین مرد آهنی (رابرت داونی جونیور) ، کاپیتان آمریکا (کریس ایوانز) ، بیوه سیاه (اسکارلت جوهانسون) و بقیه دیگر برنخواهند گشت. اما بین نمایش های دیزنی + مانند شاهین و سرباز زمستانی ، هاکی ، او-هالک و موارد دیگر ، مارول آماده است تا Avengers West Coast ، New Avengers ، Avengers Dark (یا Thunderbolts) را آزاد کند … برخی از تکرارها فیلم تیمی قدرتمند. این به زودی اتفاق نمی افتد ، بنابراین اجازه دهید صبور باشید.

مواد مخدر فیلم. شیفته فیلم های کمیک بوک است. ReelBlend cohost. پدر مقیم درون گرا برونگرا. می خواهد برش اسنایدر را ببیند. مدیر عامل در CinemaBlend.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *