این مایل مایلر در داستان چهره منگنه شد که فقط یک چرخش اساسی را تجربه کرد

چند روز پیش ، تیتر خبرها مشغول به اشتراک گذاشتن یک سفر خوب بین دوستان و بازیگران سابق Spectacular Now ، Shailene Woodley و Miles Teller و شرکای مربوطه آنها Aaron Rodgers و Keleigh Sperry بودند. در میانه این سفر ؛ با این حال ، گزارش ها حاکی از آن بود که مایلز تلر به صورت وی کوبیده شده است. در حال حاضر جزئیات بیشتر در مورد اینکه چرا به صورت او مشت خورده است و برخی از اطلاعات کاملاً ردیف نشده است.

پس از انتشار گزارشات مبنی بر اینکه مایلس تلر هنگام تعطیلات به صورت او کوبیده شده است با همسرش در هاوایی ، گزارشی در TMZ منتشر شد و خاطرنشان كرد كه ممكن است تلر بر اثر پول مشت شده باشد. به طور خاص ، این رسانه ارتباطی بین یکی از مردانی که گزارش شده مشت مشت تلر را به وجود آورده بود و یک برنامه ریز عروسی که با Teller و Keleigh Sperry برای برنامه ریزی عروسی رویایی خود در هاوایی در سال 2019 کار کرده بود.

این گزارش در آنجا محافظت می کند هنگامی که زوج های معروف گفتند “من انجام می دهم” چند سال پیش اختلاف بر سر پولی بود که گفته می شود در برگه پرداخت نشده است. یک وکیل مربوط به این حادثه به رسانه گفت:

درک من این است که این مشاجره اختلاف بر سر پول مربوط به عروسی این زوج بوده است. ما در حال حاضر در حال ارزیابی ادعاهای حقوقی مشتریانم هستم که ممکن است پیرامون حادثه وجود داشته باشد ، اظهاراتی که در مورد حادثه و معاملات قبلی طرفین با طرفین ارائه شده است.

اما نه خیلی سریع.

بعد از پول گزارش مربوطه منتشر شد ، همسر مایلز تلرز به رسانه های اجتماعی خود رفت (همانطور که پال شایلین وودلی ، که پیام مشابهی را به اشتراک گذاشت) و توجه داشت که داستان در مورد پول انعکاس دقیقی از آنچه اتفاق افتاده نیست.

داستانی که در مورد مشت ماندن به صورت مایلز توسطTMZ به دلیل “پول” گزارش شده است کاملاً نادرست است. مایلز پس از اینکه وی را در دستشویی به دام انداخت ، توسط 2 مردی که ما هرگز ملاقات نکرده بود ، پرید. به نظر می رسد همین مردان این کار را با افراد زیادی انجام داده اند و ما از حمایت شما از مائو قدردانی می کنیم. اکنون این یک تحقیق جنایی است.

توپ گان: ستاره ماوریک در واقع نظر خود را در مورد آنچه که وی گفت پس از توییت ویروسی از گوینده و تحلیلگر پت مک آفی با این حادثه سرگرم کرد ، به اشتراک گذاشت.

من توسط دو نفر در یک حمام پریدم. در زندگی من قبلاً هرگز آنها را ملاقات نکرده ام ، اما جوانه کشتی جذاب کشتی کج

بنابراین ، به گفته این زوج مشهور ، آنچه سایر مراکز فروش شکستند دقیقاً دقیقاً آنچه اتفاق افتاده دقیق نیست. در حال حاضر پلیس در حال تحقیق درباره این حادثه است ، اما ما برخی از حقایق مربوط به این پرونده را می دانیم.

روز چهارشنبه ، مایلز تلر به همراه همسرش هنگام رفتن به دستشویی در آشپزخانه Monkeypod در مائوئی بودند. در حمام تبادل نوعی صورت گرفت که در آن تلر به صورت او مشت شد. پس از آن صرافی از دستشویی خارج شد و تصاویری از صدای جیرجیرک تلر در حالی که در محل استقرار بازداشت شده بود وجود دارد. به نظر می رسد که چرا این مشت زدن در حال حاضر نامشخص است ، یک افسر پلیس به مردم گفت:

پلیس به گزارش حمله ای که در یک رستوران West Maui رخ داده بود که یک قربانی مرد و یک طرف مسئول آن را درگیر کرده بود ، پاسخ داد. این حادثه در حال حاضر در دست بررسی است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.

به نظر می رسد خارج از حادثه مشت زدن ، این دو زوج معروف اوقات خوشی را سپری می کنند. در حقیقت ، اسپری چندین پست دیگر از فعالیت هایی داشت که زوجین در سفر خود به هاوایی با هم انجام می دادند.

پستی که توسط Keleigh Sperry Teller (keleighteller @) به اشتراک گذاشته شد

به طور کلی ، مایلز تلر گفته است که از زمان ازدواج با شریک زندگی خود ، کیلی اسپری ، در هاوایی زندگی بسیار دشوار است. وی در سال 2020 به سلامت مردان گفت كه اسپری او را آرام نگه داشته و همچنین خاطر نشان كرد كه داشتن شریكی كه تمام وقت در آنجا است برای سلامت روانی وی بسیار مفید بوده است.

هنگامی كه ازدواج كردید و این را تنظیم كردید تعهد نهایی ، زندگی فقط بسیار استرس زا است. شما فقط می دانید که آن شخص همیشه در آنجا خواهد بود

امیدوارم اکنون که همه چیز تمام شده است ، آنها می توانند قبل از اینکه صنعت دوباره شروع به کار کند ، به مضطرب شدن بپردازند. مایلس تلر طی سال گذشته چیزهای زیادی را جمع نکرده است (فیلم جدیدش Top Gun: Maverick با تام کروز تا پاییز عقب رانده شد). اما او قبلاً از روز پرچم آینده فیلمبرداری کرده است و هم اکنون تعداد زیادی پروژه دیگر نیز در دست ساخت است ، بنابراین زندگی واقعاً سریع بسیار شلوغ خواهد شد. در این فاصله ، اگر اخبار دیگری در مورد این داستان خاص منتشر شود ، شما را به روز می کنیم.

مسابقه شگفت انگیز و فوق العاده سرآشپز برتر با کمی گرد و غبار پری دیزنی که داخل آن ریخته شده است. اگر ایجاد کرده اید یک رام-کام من احتمالاً آن را تماشا کرده ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *