ایده جدید طرفداران دنیای هری پاتر و پارک ژوراسیک را ترکیب می کند ، و اکنون من به آن نیاز دارم

هنرمندان طرفدار هدیه ای برای همه طرفداران هستند. به نظر می رسد خلاقیت آنها هیچ محدودیتی ندارد و آنها کراس اوورهای خلاقانه و ایده های دیگری را ارائه می دهند که اکثر مردم هرگز رویای آن را ندارند. به عنوان مثال ، یکی از طرفداران پارک ژوراسیک ایده درخشانی داشت که آن مجموعه فیلم محبوب را با دنیای جادوگران هری پاتر ترکیب کند. این ایده ممکن است برای برخی از افراد بسیار زیبا به نظر برسد. اما اکنون که پتانسیل آن را مشاهده کرده ایم ، تصور این احتمالات دشوار است.

اول سپتامبر است. جان هاموند در حال آماده شدن برای سوار شدن در هاگوارتز اکسپرس است و در یک دست حیوان خانگی خود کامپی و دست دیگر او را در دست گرفته است. آیا می توانید آن را تصویر کنید؟ نه؟ خوب ، یک طراح گرافیک و هنرمند طرفدار این کار را کرد. و از طریق توییتر ، آنها دیدگاه خود را در مورد اینکه اگر شخصیت های پارک ژوراسیک جادوگران باشند ، چگونه به اشتراک می گذارند: ؟؟؟؟؟ سری پروژه چوب های جادویی جدید که من روی آن کار می کنم. هنر مفهومیjuandesignz #magicwands #jurassicpark #whatif #hogwarts #magic #JurassicWorld #jurassicworlddominion #design #conceptart pic.twitter.com/js5OirD67A

حتی اگر ایده ای به طور کامل فروخته نشده باشد متقاطع پارک ژوراسیک ، به سختی می توان انکار کرد که هنرمند برای به هم پیوستن دو جهان مورد قانع کننده ای قرار نداده است. ارائه آنها به ظاهر برخی از عصاهای شخصیت های اصلی فرنچایز بسیار عجیب است (البته آلن گرانت می تواند چنگال خود را روی عصای خود داشته باشد). و از آنجایی که بسیاری از شخصیت های این سریال مغرور و شجاع هستند ، به راحتی می توان تصور کرد که آنها در کتابخانه هاگوارتز در حال گذراندن در کتابخانه هستند یا دایناسورهای خود را برای دیدار با هاگرید پنهان می کنند.

در حال حاضر ، طبیعتاً باید تعجب کنیم که اگر هر کدام از شخصیت ها به هاگوارتز سر بزنند ، در کدام خانه ها طبقه بندی می شوند. به نظر می رسد الی ساتلر به عنوان یکی از صبورترین و سخت کوش ترین شخصیت های پارک ژوراسیک ، کفش بازی هافلپاف را بر عهده داشته است. با عشق به تفکر بزرگ ، یان مالکوم با Ravenclaws هماهنگ می شود. آلن گرانت ممکن است خاردار باشد ، اما شجاع و جسور است – بنابراین می تواند در خانه خود در برج گریفیندور باشد. و هردو جان هاموند و دنیس ندری مطمئناً ویژگی های بلندپروازی و حیله گری Slytherin را نشان می دهند.

به نظر می رسد فیلمهای بیشتری از هری پاتر در راه هستند (سرانجام) ، و دلیل آن نیز وجود دارد. برای باور اینکه حق رای دادن به دنیای ژوراسیک نیز مقداری زندگی در آن باقی مانده است. اما متأسفانه بعید به نظر می رسد که ما واقعاً این کراس اوور را دریافت کنیم. شاید آنها برای بازی جانوران شگفت انگیز بازی بهتری باشند – نیوت اسکمندر این روزها قطعاً دستانش پر است ، اما احتمالاً او مدتی را با افراد دینو لذت می برد.

با این حال ، اینطور نیست منظور این نیست که کاملاً دور از ذهن است. به هر حال ، از آنجا که به نظر می رسد اعضای فرنچایز سریع و خشمگین و سری ژوراسیک مشتاق کراس اوور هستند ، به نظر می رسد همه چیز ممکن است-حتی T-Rex در جنگل ممنوعه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *