اکانت Deepfake تام کروز با یک ویدیوی کاملاً جدید دوباره در آن حساب می شود

اینترنت محلی “جالب” است که مردم برای خلاقیت مشکلی ندارند ، اگرچه گاهی اوقات همه چیز به همان سرگرم کننده بودن فرد عجیب است. Deepfakes قطعاً متناسب با این توصیف است ، زیرا به نظر می رسد کاربران به اندازه کافی از آنها سیر نمی شوند ، با وجود این واقعیت که گاهی اوقات می توانند به نوعی عجیب باشند. در پانتئون deepfakes ، برخی از جالبترین موارد مربوط به حساب TikTok است که به تام کروز اختصاص داده شده است. deepfakes به طرز باورنکردنی کاملاً خوب انجام شده است و احتمالاً می تواند حتی آموزش دیده ترین چشم را نیز فریب دهد. اکنون ، این حساب دوباره با ارسال یک پست طبیعی و جالب دیگر (و خنده دار) در دسترس است.

به نظر می رسد حساب TikTok ، معروف به deptomcruise ، در به تصویر کشیدن ستاره Mission: Impossible مهارت پیدا کرده است. این بار ، این حساب بر روی بهداشت تمرکز دارد و به نظر می رسد نسخه جعلی این ستاره را نشان می دهد که به هنر بینندگان در مورد هنر شستن دستها آموزش می دهد. در زیر می توانید کلیپ خنده دار (و مرتبط) را برای خود مشاهده کنید:

دستان خود را تمیز نگه دارید.

فکر نمی کنم کسی بتواند به خوبی حساب TikTok را انکار کند تقلید از تام کروز را فرا گرفته است. اگر کسی قصد ورود به این ویدئو را نداشت و نمی دانست که این یک جعل عمیق است ، به احتمال زیاد آنها باور دارند که واقعاً کشتی کروز را تماشا می کنند. اما علیرغم ماهیت یکپارچه ویدئوها و وزوزهایی که دریافت کرده اند ، سازنده حساب نسبت به جعلی های عمیقی که ممکن است شما را متعجب کند احساساتی دارد.

deepfakes توسط هنرمند بلژیکی جلوه های بصری کریس ایجاد شده است ام ، که به نظر می رسد به کار خود افتخار می کند. با این حال ، اومه به روشنی اعلام کرد که هدف او هرگز فریب مردم در باور اینکه تماشای واقعی تام کروز هستند نبود. درعوض ، او قصد دارد به مردم نشان دهد که عمیق جعل ها چقدر خوب است تا از فریب واقعی آنها در آینده جلوگیری کند.

با این حال ، تقلب های عمیق کریس اومو از برخی واکنش ها واکنش های زیادی را به دنبال داشته است نهادهای پروفایل تحلیلگران امنیتی از جعل عمیق آگاه هستند و درمورد عواقب احتمالی احتمالی اگر شخصی با جاه طلبی های سایه دار تصمیم به استفاده از فناوری مانند Ume هشدار دهد.

تا آنجا که ما می دانیم ، تام کروز ، که اکنون حساب TikTok خود را تأیید کرده است ، در رابطه با برداشتن فیلم ها با کریس ام تماس نگرفته است. با این حال ، اومه فهمید که او با تام کروز ارتباط برقرار کرده است و از او پرسیده است آیا بازیگر دوست دارد فیلم ها گرفته شود. این صادقانه یک حرکت درجه یک از جانب اومه است ، زیرا به نظر می رسد که او نمی خواهد به هیچ وجه نسبت به بازیگر بی احترامی کند.

اگرچه ممکن است عجیب باشد ، اما شما واقعاً نمی توانید به شما کمک نمی کند اما از پیچیدگی جعلی های عمیق مانند این ها تعجب می کنید. هنوز هم باید در نظر داشت که اگر در دستان اشتباهی قرار گیرد می توان از چنین فناوری به دلایل اشتباه استفاده کرد. خوشبختانه ، کریس ام برای کارهای خود دلایل خوبی دارد و به نظر می رسد با احتیاط پیش می رود. فقط امیدواریم که دیگران تصمیم بگیرند که پیروی از تقلب های عمیق را دنبال کنند.

پوشش ابرقهرمانان ، علمی تخیلی ، کمدی و تقریباً هر چیز دیگری در فیلم و تلویزیون. من بیشتر از لاک پشت های نینجا Teenage Mutant می خورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *