این داستان DM های لیزو و کریس ایوانز فقط یک چرخش عجیب داشت

لیزو و کریس ایوانز در چند ماه گذشته پس از ویروسی شدن مبادلات DM به طرز بالقوه ناخوشایندی با اینترنت خوش گذرانده اند ، اما آنها احتمالاً انتظار نداشتند طرفداران از این سرمایه گذاری استفاده کنند. آخرین پیشرفت شامل یک TikToker است که چهره ستاره پاپ را با ستاره کاپیتان آمریکا ترکیب می کند تا ببیند بچه های آنها چگونه خواهند بود. بله ، در حال حاضر عجیب و غریب شده است.

در آوریل ، لیزو در TikTok به اشتراک گذاشت و اعلام کرد که هنگام مستی در اینستاگرام پیامی به این بازیگر ارسال کرده است. قسمت خنده دار این است که کریس ایوانز در واقع تصمیم گرفت پاسخ دهد و به او گفت که در انگشتان لغزنده اش در حال صحبت کردن “شرم آور نیست”. با گذشت چهار ماه ، اینترنت هنوز ایده این دو را دوست دارد و حتی تصور می کند که دختر فرضی آنها چگونه خواهد بود:

بسیار خوب ، بنابراین لیزو و کریس ایوانز قطعاً به آتش سوزی کمک کرده اند تا به اینجا برسد ، اما بسیار خنده دار است که یکی از اعترافات TikTok از لیزو به این موضوع روی آورد. ماه گذشته ، خواننده شایعات در شبکه های اجتماعی به شوخی پرداخت و در مورد سوالی که یکی از طرفدارانش از او پرسید که آیا او از فرزند خود و کریس ایوانز باردار است یا نه ، شوخی کرد. لیزو با شوخی گفت که آنها در حال تجربه آمریکا هستند ، داستان را بازیگوش نگه داشت. به زودی ، Evans DMed Lizzo را گفت ، این را گفت:

سلام! فقط در مورد دسته کوچک شادی ما شنیده ام که مادر من بسیار خوشحال خواهد شد lol

در پاسخ ، حدس می زنم ما می دانیم که ترکیب ستاره ها در حال حاضر چگونه است. در واقع بسیار شگفت انگیز است که چگونه TikTokerMaryscartoons می تواند از تصویری از کریس ایوانز و لیزو برای تصور اینکه چگونه ویژگی های آنها هنگام ترکیب ظاهر می شود ، استفاده کند. لیزو ویدئو را به اشتراک گذاشت و وانمود کرد که دوباره باردار است ، زیرا احساس می شود تا زمانی که ایوانز و لیزو بچه دار نشوند ادامه خواهد داشت … شاید؟

به نظر می رسد که این دو چهره احترام متقابل دارند برای یکدیگر ، حتی اگر افلاطونی باشد. کریس ایوانز اعتراف کرد که او از طرفداران بزرگ خواننده ای است که به دلیل داشتن آهنگ های برتر مانند “Juice” و “Truth Hurts” پس از اولین پیام خصوصی با آنها تماس گرفت و باعث شد اوانز شروع به کار کند. از لیزو در رسانه های اجتماعی پیروی کنید.

آنها قطعاً وجه مشترکی دارند ، زیرا هر دو طرفداران بزرگ دیزنی هستند. لیزو پیش از این برای بازی در نقش هایی از خانه موش ، آخرین بار به عنوان یکی از موزها در فیلم هرکول زنده ، مبارزه کرده بود و کریس ایوانز مدتها بود در مورد کمی تئاتر موزیکال صحبت می کرد ، به ویژه از نظر موزیکال های دیزنی.

مطمئناً ، با پیشرفت اخیر در رابطه فکری آنها ، همه چیز کمی عجیب به نظر می رسد ، اما دیدن آنها در بازی بسیار سرگرم کننده است. حالا آیا می توان این دو را از قبل ملاقات کرد؟

ادای احترام به ژانر YA. وحشت مه ملکه. وب گردان ورد. همه نوشته های او باید با صدای سارا کانر Terminator 2 خوانده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *